Skoči na vsebino

{Uradna Tema} Burnout Paradise


Gapi x3

Priporočene objave

Burnout 3 ni perfekten že zato, ker se ga ne da potegnit z Marketplaca.

Paradise pa tud ni neka največja beda, meni glih nasprotno. Cilj online dirk pač ni to, da bi se zabijal v ljudi in jih probal spravit s ceste. Treba je najt čim bolj kratko pot do cilja, ne pa vedno sledit tistim bednim napotkom, ker so lahko zavajujoči.

Ninja je res popizdo včeraj zarad tega. Pač se je treba čim bolj izogibat tem crashem, ker če koga drugega pokneš je vlka možnost, da se ti bo maščeval. Not nice.

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Meh, sej pridejo še boljši avti ko tale Montgomery 2400. Sej ne, da je slab, sam tak dober pa spet ni. Pa tud driftat se da, v bistvu se da z vsakim avtom. Treba je sam malo na bremzo stisnit, pa spet na gas medtem ko zavijaš. Prav lepo se avto postavi v ovinek.

BTW, če si mislo tiste takedowne v road rage-u, probaj vzet kaki aggression car, ala Krieger Pioneer al pa tisti Riot Van če ga maš. Lahk narediš tud do 100 takedownov, če se ti da.

Meni fali še enih par dirk do konca A licence, tazadnji avto kaj sem ga odkleno pa je Jansen XS12. Kr huda zverina. Mam pa tud že okol 250 smashev pa skor polovico bilboardov. :D

NitroBlast90.jpg

Link to comment

edino kar me moti pri igri je to da so v demotu obljublal d bo sneg tm gor k so ovinki. To je un DJ-Atomica govoru. to bi blo sele hudo. :ninja:

drgac pa najbl uporablam zej speed avte, ceprav se vedno veselim ce odkleenem kksnega stunt. jst mam zle okoli 280smashev super jumpov mislim da 27 za bilboarde pa ne vem... mislim da okol 80

js ne vem no

Link to comment
  • Pred 7 meseci ...

A ste vsi v enem mesecu pozabili na to igro? :lol:

A je že kdo preizkusil nov update? Bikezzzzz

Kakšen je občutek vožnje? Kajti TDU me je na tem področju precej razočaral....

Sam bom po veliki verjetnosti prav zaradi tega kupil paradise. Saj sem ga že prej imel namen.... Ampak motorji so zdaj bili kaplja čez rob :love:

Link to comment

prvo maš 2 motora en cestak pa en naked bike pol ko narediš 50% Bike Challengov dobiš še en menda cestak sao ko pa maš 100% pa dobiš

pravo makino ko neki motogp, drugače handling je bolši ko bilokateri avto posebej mi je všeč day and night cycle in se menja vsake pol ure :)

http://www.eurogamer.net/article.php?article_id=242939

''Well, you start off with the FV1100 (1 Speed 3 Strength), and the Firehawk V4 (9 Speed 1 Strength) ones... looks like the unlocks are based on percentage completion, going by Criterion's forums. 50% gets you an improved version of the FV1100 (5 Speed 2 Strength), but you're still better off using the Firehawk. 100% unlocks the Firehawk GT Competition (10 Speed 0 Strength), which instead of having colour choices, you actually choose from 8 national designs - UK, USA, Canana, Japan, France, Spain, Italy, and Germany. Strangely, the Firehawk GT doesn't have a choice of rider...''

xXTrustN1Xx.png

Link to comment

TDU je bil dober ker je imel licence za avte pa kr veliko področje za prevozit ampak handling pa kot da se po ledu voziš...burnout pa glih obratno dokaj malo mesto pa avti brez licenc handling pa 1A ma kaj te vem oboje je arkada ki so zanimivie skup 2 dni...FORZA 2 to je pravo če maš avte rad

xXTrustN1Xx.png

Link to comment
TDU je bil dober ker je imel licence za avte pa kr veliko področje za prevozit ampak handling pa kot da se po ledu voziš...burnout pa glih obratno dokaj malo mesto pa avti brez licenc handling pa 1A ma kaj te vem oboje je arkada ki so zanimivie skup 2 dni...FORZA 2 to je pravo če maš avte rad

Yep, FORZA 2 da best! :hyper:

Dodajte me na PS3: Zoran_The_Great

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.