Skoči na vsebino

nfs prostreet


oTo

Priporočene objave

hoj..

začel sem malo igrat NFS pro street, pa me zanima kdo tukaj igra to igro da vas dodam kot friends da lahk malo rezultate primerjam :)

moj PS3 user : bmwx5rulz

lahko bi kakšno vožnjo skupaj udarli, pa tko na fer način, ena skupina prog, vsi iste avtone, da nebo kakih tunnanih itd., ker pol je brezveze ko nima folk šans ko vozi z kako supro 1000 koji....

je kdo zainteresiran ?

Link to comment

no ja, meni pa se zdi ena izmed pravih voznih igr...

Online igranje je cool, kjer lahko vidiš res kako folk vozi in se lahko zmeniš da voziš enake avte, torej je odvisno res od voznika.. No sicer igram samo Grip in pa hispeed tekme, drifting in pa drag mi je brezveze...

drugače pa je itak dosti online igralcev

Link to comment
...sej ne dvomim v tvoje besede, a me demo ni preveč prepričal, poleg tega je pa NFS Underground edina res dobra iz te serije...good luck... :crossfingers:

aja, sam demo maš, eh pol neveš kaj govoriš, sorry :)

js sem si prej vsako jesen kupil novo grafično kartico samo da sem lahko NFS igral na pcju, in ta verzija je do zdaj najbolje dodelana...

tisto kar pa maš v demotu, je pa prvič slab tunnan avto, drugič highway proga ki je itak samo za hitrostno dirkanje, torej ni pravega tekmovanja, in ker začneš že z takim avtom sploh nisi mel možnosti se uvest v igro, tako da če imaš rad simulacije avtov, priporočam, ker začetki so najboljši, potem ko spoznavaš avtomobile in njihove sposobnosti in specialitete, potem se šele igra začne.

Link to comment

moja zgodba o nfs pro streetu. Ko sem dobil demo za xbox sem bil cist hippan. cel dan sem eno tisto speed progo spilu, gledal kje bi se lahko dobr sfukov,...

Ko sem dobil ori...kmh... sem najprej mislil da bo tako kot demo. amapk je cisto drugace. nepregledni menuji in race dayi, avto se obnasa kot ena lutka,

nasprotniki goljufajo ( grem speed chelenge, zadnji ovinek, zraven mene nasprotnik in me zrine ven in puff v ograjo... ). da ne recem da ce nimas kod oz. prevec denarja ne mores nic zmagat se posebej ce gres na king ( kar sem jaz naredil =/= lest you fell the car ).

:thumbdown:

js ne vem no

Link to comment

z meniji se strinjam da so malo čudni :) še sam sem rabo par dni da sem ugotovil kako sploh navigirat po celi igri, ampak ok, ko si prideš gor ni tako hudo...

Za online racing lahko rečem takole, KING moraš obvezno imet, saj tvoj odgovor da avto pleše kot lutka je odvisno kater avto in kako tunnan (Igro moraš igrati v carrier mode da dobiš pametne avtone in si jih poštimaš po svoji potrebi, saj potem te avte lahko uporabiš na online racing daysih), potem to da nasprotniki golufajo pri PS3 ni problem saj tukaj ni kod oz. patchev ki bi lahko komu kaj dali in drugemu ne (je pa dejstvo da človek ki konča 100% igre ima denar in avtomobile katere jih ti ne moreš imeti če igre ne igraš tudi tako kot je zamišljena).

To da te nasprotnik izrine iz ceste se ti lahko zgodi tudi v real lajfu :) Imaš pa možnost človeka ki ti to naredi zapečatit z "cheater" nalepko v meniju kjer imaš spisek uporabnikov, ali pa pohvališ kakšnega. Sam sem parkrat igral z "starejšimi" vozniki in tisto je potem malo bolj drugačna zgodba. Če si ti ujel ravno take nefer voznike imaš mirno voljo zapustit tisto tekmo in poiskat druge, brez da se preveč obremenjuješ.

Upam pa da igraš na volan, ki ima forcefeedback, saj tam dobiš občutek pravi, kako avtomobili drsijo, oversteerajo itd., seveda ni to nobena arkada, če si daš tip racinga KING, ker karhitro imaš na avtu totalko. Nevem meni osebno je dosti boljši kot carbon, že zaradi tega ker ne moreš peljato 300/h 99% proge brez da bi nosil posledice

:thumbup:

Link to comment

govorim za single player, vsak nfs od undergarounda naprej goljufa in to je to. na king sm su zto k sm vidu d ti drugu sam neki pomaga "tezavnosti" pa ne zmanjsa. velikokrat sem si sfukov avto in mi je blo prov uzitek ko sem se znebil tiste napetoti ( butnes mav v ograjo in ti ze pov avta manjka ). seveda je to moje mnenje o nfs proshitu :thumbdown:

js ne vem no

Link to comment

:)

itak da vsakomur igra nebo pasala, meni ko ljubim simulacije in realnost, je igra super... zdaj pa poskusi pravi avto pri 200 mal "butnit" v ograjo pa poglej kaj bo od njega ostalo :D

upam da ne boš vzel to resno hehe :)

No sej , pridejo na PS3 še simulacije avtomobilov in sicer :

Ferrari challange

Midnight Club : Los Angeles

Driver 5

pa še vrjetno ktera :) pa bo mogoče tam kaj boljšega tudi za tebe...

lp.

Link to comment

NFS Prostreet pa res ni nobena simulacija. Je cista arkada pri kateri nima nobene veze ker avto je, ker pogon je, kok navora je ama ništa. Tud nima veze kako v ovink prletis, kako ga speljes, kdaj dodajas gas ipd. Pac dogaja ti, ker je spil tko narejen, da dogaja, je pa spil totalno cuzanje franšize in ponavljajuc, ter narejen brez kakršnega koli truda.

P.S.: Tud GT5 ni simulacija, je nekaj vmes. Ampak to je sam pozitivno, ker cista simulacija je mogoce mal prevec zahtevna in mogoce dolgocasna za marsikoga (GT LEGENDS ipd.). GT5 je lepa zmes med arkado in simulacijo, ravno zaradi tega je king of the road. :)

Men so dirkacine itak najbolsa zvrst, tko da igram vse od tezkih simulacij, do arkad, odvisno je kako pac je zadeva izpeljana. NFS je za en drek in to vsak taprav gamer z nekaj kritičnosti ve.

DejchSLO.png
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.