Skoči na vsebino

pridobivanje slik iz MSNja - kako izostrit sliko?


Priporočene objave

dan, tuki sem, ker rabim pomoc.

Zelo rad kradem slike, ki jih ma folk na MSNju....

amapk to pocnem z print skrenom. Potem pa sliko povecam, in rahlo izostrim z photoshopom (grain efekt pac). Ampak tisto izsotri za kakih 10%....

Zanima me, ce kdo ve, kko bi lahko bolje izostril slike, oz jih dobil v bolsi kvaliteti.

Morda celo kaksen "polhekerski" program obstaja?

Lepo prosim za pomoc :D

Link to comment

Poskusi z MSN CE/DP Stealer. Nvm sicer, kako deluje, a slišal sem dobre stvari o njem.

/me says: Vsakršno preskušanje je na lastno odgovornost. Pred uporabo se posvetujte z vašim računalničarjem ali ljubiteljskim geekom in preberite navodila "Kako si speči kokice v 13 minutah in 37 sekundah.

End of commercials...

Link to comment

Slike v MSN "profilih" (če temu tako rečem) so izredno majhnih dimenzij, ravno zato, da se hitro prenašajo. Za to kar ti poizkušaš narediti ne obstaja načina, enostavno ni mogoče iz nič ustvariti nekaj, oziroma drugače povedano iz slike (npr.) 20 pixlov krat 20 pixlov ti žal ne moreš pričarati miljon pixlov.

Morda te je zmotilo to, da ti lahko v MSNju določiš za svojo sliko sliko večje velikosti, a žal ti moram povedati, da se preko interneta pretakajo zgolj zmanjšane različice, ki jih pripravi MSN.

Ne preveč CSI gledat, tam se da iz parih pixlov celo fresko naredit.

Link to comment
a ni logičn? bejbam bi rd slike kradu pa se pol važu kake frendice me :doh:

Hey! nehaj! ponizujoce zame! :a_a:

od svojih frendic pa ja mam slike...in, ce ti vidis smisel, o vazenju s tem, kake frendice mas....skoda zate.

]Slike v MSN "profilih" (če temu tako rečem) so izredno majhnih dimenzij, ravno zato, da se hitro prenašajo. Za to kar ti poizkušaš narediti ne obstaja načina, enostavno ni mogoče iz nič ustvariti nekaj, oziroma drugače povedano iz slike (npr.) 20 pixlov krat 20 pixlov ti žal ne moreš pričarati miljon pixlov.

Morda te je zmotilo to, da ti lahko v MSNju določiš za svojo sliko sliko večje velikosti, a žal ti moram povedati, da se preko interneta pretakajo zgolj zmanjšane različice, ki jih pripravi MSN.

Ne preveč CSI gledat, tam se da iz parih pixlov celo fresko naredit.

CSIja negledam, ravno zaradi teh in podobnih for :D

Vem d so slikice tako majhne, in zakaj so tako majhne, ampak malo izostritve bi bilo gotovo mogoce.

Glejte, tole sm jst spacal (mel sem orig. sliko):

petepete.jpg

ce sm jst, popolni amater, sposoben tako majhno slikco, tako blizu izostrit (z eno najosnovnejsih PS funkcij), potem je 100% kaksen profi zunaj, bi bi znal isto narediti z recimo 500×500!

Pase to je bil obraz, pri katerem je ostrina ocitna...ce bi isto delal za npr. palmo, bi sebolse izpadlo.

Sej ne govorimo v nevemkaksih kvalitetah, samo da pac, dobis ven sliko, normalne veliksoti (in sevede tudi malce zaegljeno, z cudnimi barvami, mejbi)....samo da se jo vidi

Link to comment

...ce sm jst, popolni amater, sposoben tako majhno slikco, tako blizu izostrit (z eno najosnovnejsih PS funkcij), potem je 100% kaksen profi zunaj, bi bi znal isto narediti z recimo 500×500!

Pase to je bil obraz, pri katerem je ostrina ocitna...ce bi isto delal za npr. palmo, bi sebolse izpadlo.

...

Ti jaz povem da 100% takega profija ni. In niti programa ki ga opisuješ (še) ni. Pa nevem niti če kdaj bo.

Iz nič, ni nič. To je vsa logika za tem.

Ti slikco sam povečaš in vržeš čez par filtrov. To ni "izostrenje". In kvaliteta je še slabša kot ko si posnel printscreen.

Res me zanima zakaj to rabiš... :headscratch:

Pa še offtopic: Res je smešno pr CSI ko približa dva pixla, enga temno zelenga pa enga belega... in se dva pixla spremenita v človeški obraz ali registrsko tablico avtomobila... Noro!

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
Sejj ni vazno, al je vseskupaj boljse, ali slabse....vazno je, da se slika boljse vidi in to se z efektom da soceči!

Boli me za ostalo :D

Dej povej nam zakaj to rabiš :D

Nevem....pac veliko slik je hudih in lepo bi jih blo gledat v polni kvaliteti. Zanimive so pac. Pa lepo bi jih blo met za ozadje, npr. PSPja ali mobitela.

Zakaj ne "vljudno uprasam, da mi jih poslejo"? ker jih je prevec....c bi vsazga druzga s tem nadlegovo, vsakic drugic k bi zamenu sliko.... moteče :roll:

Tko da stvar niti ni tako zelo pomembna, ce negre, pac negre, ni panike :tepen:

P.S.: Sicer se pa da ucasih tud kksno z googlom najdit....

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.