Skoči na vsebino

[Uradna Tema] Grand Theft Auto IV!!


Priporočene objave

  • Odgovorov 551
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

nism mislu da je grafika kr ena da lahko kr na ps2 pride ampak tko da pac ni ne vem kaj

tvoja predstava o grafiki je - vemo vsi - dost sfaljena, tak da ne bluzi neki. dobr veš da to ne more bit kaka lepotica tipa MGS4, ker je to enostavno prevelik špil pa to

ps3_forum2c.jpg

lukidd,0,ffffff,000000,0.png

pspmode fanclub prezident

Link to comment

Za pc nebo prislo pa nehaj ze srati.

Kaj pri Svet iger je ze kdo dobo phone call ce se je zainteresiran? Jaz mocno dvomim da bodo v pondeljek dostave, niti v torek nimam upanja ceprav pise na domaci strani da je blo kao garantirano za tiste ki so narocli pred nekim datumom. DVOMIM.

Link to comment

Špil je dober, ampak tako dober pa spet ne. Ocene 10 in podobno so oslarije. Je noro zabaven špil, a ima kar nekaj napak in me je včasih prjel, da bi najraj zagrabu celo konzolo in jo zagnal v steno. Še najbolj me je motilo iber leseno upravljanje z likom v fazi streljanja in zaklona. Ko na račun te lesenosti in neodzivanja umreš že n-tič v eni in isti misiji, poleg tega da checkpointov vmes seveda ni, in se moraš vozit z enega konca mape na drugega samo da lahko začneš misijo, dobiš kar ene par sivih las. Glede na to, kolk dobrih iger s sistemom pop'n'shot je na Xboxu, bi lahko malo bolj popilili ta aspekt igre.

Po eni strani ma ful globine, po drugi pa ne. Maš eno misijo, kjer morač ubit 3 managerje strip kluba. Nimaš druge možnosti kot da potegneš razpaljotko in začneš streljat vsepovprek, kot vse druge misije. Jst bi pa npr rad, da bi prvega, ki je sam v sobi, hitman style zadušil z žico, drugemu bi dal v kozarec viskija strup, tretjemu bi pa poslal kroglo direktno v čelo, medtem ko mu ga cipa vleče, nakar bi spizdil s korveto, ki je jasno že prej pripravljena, daleč v noč. Kakšna izbira dialoga bi bila tut dobrodošla, pa ni mi čist jasno kam model skrije vseh 6 al 7 orožij in 30 granat. Baggy pants, i guess.

Špilu manjka globina v smislu Obliviona, drugače je pa mesto dih-jemajoče in maš majhn miljon stvari za počet.

ps: to je moje mnenje, fanboyi se zadržte

Link to comment
Za pc nebo prislo pa nehaj ze srati.

Kaj pri Svet iger je ze kdo dobo phone call ce se je zainteresiran? Jaz mocno dvomim da bodo v pondeljek dostave, niti v torek nimam upanja ceprav pise na domaci strani da je blo kao garantirano za tiste ki so narocli pred nekim datumom. DVOMIM.

A ni tak da tisti ki so jo prednaročili do 25.4.08 dobijo na dan izzida? :headscratch:

Samo jao če bojo dali na pošto v pon. iz kopra bom dobo v mb(oz. 20km stran od mb)??

Ali dajo na hitro pošto?

Ker če nebom dobil v torek :bringiton:

Sharksy.png
Link to comment

Six10 vem kaj misliš in nisi edini ki bi rad vse to ampak če si vse to pričakoval v temu špilu potem si res norc ;)

To kar bi ti rad je ultimativen špil in bo treba počakat na naslednjo generacijo konzol da bomo kej tazga videl. Ko bodo nov pogon delal za GTAVI ali VII nam vsi ti elementi ne uidejo ampak ta trenutek je utopično pričakovat da boš fasu tak špilu.

Se pa strinjam s cover sistemom, ki je men na začetku delu hude preglavice in sem res popizdevu ko sem stalno kje umiral ampak sčasoma dobiš filing kak je treba prav, čeprav vseeno upam, da bodo popravl to limanje na zid ker je malenksot prepočasno in vehementno stiskanje RBja časih sploh ne da nobenega odziva.

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.