Skoči na vsebino

[Uradna Tema] Grand Theft Auto IV!!


Priporočene objave

  • Odgovorov 551
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Dodam samo še, da se folk pritožuje, da se teksture pri X360 verziji nalagajo zelo počasi, na nekaterih mestih traja to tudi 2sekundi, kar zna biti zelo zmotno. Tega nisem na PS3 niti enkrat opazil.

Iz tistega 5 min instaliranja je M$ naredo tak big deal in so povedali 10 stvari ko jih lahk takrat delas... me zanima kok smesno jim je zdj ...

Zelo smesno... Sploh ker na PS3 multiplayer ne dela... cakam 20 minut da se instalira, nardim sendvič spečem kokice, naročim krubo... pridem nazaj hocem na online in zadeva ne dela... Kok smešno se ti to zdi?

PSN je ovčji k****. :no_no:

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Dodam samo še, da se folk pritožuje, da se teksture pri X360 verziji nalagajo zelo počasi, na nekaterih mestih traja to tudi 2sekundi, kar zna biti zelo zmotno. Tega nisem na PS3 niti enkrat opazil.

Iz tistega 5 min instaliranja je M$ naredo tak big deal in so povedali 10 stvari ko jih lahk takrat delas... me zanima kok smesno jim je zdj ...

Zelo smesno... Sploh ker na PS3 multiplayer ne dela... cakam 20 minut da se instalira, nardim sendvič spečem kokice, naročim krubo... pridem nazaj hocem na online in zadeva ne dela... Kok smešno se ti to zdi?

PSN je ovčji k****. :no_no:

5 min instalira in ne delaj iz piz** kozolca ...

Hell is where the police are German, the chefs British, mechanics French, lovers Swiss and it's all organized by Italians.

Link to comment

Dodam samo še, da se folk pritožuje, da se teksture pri X360 verziji nalagajo zelo počasi, na nekaterih mestih traja to tudi 2sekundi, kar zna biti zelo zmotno. Tega nisem na PS3 niti enkrat opazil.

Iz tistega 5 min instaliranja je M$ naredo tak big deal in so povedali 10 stvari ko jih lahk takrat delas... me zanima kok smesno jim je zdj ...

Zelo smesno... Sploh ker na PS3 multiplayer ne dela... cakam 20 minut da se instalira, nardim sendvič spečem kokice, naročim krubo... pridem nazaj hocem na online in zadeva ne dela... Kok smešno se ti to zdi?

PSN je ovčji k****. :no_no:

5 min instalira in ne delaj iz piz** kozolca ...

sem danes igral PS3 verzijo in je multiplejer delal prav lepo, imam pa sedaj x360 verzijo zaradi frendov.......multiplay

Bullshit_detector4_zps923951f6.gif

FOLK NE VE KVA KOK JE TO DBEST K PRIDM U ŠTRCUNO SONY ACS KUPM NOV TV, NOV DVD , PLEJSTEJŠN 2, VSE KAR HOČM ŠE TAMAU PSP NOV FOTOAPARAT K NARDI KLIK KLIK ČE OSTANE NEKI FLIK KUPM ŠE MEMORI STIK TRGOVINA SONY ACS NASPROTI KINA ŠIŠKE

Link to comment

Dodam samo še, da se folk pritožuje, da se teksture pri X360 verziji nalagajo zelo počasi, na nekaterih mestih traja to tudi 2sekundi, kar zna biti zelo zmotno. Tega nisem na PS3 niti enkrat opazil.

Iz tistega 5 min instaliranja je M$ naredo tak big deal in so povedali 10 stvari ko jih lahk takrat delas... me zanima kok smesno jim je zdj ...

Zelo smesno... Sploh ker na PS3 multiplayer ne dela... cakam 20 minut da se instalira, nardim sendvič spečem kokice, naročim krubo... pridem nazaj hocem na online in zadeva ne dela... Kok smešno se ti to zdi?

PSN je ovčji k****. :no_no:

5 min instalira in ne delaj iz piz** kozolca ...

Kaj pa to da vceraj cel dan ni delal multiplayer? Ne 5 minut pač pa cel dan... to ti je pa zastonj PSN, ane?

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Travar ti in tvoje pametovanje je pa obcudovanja vredno. Prvo trdis da se 20 min instalira pol pa da online cel dan ne dela. Bravo.

Problem je nastal sele po 20.00 tk da prosim te, ne pametuj da je bil izpad cel dan. :tard:

Hell is where the police are German, the chefs British, mechanics French, lovers Swiss and it's all organized by Italians.

Link to comment

Povratni mail iz Rockstara:

Hey mate,

Thanks for the email. Grand Theft Auto IV is currently only available for the PlayStation 3 and Xbox 360. Unfortunately, since we haven't announced plans for any PC version, I'm afraid I don't have an answer for you at this time. Stay tuned to the Rockstar Games official website for details on all of our upcoming game announcements.

Hope this helps,

Rockstar Games

Toren nič GTA IV za PC še par mescev :x To poletje moram nabavit X360 torej, hmmm :annoyed:

followmeontwitter.png
Link to comment
Travar ti in tvoje pametovanje je pa obcudovanja vredno. Prvo trdis da se 20 min instalira pol pa da online cel dan ne dela. Bravo.

Problem je nastal sele po 20.00 tk da prosim te, ne pametuj da je bil izpad cel dan. :tard:

Preberi še enkrat moj originalen post ti nepismenček. Sem že takoj povedal da multiplayer ne dela...

Sele ob 20:00 po tvojem času mogoče. Lahko ti povem da jaz nisem mogel gor od 9:00 zjutraj po mojem času. Sem bil lih v L.A.-ju. Torej cel dan.

Kakorkoli obrneš pa je dejstvo, da problem je. Poleg tega zgleda 630p na moji 75" plazmi naravnost ogabno.

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

720p na mojem 84cm LCDju nezgleda nic kaj bolse. Niti primerljiva grafika ni z one iz screenshotov. Nad grafiko res nisem navdusen, pravtako ne nad tekocnostjo laufanja torej fps. Zgleda kot da Vsync preklapla med 60 pa 30fps. Pa se kaj majn kje. dobro ni lih slideshow ampak 60fps pa tudi ni.

Pa tak neka zrnasta slika je se mi zdi. Ce lih od dalec gledas komaj prepoznas detajle na obrazu.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.