Skoči na vsebino

[Uradna Tema] Grand Theft Auto IV!!


Priporočene objave

Povratni mail iz Rockstara:

Hey mate,

Thanks for the email. Grand Theft Auto IV is currently only available for the PlayStation 3 and Xbox 360. Unfortunately, since we haven't announced plans for any PC version, I'm afraid I don't have an answer for you at this time. Stay tuned to the Rockstar Games official website for details on all of our upcoming game announcements.

Hope this helps,

Rockstar Games

Toren nič GTA IV za PC še par mescev :x To poletje moram nabavit X360 torej, hmmm :annoyed:

The great RIDDICK returns, hehe. Mnja saj enostavno ne bi rekel, da bo tole prišlo za PC pred koncem 2009, glede na to, da še ima Microsoft DLC, pa niti Rockstaru ni neke sile pomoje, ker se tak ve, da neke prodaje na PCju ne bo.

Link to comment
  • Odgovorov 551
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

PS3 multiplay je dopoldan spet umrl

Enivej, špil je blazno občutljiv na to, kako imate nastavljeno sliko na TVju. Rešitev za starejše Sonyjeve Bravie - standardna nastavitev slike, v špilu pa nabijte Contrast in Brightness skorajda do kraja, Saturation pa po želji.

Jamrajo pa po vseh forumih.

 

 

Link to comment
Travat ce mas ti se Arnes v hisi ti ne morm pomagat ... online je delal odlicno cel dan do 8 zvecer ...

Pa človek ti si res nepismen... Napisal sem ti da sem bil dotični dan v Los Angelesu in da to kar zate pomeni 8 zvečer je v L.A.-ju 11 zjutraj. Zame ni delalo cel dan... štekaš... od 11 zjutraj do zvečer... Jao.

Dejstvo: PSN ma hude probleme... tudi učeraj zvečer ni delo. Pa predučerejšnjim zvečer niti. (zvečer v sloveniji, dopoldne v L.A.-ju)

Kakšen arnes ti moronček?.. To so problemi PS3-ja... In PSN obviously. To mma v hiši ne pa arnes... lol in od tod izvirajo problemi.

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
720p na mojem 84cm LCDju nezgleda nic kaj bolse. Niti primerljiva grafika ni z one iz screenshotov. Nad grafiko res nisem navdusen, pravtako ne nad tekocnostjo laufanja torej fps. Zgleda kot da Vsync preklapla med 60 pa 30fps. Pa se kaj majn kje. dobro ni lih slideshow ampak 60fps pa tudi ni.

Pa tak neka zrnasta slika je se mi zdi. Ce lih od dalec gledas komaj prepoznas detajle na obrazu.

100 vrstic je 100 vrstic. To da 720p ne zgleda lepo na 84" ti lahko pove vsak otrok v vrtcu.

Ti pa lahko tudi vsak otrok pove, da zgleda 720p na 84" bolše kot 630p. Mislim da se nimaš kaj pritoževat, če maš sliko na 720p. Tako jo imajo vsi ki igrajo GTA4... razen...

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

mene pa zanima kako prideš v strip club ?

ker ko uletim notr mi nabije da orožja niso zaželjena pa me vn fuknejo ?

(pa guna nism mel v roki)

Drgač pa glede grafike...

WTF folk kva si vi predstavlate ?

a ste igral GTA1 pa GTA2 ?? to smo mi čist skos nabijal !

pol pride GTA3, vice city , san andreas ...

Kdor je te igre preigral, lahko vidi in CENI kaj je rockstare izbolšal v GTA4, v primerjavi z usem gta igram je GTA4 uber duper cool špil (grafika je najbolša možna za tak špil) a se sploh zavedate kok rama pa procesorske moči pokuri taka špila ka lahko delaš kjerkoli karkoli?

Drgač me pa sam zanima kako se znebiš orožja da prideš v strip club ?

Zelo bi bil hvaležen, če glasujete za mojo 'First Aid Help' aplikacijo na Mobitelovem tehniku. Hvala

Link: http://tehnik.mobitel.si/wp7-glasovanje/?aplikacija=11

Link to comment

Travar ce je bilo prvi dan prodanih priblizno 1,2 milijona kopij v US za PS3 pol ves zakaj serverji dol padajo. Da ne stejemo se EU ...

R* pac ni pricakoval takega navala ...

Hell is where the police are German, the chefs British, mechanics French, lovers Swiss and it's all organized by Italians.

Link to comment

Glede tega kako je GTA SA dober špil bi lahko razglabljali celo večnost. Za moje pojme (IMO!!) je GTA SA najbolj beden del v seriji, Vice City mu seveda sledi.

GTA3 sem pa naravnost spoštoval in ga še vedno spoštujem. Razlog je preprost: Počutil sem se res kot, da igram nekega mafijca v pravem mafijskem mestu in pravi mafijski družbi (zajebani kravatarji + kurve FTW). Medtem ko sem se v GTA SA počutil kot največji klovn v mestu kateri se druži z nič kaj bolj zajebanimi klovni kot je protagonist sam.

GTA4 še nisem igral vendar po videjih sodeč ima igra veliko z GTA3 vsaj po stilu (mesto, družba). Pa naj kdo reče, da ni Niko Bellic najbolj zajeban protagonist serije.

followmeontwitter.png
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.