Skoči na vsebino

Burnout paradise


Jani_car

Ali se vam zdi igra burnout paradise dobro izdelana?  

21 glasov

  1. 1. Ali se vam zdi igra burnout paradise dobro izdelana?

    • Da, zdi se mi da bo igra požela velik uspeh.
    • Ne, igra se mi zdi zanič.
    • Nevem, bom počakal da vidim igro v celoti in jo preiskusil.


Priporočene objave

Burnout paradise je igra, ki mislim da lahko z lahkoto preseže NFS:Prostreet.

Velika konkurenca bo tudi GT5, čeprav ni najboljša simulacija.

V igri je zelo dobro prikazani crashi in je zelo izpopolnjena. Poleg tega bo mesto zelo veliko. Meni se zdi igra super in si jo bom najbrž kupiv takoj ko bo zun.

Link to comment
Meni se zdi zelo dobra igra še posebej ko se jih online zbere 8 na plaži :beer::tepen:

Ja na xbox forumu je ocitno skoraj noben ne bo kupil res pa je da s to next gen grafiko res ne obcutis tiste prave hitrosti kot npr. pri burnout 3. Igra sicer bo uspeh ni pa tut kaj posebnega zaradi cesa je vecina ne bo kupilo. NFS itak ze od Carbona ni vec kar je bivpravi se pa da ze delajo novi del. Sam da pride vn GTA in ta novi Marvel to bo zakon. GT5 pa ni ravno dobra kkonkurenca nikjer se ne pogovarjajo v njem od HD pa ni skor nic izboljsano. GTA 4 bo btw delala na 720p.

Gapi x3.jpg

Link to comment

Burnout Revenge je bil zakon. Od te naprej pa same polomije kaj se mene tiče. Prvo mi gre na živce da maš skoraj neomejen Boost. Pol naprej da se v druge avte zaletiš, ki jih nabije naprej tebi pa nič ni. Take finte me ful motijo, zato 100% si ne bom kupil tega špila.

To pa da je konkurenca Gran Turismo pa je :doh:

Ni nam lahko!

Link to comment
Burnout Revenge je bil zakon. Od te naprej pa same polomije kaj se mene tiče. Prvo mi gre na živce da maš skoraj neomejen Boost. Pol naprej da se v druge avte zaletiš, ki jih nabije naprej tebi pa nič ni. Take finte me ful motijo, zato 100% si ne bom kupil tega špila.

To pa da je konkurenca Gran Turismo pa je :doh:

to kar si reko sploh ni res saj popolnoma uposteva fiziko in je zelo realno vse glede crashov. To se ti sploh ni moglo zgodit razn ce je biv glich.

Gapi x3.jpg

Link to comment
Burnout Revenge je bil zakon. Od te naprej pa same polomije kaj se mene tiče. Prvo mi gre na živce da maš skoraj neomejen Boost. Pol naprej da se v druge avte zaletiš, ki jih nabije naprej tebi pa nič ni. Take finte me ful motijo, zato 100% si ne bom kupil tega špila.

To pa da je konkurenca Gran Turismo pa je :doh:

to kar si reko sploh ni res saj popolnoma uposteva fiziko in je zelo realno vse glede crashov. To se ti sploh ni moglo zgodit razn ce je biv glich.

To je 100% res da če mu v rit priletiš ga nabije naprej npr. v drugi avto ki dirka. To govorim o onih avtih ki ne dirkajo.

Ni nam lahko!

Link to comment
Meni se zdi zelo dobra igra še posebej ko se jih online zbere 8 na plaži :beer::tepen:

so tut druge in boljse igre ki se pridejo. Mo vidli kak bo izpadel ta GT5 pa ridge racers je kul. Burnout pa je nakupa vreden uni bodo spt zasluzli ko ne vem ka pm jim.

Na GT5 boš še moral malo počakati na žalost>ridge racer pa mi je malo čudno :bringiton:

Link to comment

men je ta igra bol za hec, da se mal nasmejiš... vožnja itd je nikakva, totalna arkada, vsaj demo... edino kar je ql je to kako ga skup zmučka :)

js bom raje počakal na Ferrari challange ki menda tut pride zdaj 25.1 , potem na GT5, Race Driver ONE (Toca race driver), in podobne....

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...
Mah jaz sem poskusil demo in se mi je zdel ista jajca kot NFS.

hehe, igra me je kljub vsemu zamikala, pa še po trstu sem se šetal in sem jo nabavu :beer:

in moram reči da sem imel zelo zmotno mnenje o tej igri. po prvih 8 urah igranja je prvo mnenje da je igra boljša in zabavnejša tako od motorstorma, kot od drugih arkadnih dirkačinah na PS3 - zame trenutno je tako ta igra naj dirkačina na PS3 :bowdown:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.