Skoči na vsebino

Ferrari Challenge


Alkhor

Priporočene objave

  • Odgovorov 57
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

za volan ti priporočam da nabaviš logitech pro, ma 900stoping vrtenje in enak motorček kot un za 360eur :) stane 105eur, pa še ročko za shift ma, sicer sam gor dol, ampak H menjalnik ne pogrešam, tut kuplonge ne.... če bi nabavljal še enkrat bi nabavil enakega, ker 300eur pa res nedam za volan...

evo ti mojo postavitev

http://ps3.dober.si/img/my.jpg

sem si sam naredil iz lesa lupino kamor dam volan (mora bit dovolj težka da se ne premika), pedalk se ne vidi, se pa desno od vola vidi shifter (sovražim unega za volanom) :)

ta volan me kar mika, a je to tale za ps2? http://www.nakupovanje.net/Logitech_Dri ... pr-1101742

a je volan wireless ali s kabli? če je s kabli veš mogoče koliko so dolgi? pa pedalke je tudi treba povezat s ps3, ali so povezane na volan? a se drsijo kaj?

Link to comment

tocno ta volan imam jaz...

poglej ko sem pisal post o njem, za 102 eur ga dobiš, najdi moj post na tabli...

ima kable, in volan lahko postaviš nekje 2.5 - 3 metre stran od tv... več tko ne moreš ker pol ni več filinga :) sicer pa je USB in lahko dobiš 5 m podalšek če bi rad mel dlje....

je pa 900stopinjski volan... sej pravim preber moj post sem pisal o njem...

lp

Link to comment
Hm ... sm gledo se nek Logijev volan ... Driving force FX ali neki takiga ... zgleda zanimiv :)

Skratka ko bojo dobre dirkacine si tut to omislim :bringiton:

js sem dobil FX-a zraven PS3, pa sem ga drugi dan zamenjal za PRO verzijo zaradi GT5 podpore 900 stopinj (namesto 180), ker tisto je res zakon, poleg tega ima PRO motorček bolj fin, torej ko ti forcefeedback lepše nazaj trga kot in se manj zobničasto čuti volan ko voziš... za tiste 40 eur se splača dodat res, pa tut menjalnik dobiš zravn ob volanu, kar je meni skorajda obveza ker mi ni za menjat na volanu..

pač sprobat pa kupit :)

Link to comment
Bomo se vidli ... a naj ne bi zravn GTja prso volan? Torej bojo cene drugih sle dol ^^^^^^

ce bi / bo prišel zraven bo to šele decembra ko izide prava igra, in nič prej... pomoje če bo bo cena vsaj 150eur, ker že igra bo sigurno 70eur.. js to nisem kje slišal da bi zraven igre dajali volan...

Link to comment

Za volan se ne sekiram saj si lastim LOGITECH G25 in sem zadovoljen z njim in komaj čakam na FERRARI CHALLANGE in GT5 da bom lahko lepo izkoristo volan no saj že pri F1 ful lepo deluje in pri prostreet-u je bil občutek fantastičen........upajmo da bo čim več dirkačin ki bodo simulirale vožnjo da ne bodo preveč arkadne zadeve kot je burnout

Link to comment
  • Pred 4 meseci ...
  • 4 tednov kasneje...

Jaz jo čakam da dospe v poštni nabiralnik...

kolk lahk povem od drugih je igra malo bolj arkadno usmerjena in se bojim da tisti ki iščemo prave simulacije bomo malo razočarani... seveda pa ime FERRARI pripelje tisto kar si vsak želi, mogoče bo pa to dovolj velik razlog da bomo igro vseeno imeli in igrali :)

pa še opisi ljudi ki to igro imajo :

http://ps3.dober.si/klub/index.php?action=forum&post=816&kategorija=90&podkat=122

LP.

ima kdo tole zadeovo,jo igra, naj bi bil res zelo soliden špil??? :crazy:
Link to comment

oTo če rečemo v narekovaju pravi dirkači, da je GRID soliden, všečen, dost dobr, zabaven in poln lepe grafike, dobra vozila, ma svoj čar po parih letim, dejmo rečt da bo F zelo zanimiva zabavna igra+polno dobrih bolidov, jaz jo čakam pa da vidm kaj bo...

a nima svet iger že špil al sm naročila prednaročila?

http://www.playgame.biz VSE ZA IGRALNE KONZOLE, ODKUP, PRODAJA,MENJAVA,SERVIS!

Link to comment

ja GRID je za joypad, nikakor za volan... upam da pri ferrari challange nebo tako, tudi če bo malo arkadno usmerjena... kot pravi kita336, da se težavnost povečuje s tem ko voziš bo pomoje kr dobra zadeva..

svet iger pričakuje igro te dni, in s tem tudi jaz ker sem jo naročil tam :) Nevem zakaj včasih traja tut po več kot 1 teden da jo dobi, ampak glede na to da je v sloveniji še ni kje za kupit bolje počakat kot pa je ne imet... upam da bo res kmalu ker jo tut sam moram sprobat na volanček

držimo pesti

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.