Skoči na vsebino

Ferrari Challenge


Alkhor

Priporočene objave

Sredi februarja (če je ne bodo zopet prestavili) ima iziti Ferrari Challenge, pri kateri sodeluje sin Senne. Igra naj bi bila dokaj verna simulacija Ferrarijevih avtomobilčkov.

•*Official game of the Ferrari Challenge series

•*Up to 16 international racing circuits, plus additional downloadable content

•*Multiple game options including Ferrari Challenge Seasons, Time Trial, Practice, Endurance and Quick Race Modes

•*Complete official team and car rosters from the real-world racing series plus new downloadable teams, cars and content made available at the start of each new season

•*Downloadable cars updated each month, circuits, hill climbs and customization options to build online Sony PS3 community

•*Realistic vehicle simulation, race damage modeling and handling dynamics

•*Win in game Ferrari Collector cards featuring current and historical Ferrari marques with full WiFi connectivity for Battle Cards with PSP

•*Race online races with up to 16 players

•*Unlock additional Ferrari cars including 360 Challenge, 355 Challenge, 348 Challenge and many other cars that have featured over the Ferrari Challenge weekends including the Ferrari FXX

•*Annual world online Ferrari Challenge Virtual Championship will start in January 2008

•*Innovative online community features including the ability to swap cars and collectable battle cards.

•*Game supports the "Official Ferrari Steering Wheel"

Upam da se bo izcimila dokaj dobra igra, da ne bomo samo nabijali arkadic tipa Burnout in Motorstorm ob čakanju na GT5..

Par slik: http://media.ps3.ign.com/media/894/894275/imgs_1.html

GC 07 trailer (ki pokaže bore malo): http://www.gametrailers.com/player/23944.html

Upam da jo bo kupil še kdo poleg mene, če ne bo ščis :)

Link to comment
  • Odgovorov 57
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

aja, nekje sem bral da so samo za licenco ferrari da lahko majo njihove avte dali 5.5. mio dolarjev... pa še za neke konzole niso dobli licenc za prodajo tako da igra nebo obstajala na vseh...

un ferrari challange 355 je bil pa zakon pred 6 leti al kok je blo nazaj, sem ga igral :) upam da bo ql

Link to comment
Tole mi deluje bolj arkada kot simulacija. Ferrari Challence 355 nisem nikoli igral, več si obetam od Project Ferrari, ki bo za PC.

V bistvu je project manager owner od vsaj enega pravega ferrarija in učitno bogat in se je zato spravil delat ta špil, poleg tega si želi prenest v igro pravo doživetje vožnje ferrarija tako da mislim da težijo bolj k pravi realnosti kot neki arkadi...

we hope for the best

Link to comment

Zgleda zanimivo ... sam ce bojo sam ferariji noter pol ne bo prevec velik avtov noter ...

60€ ne dam za spil ... kake 30 pa ce je se online pa valda ^^

Meni se pa špil zdi vreden 60 EUR, če bo res verna simulacija z dobrim onlinom lahko igraš špil mesece in mesece, saj je res da so igre drage, a vsak špil tud ne more bit 30 UER. Kot npr. Orange Box, ki stane tudi 60 EUR, a ponuja mnogo ur igranja (ne kot kak AC ki ga preigraš in potem odložiš na polico). Take igre so vredne svoje cene.

Link to comment
OHSHITFAK... :drool::drool::drool: (po ogledu slik na oTovem pejđu)

Ne mi rečt, da je končno na vidiku igra, ki me po bo PRISILILA, da kupim PS3... :car::car:

Fak... Zdej bo treba še za fakin volan denar dajat... :bleh:

za volan ti priporočam da nabaviš logitech pro, ma 900stoping vrtenje in enak motorček kot un za 360eur :) stane 105eur, pa še ročko za shift ma, sicer sam gor dol, ampak H menjalnik ne pogrešam, tut kuplonge ne.... če bi nabavljal še enkrat bi nabavil enakega, ker 300eur pa res nedam za volan...

evo ti mojo postavitev

http://ps3.dober.si/img/my.jpg

sem si sam naredil iz lesa lupino kamor dam volan (mora bit dovolj težka da se ne premika), pedalk se ne vidi, se pa desno od vola vidi shifter (sovražim unega za volanom) :)

Link to comment

Ne dela edn na obeh? Doh >.<

Forza 2 mi sicer ni vsec, sam PGR4 pa rajca ... v jokerju sicer ocena slaba ...

Sam upam da se GT5 spravijo letos vn pol bo pa zakon leto :)

Hell is where the police are German, the chefs British, mechanics French, lovers Swiss and it's all organized by Italians.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.