Skoči na vsebino

PS3 user lista


oTo

Priporočene objave

  • Odgovorov 199
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

stran se dela glih 1 tedn, ni mi še uspelo naredit vseh funkcij :)

Bo kot search engine, kot vse ostalo, pride vse na vrsto prihodnje, just be patient :)

tudi za PSP (playstation portable) verzijo page-a delam, ker dostikrat sam brskam po pspju te strani z igrami in bom naredil za manjši browser lepši ogled podatkov, enkrat :)

Link to comment

sej to je namen :)

pride še..

-trgovanje z igrami - prodaja, nakup, menjava

-novice - katere igre so bile posodobljene nazadnje itd.

-demo / igra ocenjevanje posebej, torej oseba ki igre nima mora igrati vsaj demo da lahko oceni, in tukaj se tudi ocena pokaže da je bil ocenjen demo

-dodajanje filmov za igre (prestavil bom na 1 giga link server, zdaj je pr men doma in ne morem streamat filme preko 4 mega linka :) )

- PSP view - stran bo prirejena na 480 pik al kolk že ma psp, tako da boš lahko gledal tudi prek PSPja :)

- itd. - kar si boste še zaželeli

:)

Link to comment

Ok, men se pa zdi stran dost nesmiselna, zakva bi hodu sloh na to stran..

Da bi videl oceno igre, oprosti ampak za to uporabljam kvalitetnejse in boljse strani kot ign,gamespot,gametrailer... :?

Glede tega movie gledam na isto omenjenih straneh..

Edino kar se mi zdi dobra prednost je to da vids kere igre imate in katere bi lahko igrali na MP, ampak to se mi zdi bolj primerno da napisete na forum in si date msn naslove ali emaile in se potem zmenite za igro.. :)

Nevem no ce sem kaj dobrega na strani spregledal mi povejte. ;)

Moj psn id--> Jure00

Link to comment

Kot piše v tem topicu, je stran namenjena predvsem listi uporabnikov, kot si sam napisal, za izmenjavo iger, MP,...

Predstavitve iger in to pa bo imelo velik vpliv ko bodo komentarji ter ocene (ki so že), tako da bo človek imel pregled katere igre so in bodo izšle na PS3 in zraven imel še mnenja igralcev ki so igre dejansko preigrali, ne pa mnenj kakih otrok ki PS3 še povohali niso in pljuvajo vsepovprek. ;)

Če so zraven predstavitveni filmčki pa še toliko boljše, zakaj iskati po tujih straneh če imaš lahko vse na enem mestu.

Poleg tega po tvoji logiki bi bilo dovolj da bi obstajala samo ena stran s filmčki, potem zakaj obstaja na milijone strani s tem, če imaš vse že na drugih straneh.

Pa ti kar ostani na tvojem IGNju ;)

Link to comment

Jao ej pa dj bot ze 1x tih prosim te ... vsaj 1x ...

Stran ni namenjena ocenam ampak bol SLO PS3 skupnosti ... men se zdi vsecno da lahk ocenimo igro ce jo mamo ker ce si neki preigral pol ves a je dobro al ne pa mal ocenis ...

Se mi zdi bols ko pa ocena od enga 3x podkuplenga cloveka na Gamespot ... :roll:

Hell is where the police are German, the chefs British, mechanics French, lovers Swiss and it's all organized by Italians.

Link to comment

Stran je namenjena izključno SLO gamerjem PS3 trenutno, in sicer je namenjena tudi mlajšim ki angleško ravno ne obvladajo, in tam bodo prišli prav komentarji - vprašanja glede določenih igr...

načeloma je ideja da je nekje spisek uporabnikov slovenskih seveda, z podatki katere igre imajo / igrajo... tako vidiš koga povabit v kak multiplayer špil, oz. komu kaj zatežit če imaš z igro probleme, oz. dat kako vprašanje če igro kupuješ, kasneje ko bo gor menjalnica oz. preprodaja, bo še dodatno to da boš ob igri ki te zanima imel slovenske komentarje, ocene in pa ljudi ki igro ponujajo in za kakšno ceno, pa vrjetno bomo dodali tudi online trgovine ki imajo te igre z njihovimi cenami - torej imel boš pregled kako in kje igro v tistem trenutku najceneje dobit.... če ti v tem ne vidiš nobene pametne stvari, pol pa tut nevem kaj na tem forumu delaš? sej klepetaš lahko tudi na www.over80.com .

lp

Link to comment

Ma to sploh ne mors vrjet, povem svoje mnenje in potem kuj dobim bombe ...jao.. :crazy:

Fanboyi :)

.. :rockbrow:

Sam za informacijo , ves kolk strani so obstajal pa kao da bojo neki ful velik userjov melo, ampak na konc je pa vse propadl...

Sej ne recem ce se s tem zabavvaj kr dej, delej...

Sem ze povedu, da vam resnico zelim da bi imela veliko rednih clanov.. :thumbup:

Sploh pa se mors v zivlenju zavedat, da en te hvali drug pa pac graja,

zavedi se da te ne bodo ravno vsi hvlaili, kaksen se bo nasel in ti tud kej taga reku.. :)

:bringiton:

Moj psn id--> Jure00

Link to comment

Ej pa ti sploh ne dojames pointa tele strani.

Prvotni namen je da se vidijo PSN IDji da je lazje dodajanje in ne da mors po 20 straneh letat sem pa tja ... valda !

Men je vsec in tisto drugi dodatki so pac malo za okras ...

Bi pa blo dober dat kako domeno in pol mal raztrobit PS3 userjem da to obstaja :)

Hell is where the police are German, the chefs British, mechanics French, lovers Swiss and it's all organized by Italians.

Link to comment
Ma to sploh ne mors vrjet, povem svoje mnenje in potem kuj dobim bombe ...jao.. :crazy:

Fanboyi :)

.. :rockbrow:

Sam za informacijo , ves kolk strani so obstajal pa kao da bojo neki ful velik userjov melo, ampak na konc je pa vse propadl...

Sej ne recem ce se s tem zabavvaj kr dej, delej...

Sem ze povedu, da vam resnico zelim da bi imela veliko rednih clanov.. :thumbup:

Sploh pa se mors v zivlenju zavedat, da en te hvali drug pa pac graja,

zavedi se da te ne bodo ravno vsi hvlaili, kaksen se bo nasel in ti tud kej taga reku.. :)

:bringiton:

Saj tudi mi smo ti samo povedali naše mnenje, ne vem kje dobivaš te tvoje bombe :crazy:

Pa zanima me kaj kurac imajo fanboy-i tle veze :crazy:

mislim wtf, nekateri želite narediti prepir res povsod...

Link to comment

Mislim da bi bilo treba "formulo" za razvrščanje top20 iger malce spremenit. Npr. Pirati s Karibov imajo samo eno oceno in so zaradi tega uvrščeni dokaj visoko, npr. NG Sigma ki pa jo je ocenilo več uporabnikov je niže. NGS bi morala biti pred Pirati, saj jo je več uporabnikov dobro ocenilo, Pirate pa je dobro ocenil samo en uporabnik.

Pa št. ocen bi bilo treba seštevati po uporabnikih ne pa tako kot sedaj, ko en uporabnik oceni vse 4 parametre določene igre in da število ocen 4.

Link to comment

s tabo so prijatelji samo enaki tebi.

retardi

oto, mislim da je stran na dobri poti, ampak bo res propadla če nebo dost folka vedl zanjo. v slo je ajde, 1200 PS3 userjev, in mislim da če jih je na strani ene 400 bo lep rezultat

pohvalno pa 1000000%, ker si res veliko truda vložil.

super si

ps3_forum2c.jpg

lukidd,0,ffffff,000000,0.png

pspmode fanclub prezident

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.