Skoči na vsebino

PS3 user lista


oTo

Priporočene objave

kot obljubljeno :

http://ps3.dober.si/

Bom dodal nove funkcije v prihodnje, tole je na hitrco nastalo da se forum tolk ne fila..

Predloge prosim dajte tukaj... Nameravam še dodat :

Izbira igr za vsakega uporabnika kaj ima - torej kaj igra

Spisek igr ki obstajajo z release date-i in slikami in povezavami

Spisek releasov ki pridejo

Ocenjevanje igr

Dodajanje svojih komenatjev k igri - opisov

Pregled pri vsaki igri kdo jo ima in igra, da lahko kontakitra in vpraša karkol potrebuje

Menjalnico / prodajalno igr

...

pač kar bo pametnega...

lp,

oTo.

Link to comment
  • Odgovorov 199
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Hoj..

kmalu bo na strani tudi spisek igr in pa izbira igr za vsakega uporabnika posebej kaj posestuje doma...

Je kdo tukaj ki ima čas in veselje da mi pomaga napolnit ta spisek v aplikacijo (bo narejen majhen vmesnik za dodajanje in urejanje igr), ker samemu mi nebo uspelo vse to delat..

lp. (posljite ZS)

Link to comment

Dodano :

Moje Igre

Moje želje (katere igre si želite)

Nove igre (ki so ravno izšle) - treba dopolnit bazo

Bodoče igre (ki bodo izšle) - treba dopolnit bazo

Spisek igr - treba dopolnit bazo

Pri vsakemu uporabniku ko gledaš podrobnosti vidiš katere igre ima, seveda prej si jih mora sam vnest v MOJE IGRE - to se trenutno naredi tako da ko gledate igro (zaenkrat samo naslov igre ker je baza prazna), imate 2 možnosti - dodajanje v moje igre ali moje želje...

No jutri več :)

Link to comment
kot obljubljeno :

http://ps3.dober.si/

Bom dodal nove funkcije v prihodnje, tole je na hitrco nastalo da se forum tolk ne fila..

Predloge prosim dajte tukaj... Nameravam še dodat :

Izbira igr za vsakega uporabnika kaj ima - torej kaj igra

Spisek igr ki obstajajo z release date-i in slikami in povezavami

Spisek releasov ki pridejo

Ocenjevanje igr

Dodajanje svojih komenatjev k igri - opisov

Pregled pri vsaki igri kdo jo ima in igra, da lahko kontakitra in vpraša karkol potrebuje

Menjalnico / prodajalno igr

...

pač kar bo pametnega...

lp,

oTo.

Zanimivo. Kar tako naprej! :)

EDIT:

Kdaj pa bo dodanih več iger na seznam?

Xbox 360 Gamertag: Ever SLO

PlayStation 3 & PSP Account: Ever_US

Nintendo Wii Friend Code: 1199-3843-9490-3105

Link to comment
haha, sam res. povprečje 25+ seka ven.

jah za dober zur moras met konzolo pa peeer.

hihi

:beer:

Se strinjam ... PS3 + Par prjatlov + par sixpackov laškega = ZAKON..

Glih, včeraj je bilo tako .. Smo Burnout Paradise igrali, pa riti kazali po kameri, kadar te takedownajo :) .. Pijanci :lol:

Xbox 360 Gamertag: Ever SLO

PlayStation 3 & PSP Account: Ever_US

Nintendo Wii Friend Code: 1199-3843-9490-3105

Link to comment
kot obljubljeno :

http://ps3.dober.si/

Bom dodal nove funkcije v prihodnje, tole je na hitrco nastalo da se forum tolk ne fila..

Predloge prosim dajte tukaj... Nameravam še dodat :

Izbira igr za vsakega uporabnika kaj ima - torej kaj igra

Spisek igr ki obstajajo z release date-i in slikami in povezavami

Spisek releasov ki pridejo

Ocenjevanje igr

Dodajanje svojih komenatjev k igri - opisov

Pregled pri vsaki igri kdo jo ima in igra, da lahko kontakitra in vpraša karkol potrebuje

Menjalnico / prodajalno igr

...

pač kar bo pametnega...

lp,

oTo.

Zanimivo. Kar tako naprej! :)

EDIT:

Kdaj pa bo dodanih več iger na seznam?

Iščemo nekoga ki bi pomagal pri vnašanju igr...

vsega ne uspem sam delat, programirat grafiko potem pa še vse skupaj vnašat :)

lp.

Link to comment

http://ps3.dober.si/igre/index.php?igra=5031

tako nekako bi naj izgledalo potem pri vsaki igri (seveda slovenski opis :) ), tako da če je kdo da bo to vnašal slike in tekst naj se javi... obstaja administracija kjer v 30 sekundah vneseš igro, samo vneseš naslov, release date, prerelease date (če še ni zunaj) , prilepiš sliko in je to to.. opisov se tudi ne potrebuje zdaj delat samo da je baza igr polna..

lp

Link to comment

http://ps3.dober.si

Sem dodal spsiek iger ki jih imamo uporabniki (zato je dobro če si to vsak uredi da vemo kaj se igra in kaj kdo ima), spisek želja - to bo dobro ko bo na strani menjava igr, prodaja in kupovanje ker bo vsak videl če kdo kako igro proda oz. menja ki jo imaš na spisku želja,

Dodal tudi spisek želj in število, da se vidi katera igra se najbolj pričakuje..

Vnešenih je bilo tudi kar nekaj igr ter slik zanje, zdaj mi bo pomagal vnašati igre Koper uporabnik :) tako da bo šlo malo bolj hitro... vse igre bodo dobivale slike in vsebino sčasoma tako da ne pozabite gledat igre, vsaj tiste vaše želje bomo skušali skos posodabljati čimbolj.

lp.

Link to comment
>http://ps3.dober.si

Sem dodal spsiek iger ki jih imamo uporabniki (zato je dobro če si to vsak uredi da vemo kaj se igra in kaj kdo ima), spisek želja - to bo dobro ko bo na strani menjava igr, prodaja in kupovanje ker bo vsak videl če kdo kako igro proda oz. menja ki jo imaš na spisku želja,

Dodal tudi spisek želj in število, da se vidi katera igra se najbolj pričakuje..

Vnešenih je bilo tudi kar nekaj igr ter slik zanje, zdaj mi bo pomagal vnašati igre Koper uporabnik :) tako da bo šlo malo bolj hitro... vse igre bodo dobivale slike in vsebino sčasoma tako da ne pozabite gledat igre, vsaj tiste vaše želje bomo skušali skos posodabljati čimbolj.

lp.

A bi lahko prosim popravil tisto da registrirani uporabniki lahko svoje urejajo ? :puppy::puppy:

Ker stran je :rock: :bowdown:

Owner of :

Xbox 360 + PS3...

Link to comment

Da boste malo sodleovali...

kaj bi raje imeli next :

- Možnost dodajanja komentarjev k IGRAM

- Možnost ocenjevanja igr

- Možnost dodajanja slik k igri - vsak uporabnik sam doda kako sliko

- Možnost trgovanja z igrami - menjava , prodaja, kupovanj

če je možno oštevilčite zgornje predloge, lahko pa dodate kakšnega sami, bom premislim in naredil za weekend nekaj :)

lp.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.