Skoči na vsebino

PS3 user lista


oTo

Priporočene objave

  • Odgovorov 199
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Malo me moti ko uporabniki dajete zanične ocene ... Prvi primer je Blast factor ... Date mu (ali kdorkoli mu da , ni nujno da date vi zanič oceno) nizko oceno , ker se vam ne da poglobiti v špil in ga raziskati. Igrate ga 5 minut in na podlagi tega špilu pripopate skupno oceno 5 ...

Zatorej eno profesionalno mnenje mora bit ...

Owner of :

Xbox 360 + PS3...

Link to comment

aloha

sem bil mal AWAY , je bla služba mal bol pomemnba :)

Samo to bi rad opomnil da stvari trenutno niso nič do končno narejene, in tudi ocenjevanje spada tukaj zraven... dejstvo je da se bo videlo KDO je katero igro KOLIKO ocenil , seveda je tu vedno možnost popravka ocene recimo če zdaj neki ocenim 9, pol pa pride podobna igra kjer je 5x boljš grafika, pač lahko na prejšni igri grem in dam oceno 7 če jo primerjam z podobno igro,.. ampak bistvo zdaj ni to, bistvo bo prišlo ko se bodo ocene štele samo od ljudi ki igro imajo, torej če si ti kupil igro boš vrjetno ocenil pošteno, potem če jo boš prodal boš lahko pri oceni igre napisal pripombo, da se neboste toliko napadali, to je bol ko ne ta trenutek mal za hec..

kar se tiče top 20, seveda niso glih realni rezultati, ampak hej, bomo že prišli tja... :)

Dejstvo je da je ta del strani narejen za trgovanje z igrami - ki pride kmalu - torej baza igr nekje mora bit, vsaj z slikami, potem ko boste imeli poštimane profile katere igre imate in katere igre želite, boste imeli možnost pri svoji igri določit da jo prodajate, kakšno želite ceno in kontaktno informacijo... enako pri želji, torej želim si igro GT5, jo kupim za max 35 eur, in se bo ta inforamcija videla... in če kdo kaj prodaja bo pač lahko drug uporabnik samo kliknil na igro in bo videl slike od igre, torej infomativno, pa ocene od drugih ki to igro igrajo...

dejstvo je da trenutno je to bolj kot ne za hec, in ko bo tako daleč da bo uporabno iz več strani bodo tudi ljudje ki se spoznajo to delali in tudi profi ocenjevali igre, in napisali kakšno besedo ali dve... Komentarji igr pa tudi pridejo, če mi uspe mogoče že jutri.... tako da ... folk ne se razburjat, komu pač stran ni v uporabnost pač je ne rabi uporabljat lahko pa se vsaj doda da imamo PSN ime v primeru da bomo igrali kaj online...

Ko bo stran malo dlje torej ko bo se malo bolj dogajalo in ko bo infomacije malo bolj izpopolnjene bomo pa že bolj propagirali stran, vse ob svojem času :) zdaj jo moram na server preselit v bližni prihodnosti...

aja, 50 komadov nas je že :) no mogoč je kak "nepravilen"

lahko noč

Link to comment
To je pa to, tako hitro ne bo prislo do sto kot je do 50:) Ne me narobe razumet, zelim da zadeva uspe. Samo v sloveniji ni tako popularna konzolaska scena, pol pa se internet pa to... Veliko mulckov pojma nima o tem forumu:)

LP,Sandi

A ti povem kako je ta stran sploh nastala...

Sam uživam na PS3, in sovražim skakat po stranh in iskat kdaj kter špil pride ven in vsaka stran ima po 1 sliko nekje skrito, pa sem si rek da si bom zase naredil eno malo stran kamor si bom to informacijo shranjeval, torej slike o igrah ki pridejo da si jih lahko pogledam ko mi paše....

potem je bla želja na forumu po spisku uporabnikov brez da se zajebavamo pa delamo neke post-e tu in sem še to na hitro dodal, zdaj pa sem dobil veselje to malo poštimat, in tako page raste in raste... pa če je page samo zame, in ne za ostalih trenutno 50 uporabnikov, stran bo obstajala :) tako ali drugače... če pa še komu drugemu koristi pa toliko bolje...

lp

Link to comment
oTo... :car: ...če rabiš še pomoči ti kar javi... :beer: ...btw.glede na to, da jaz odpiram spletno trgovino, bom na ovitke igric nalepil eno malo nalepkico z infom o tej strani...tako, da se bo lepo razvedelo... :D;) dejte malo zreklamirat tudi ostali...sej veste od ust do ust gre hitro... :beer:

:) Ma sej se najde kak človek ki ma čas in željo za pomoč, pač moramo skupaj razmislit kaj je najbolj koristno za nas, saj je stran samo za nas narejena. js pa se bom trudil in delal stvari tako da bo čimveč uporabnikov happy... No tudi ti boš imel korsit zaradi vse pomoči ki si jo že dal in jo še nameravaš dat, bomo že naredili tako da bo za vse ok :)

grem js na jutranji kofe potem pa pogledat mal česa se bomo danes lotili :)

Link to comment

alo.

Sem na hitrco dodal "vstopno" stran kjer je prikaz zadnje spremenjenih igr, torej če se kaj doda (vpiše kaka nova igra), ali pa kje kakšen info spremeni ali pa doda kaka slika, je to na prvi strani prikazano - torej zadnih 16 spremenjenih igrc...

Spremenil sem tudi izgled prikaza same igre :

http://ps3.dober.si/igre/index.php?igra=5030

Desno zdaj imamo ocenjevanje, spodaj kdo igro ima, in pod tem tudi kdo igro želi (kasneje bo tukaj trgovanje, torej kdo kupuje igro ali prodaja itd.) .. Čisto na vrhu pridejo gumbi (tisto kar zdaj piše), tako da tisto bo še polepšano ne skrbet :)

Naslednjo pridejo komentarji igr...

lp.

Link to comment

Glede ocenjevanja...

poglejte si recimo

http://ps3.ign.com/articles/781/781888p1.html

ocena uporabnikov 6.3, IGN pa 2.9 :)

pri nas ima oceno 5

http://ps3.dober.si/igre/index.php?igra=5129

... kdo bi naj to ocenjeval, ker še vedno za oceno stoji oseba, in če mu igra ni všeč je ocena slaba... tako da mislim da bo ostalo tako kot je, razdelil bom samo na oceno igr in oceno demota (glede na to a oseba igro ima ali pa je igrala samo demo)...

nevem od kod bi črpali ocene da bi bile res pravilne ? Če ma kdo kako pametno idejo, zdaj je čas da se pove....

Link to comment

tudi to bo, igre ki niso za ONLINE gaming ocene za online nebo možno dati in se nebo štela pri povprečju... razen kjer so ONLINE rezultati tam je pač ocena slaba če je online sam to da lahk rezultat share-aš..

vse še pride ko bom ocenjevanje šel potunnat, zato pa sprašujem za ideje ocenjevanja kaj naredit,..

lp

Link to comment

lp...malo sem pregledoval stran in ugotovil, da ima veliko iger na ps3 oceno grafike 9?!? če folk ne ve, ampak številka 9 pomeni skoraj popolno grafiko...ki je pa mislim (moje osebno mnenje) nima toliko iger...dejte no bit malo bolj objektivni...pa pri Burnout zvok 8, 9...?!? pa DJ Atomica ne zavrti niti enega komada...igra brez muzike po moje ne more imeti ocene zvoka ne 8, ne 9....malo objektivnosti, ker če ne bomo na vseh bodočih igrah samo še 10ke filali... ;):beer:

Link to comment

te stvari ki jih ocenjujete imate možnost popravljati...

tudi jaz bi opozoril... recimo igra Super StarDust HD...

Kako lahko ima igra oceno grafike 8.4, saj je v celotni igri samo par ikonic in tisti meteorji ??? Igre za katere porabijo 2 leti dela grafičarjev se uvrščajo tam zraven, ta igra ne more imet grafike nad 5, enako pa glasba, tiste par efektov, mislim da si ne zasluži ocene tako visoke (8.8), potem ONLINE ??? kako je ocena online 9, saj lahko share-aš samo rezultate....

dajte prosim ocenjevat malo bol realistično, ali pa bomo morali res ocene pustit za določene ljudi da se oceni malo bolj pametno...

Link to comment

Uh sploh nisem opazil, da si tja v kot pomaknil tisto funkcijo za dodajanje ^^

Anyway mi je tut vsec ker se stran nalozi res hiter ne strani ala gamespot, ign ... ko lahk gres po kavico predn se stvar nalozi ... :sweat:

Hell is where the police are German, the chefs British, mechanics French, lovers Swiss and it's all organized by Italians.

Link to comment
te stvari ki jih ocenjujete imate možnost popravljati...

tudi jaz bi opozoril... recimo igra Super StarDust HD...

Kako lahko ima igra oceno grafike 8.4, saj je v celotni igri samo par ikonic in tisti meteorji ??? Igre za katere porabijo 2 leti dela grafičarjev se uvrščajo tam zraven, ta igra ne more imet grafike nad 5, enako pa glasba, tiste par efektov, mislim da si ne zasluži ocene tako visoke (8.8), potem ONLINE ??? kako je ocena online 9, saj lahko share-aš samo rezultate...

Tukaj se pa ne morem strinjati s tabo. Ni vse v temu, koliko gre budgeta pri izdelavi igre. Prav tako se grafike ne ocenjuje samo po tem, koliko poligonov je na sliki. V tem primeru bi PS2 špili že 3 leta nazal morali dobivati za grafiko ocene 5 in manj. Zato pa se špili ocenjujejo glede na platformo in to, kar predstavljajo. Kar pomeni, da 8 za arkadni naslov ni isto kot 8 za nek 20mil+ budget naslov. No, recimo IGN je dal stardustu za grafiko 8.5/10... pa niso edini ;)

Enako velja za zvok. Pismo men osebno je biu komad pr Lave? planetu tako hud, da sm si ga še 1 uro po prenehanju igranja žvižgal in prepeval. Zdaj pa povej, ali naj dam motorstormu večjo oceno za zvok, kjer me je glava bolela od poslušanja komadov, ali pa stardastu, kjer sm ob tistih malo komadov in zvočnih efektov precej bolj užival?

No, glede online-a se pa strinjam. Oziroma jaz osebno ga sploh ocenil nisem, ker si pod online predstavljam multiplayer in zame leaderboards niso "onilne", čeprav tehnično to je online. :D

Link to comment

ma ja sej nisem mislil tako dobesedno za stardust...

zato sem dodal tip ocene IGRALNOST, tam je ocenjena kvaliteta igre kar se tiče igranja in stardust zame kot igralnost si zasluži 9-ko...

kot za grafiko pišeš je potrebno ocenjevat grafiko bolj primerno igri, ne štet poligone :) ampak vseeno, ne more igra ki je lahko narejena v 14 dneh podirat lestvico z igrami ki se delajo 2 leti...

točkovanje bom popravil, in sicer tako da bo glavna ocena (tista ki je pisana na veliko) podana v administraciji glede na oceno ki jo dajejo ti veliki page-i, gamespot ign, ...

ampak spet stardust hd je dobil na gamespotu samo 7, in če to ocenjujem jaz, je zame ocena sprejemljiva.... grafika cca 5-6 , igralnost 9-10, zvok nekje vmes, pa dobiš oceno.... na IGN pač tko, recimo un naš slovenec ki ima milione rezultat in igra to cele dneve bi jo ocenu 10 če bi delal za IGN :) jaz bi jo 7, en ki je ne mara pa vrjetno manj... spet je za vsako oceno ena oseba....

zato sem se odločil da bo ocenjevanje povprečje ocene na IGN, Gamespot, in pa še mogoče gamespy-a ali kaj drugega... zraven bodo pa seveda še vedno povprečne ocene kot so zdaj od uporabnikov, tiste 4 za gameplay, gfx, sound in online... online bo disabled če igra nebo podpirala network play-a , če ima submit score samo, to zame nebo network ocene.

lp.

Link to comment
Uh sploh nisem opazil, da si tja v kot pomaknil tisto funkcijo za dodajanje ^^

Anyway mi je tut vsec ker se stran nalozi res hiter ne strani ala gamespot, ign ... ko lahk gres po kavico predn se stvar nalozi ... :sweat:

hehe, stran je na mojem bogem 1 mega upload 4 mega download linku... počak da jo dam na giga link :D

Link to comment

No vidiš. In smo spet pri temu, da ocenjevanje ni nič drugega, kot subjektivno mnenje. Prav tako je to generacijo problem ta, da je potrebno imeti dve ocenjevalni lestvici... kot sm že zgoraj omenil 8 za arkadni naslov ni isto kot 8 za nek milijonski projekt. Samo še vedno se oba naslova ocenjujeta od 1 - 10.

Hehe pa glih gamespot si dau za primerjavo, ki so dali sodeč po metacritic-u najslabšo oceno. :razzy:

No, ko smo že pri ocenjevalcih, ti bolj priporočam da daš povprečje metacritica ter gamerankingsa, kot pa samo teh "večjih" strani. Po mojem mnenju so ravno te večje strani manj zapupljive, kar se tiče opisov...

Samo poglej, kaj se je zgodilo z Jeffom and co. pri gamespotu. Dal je špilu oceno 6 al tm nekje (zasluženo, po njegovem mnenju) in do naslednjega dne je že praznil pisarno. :no_no: Njemu so sledil še ostali, ki so dal odpoved.

Te uspešnejše strani živijo od sponzorjev in subskripcij, kar pomeni da bojo reviewji tudi temu primerno prirejeni.

No, to je vsaj moje mnenje, kaj boš pa naredil, pa se odloči sam. ;)

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.