Skoči na vsebino

PS3 user lista


oTo

Priporočene objave

hocko hja tvoja verzija ne zgleda slabo samo malo me moti ko je ob strani tisto in je mal nerodno za prebrat dol ...

P.s. oTo lepo si naredo tole z menijem. Mi je vsec razn ene stvari. Stran je namenjena izkljucno SLO PS3 uporabnikom tako da a ne bi bilo vseeno ce bi meni naredil v slo? :D

Hell is where the police are German, the chefs British, mechanics French, lovers Swiss and it's all organized by Italians.

Link to comment
  • Odgovorov 199
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

hehe..

se mi je zdelo da bo mel nekdo komentar na angleške menije :) sej bodo slovenski brez skrbi :) mal sem moral jih pogrupirat ker je prišlo že mal preve na širino...

dobimo pa nov desgin, ki je men prav všeč, vse lepo počasi...

Uporabniki boste danes dobili par novosti, upam pa da mi do jutri zvečer uspe poštimat tisti sistem za čekiranje uporabnikov preko PS3 sistema (vse me morate kontakitrati / dodati na moj username : DoberSi, vsi tisti bodo imeli možnost glasovanja igr, kajti se mi zdi da je par ljudi gor ki nimajo kaj z ps3 in se samo nekaj zajebavajo... tako da če še nisi moj kolega, je zdaj čas da postaneš in se priključiš potrjenim uporabnikom PS3.DOBER.SI...

nekje do konec tedna bo tudi pripravljena in online GT5 podstran kjer boste lahko pošiljali čase proge za različne avtomobile, da bomo meli mal pregled kako vozimo, seveda pričakujem vašo iskrenost... itak pa se bo potem pri pravi igri videlo kdo si je rezultate namišljeval...

lep večer.

DoberSi

Link to comment

Nekaj mi ni čisto jasno. Ko gledam "Trgovino", imajo vse igre napisane za ceno "? €", ko pa izberem enega izmed filtrov (recimo do 30 €) seznam vseeno filtrira, tako da so cene očitno vnešene? Moraš biti prijavljen, da se ti cene prikažejo? Malo nekonsistence pri vsem skupaj skratka?

Link to comment
da, da vidiš cene moraš biti prijavljen, v čem je tu nekonsistenca?

Če filter stisneš, lahko delno goljufaš? :) Ne vidiš ravno cene, ampak ker zadeva po 10 narašča, dobiš posvoje precej dober pribljižek. :)

Sicer pa, se mi zdi da bi vsi prodajalci imeli več od tega, če se ne bi bilo nujno potrebno registrirati da lahko nekoga pokličeš in od njega kupiš? Sicer pa, moje mnenje seveda. :)

Link to comment

dejstvo je da je to za PS3 uporabnike in dvomim da kdor ima PS3 se mu nebi dalo 1 minuto porabit za registracijo in s tem dobit vse dodatke k uporabi PS3 portala in tudi potem vidi vse kar potrebuje...

Nisem si sploh mislil da bo kak PS3 uporabnik brskal portal brez da bi se dodal k spisku, tako da samo ščitim zlorabo podatkov uporabnikov vsem tistim ki pridejo mimo in se bodo samo zafrkavali z podatki...

zaenkrat ne mislim kaj spreminjat ker imam 1000 drugih stvari še v planu..

lp.

Link to comment

Evo sm pogledo mal na listo in tule je spisek tistih ki jih lahk 100% potrdis ...

aljazz

alkhor

Blast8

cat1972

civiceh9

GatsuSLO

Icmajster

MartinPocrezze

Metalord666

nik12

Odpadnik

Pitbullgrif

Princess-Kitana

spectrum 16

triangleSLO

velikan24

Hell is where the police are German, the chefs British, mechanics French, lovers Swiss and it's all organized by Italians.

Link to comment

Prosim da se uporabniki sami povežejo preko PS3 konzole z mojim userjem DoberSi in se potrdijo (tisti ki še niso) trenutno potrjetnih je že 42... ta teden bom ukinil glasovnaje (in štetje glasov) od nepotrjenih uporabnikov, tako da če želite da se vaši glasovi štejejo naredite postopek ki je potreben. Prav tako bodo samo potrjeni lahk uporabljali sistem trgovine (ki bo ta teden prenovljen, dodan bo spisek igr s katerimi menjate svojo igro v primeru da je ne samo prodajate.

lp.

DoberSi

Link to comment
Oto a te so igra z GT5 5 prologue demo ali z Gt HD?

Prologue čakamo na EU verzijo čez 2 mesca, do takrat igramo HD demo verzijo...

Kako je sploh na Prologue, se vidijo časi drugih ? recimo tistih ki jih maš na spisku kolegov itd al ne ??? al bo treba tut za Prologue kaj takega naredit al kako ??? naj en pove ki to ima...

lp

Link to comment
Oto a te so igra z GT5 5 prologue demo ali z Gt HD?

Prologue čakamo na EU verzijo čez 2 mesca, do takrat igramo HD demo verzijo...

Kako je sploh na Prologue, se vidijo časi drugih ? recimo tistih ki jih maš na spisku kolegov itd al ne ??? al bo treba tut za Prologue kaj takega naredit al kako ??? naj en pove ki to ima...

lp

Oto kdo bi znal tiste grablje brat :lol:

Ni nam lahko!

Link to comment

Torej je sistem isti kot tu ??? samo čas, in lestvica vseh ki se resetira ? Torej nič kaj online statistike drugih itd. ??? No sej bomo pa meli na enak način narejeno, ampak ko pride ven vsaj USA verzija če že ne EU... bomo itak naredili dober pre-order pa bo igra ugodno poceni..

lp.

Link to comment

Oj :)

ja dobiš slike brez skrbi...

a veš kako js delam... ko vozim imam zraven laptopa, in ko nardim nek boljši krog vnesem čas.... pol čez cajt pa grem poslikat vse čase ki so novi katerim manjkajo slike in jih naložim gor :) ne moreš to vsak krog posebej... tako da pridejo slike ravno ta trenutek gor sam iz fotkiča jih dobim :D

je pafajn da nekateri tekmujete in dajate čase, je bolj zanimivo... super ste :D

Oto.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.