Skoči na vsebino

[Uradna tema] Far Cry 2


shoelace

Priporočene objave

Kaj je zdej to? FC2 uzun! A JEBEMTI, kako bom zdej sploh meu lajf, ce ze Fallout 3... A pizda no. Morm si PS3 ubodt, da bom meu lahk lajf spet! Fallout 3 me je ze tko zajebu, ker sm konstantno eno bejbo odjebavu, ces sej bom sam da se to odigram, pa seveda nism poklicu nazaj. Zdej pa se tale FC2, to je LUDILO!!!!1111

DejchSLO.png
Link to comment
  • Odgovorov 168
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

jst vam sam povem kr kot vidim pr frendih na livu jih kr ene par pametnih igra farcry 2 pa ste na live prklopleni. De naute pol jokal če fašete BAN.

In kaj ti pametnjakovič priporočaš? Kaj da ostanem offline dokler špil ne izzide po lpa grem online bumber en, live itak vidi datum kdaj si ti ptvič vstavu in igral špil tko da fore da se skrivaš offline ne koristijo ama fakin nič, razen če bi MS res izdal fake release z kakim trackerjem in bi te autobanal ko bi šel s backupom na lajv.

a dej šuti mi "piratek" mene itak boli K***** če si ti benan jst sam povem de pol ne cvilte ko ste benani. moj x360 pa še ni bil odprt tko de jst vstavim igro ko je že zunaj. :a_a::a_a:

Link to comment

ma dejtne no... :|

mene bolj zanima MP, ker kukr sm gledal gamplay-e je vse skupaj mal čudno to strelalnje pa vse. a je kdo že probal ? na map editorju je pa lohk verjetn sam eden, oz. hočem povedat da verjetno ne more več folka naenkrat delat eno mapo (kar bi blo odfukan).

Zelo bi bil hvaležen, če glasujete za mojo 'First Aid Help' aplikacijo na Mobitelovem tehniku. Hvala

Link: http://tehnik.mobitel.si/wp7-glasovanje/?aplikacija=11

Link to comment

Zato ker, ko spil 1x obrnes ti ne ostane drugega, kot da ga pospravis na mesto kjer bo nabiral prah in ga cez kake pol leta spet vrzes v konzolo, da

se 1x obrnes in dobis se tiste ačivmente, ki ti manjkajo in gres se 1x skozi celo zgodbo (odvisno od posameznika).

Kdo bi igral CoD4, Halo3 in Gearse ce bi imeli samo SP?

So pa SP spili, ki imajo vec koncev Bioshock, Dead rising, fallout3...

In te pripravijo, da se 1x obrnes zadevo oz. pri DRju amm 4x(c s ne motim. Sm pa 2x zajebu zadevo in sm na koncu prsu do enakega konca... C :doh: )

XBL: qDING DONGp

PSN: DoodlyDingDong

Link to comment

Zaenkrat so bolj mešani občutki, sploh po preigranju Fallouta. Streljanje je kul, ampak primanjkuje pa stealth-lazenja, potem uležit se ne moreš al pa jst ne najdem tipke. Okolica je proti Wastelandu nekako prazna, čeprav se čudno sliši. Več pa ne morem povedat ker sem samo eno urco v gameplayu, zaenkrat Fallout zmaga by far.

Link to comment

Ma zej sem mal dlje v igri, kaj naj rečem, po eni strani lahko po celi črti skurcam špil ampak to bi bilo preveč subjektivno. Ma kurc lej men je po 6urah špil že dosadn če kr nanizam par bedarij:

1. Mapa je men čist brezvezna, čist neimpresivno zastavlen kvadratn teren, ki je vsaj men FUL mali, prideš na rob ozemlja pa se trava kr konča in nadaljuje neka bedna puščava, tud sama področja mape so tko šolsko zastavlena da brezveze, nekje je kao neko močvirje, nek je gora in tko naprej, itak je pa večina neprehodna ker v špilu ne moreš skočit višje kot 30cm tk oda je vs ebolj kot ne linearno.

2. Ni ama nobenga raziskovanja, da bi se poju po savani pa sliučajn najdu neko bajtico not pa nevem kak zaklad, al orožje al kak outfit al karkol, sam tisti diamanti ki so valuta, ki so itak samo okoli raznih bajtic in jih ni težko najdit. Aja pa če se peleš po robu mape ti da cleo eno stran prevoziš v Jeep WRanglerj uvzame kake 2-3 minutke, uglavnem mapa je kurac

3. Peš v temu špilu ne prideš nikamnor ker šprintaš lahko samo 20-30m pa še to čist počas tk oda se večino časa furaš. No misije so pa tko zastavlene da pač vedn pejt sem in tja pa ubij tega pa unga in se moreš vedno furaš do misije vožnja ti vzame like 20 minut ker fora je da po cestah maš neke checkpointe ki jih sovražnik nadzira in če hočeš mim se moreš itak vedn fajtat čle pa probaš spizdit pa te lovijo z jeepom, uglavnem prvič je še zanimiv ko si vzameš cajt pa posnajpaš ves folk ampak kokr greš 5m stran od teh roadblockov se nasprotniki respawnajo in ko se furaš delat misije z enga konc amape na druzga (itak je vsaka misija tk narjena d moreš čis na drug konc it) se moreš prebit vsakič znova po istih cestah čez te checkpointe, pa tud če si pred 5 minutam tam bil ko zej bodo spet tam te strelal in se pol ustavlaš pobijaš in pokuriš 30 min sam da do cilaj prideš tam pa nardiš misijo ponavad v 1 minuti in je to to. Da ne omenim da se ti folk spawna kr za hrbtom pa pred tabo se mi je že najmanj 5x spawnu kr jeep na cesti in me začel strelat. Pa snajperj iso ista buča kr učasih hodiš po mapi al pa s efuraš pa ti kr od nikjer nekdo pol lajfa zbija (če igraš na hard/very hard) in so snajperji kr na random na najbol bednih placih, za 10imi drevesi da ga nikakor ne vidiš, zadene te pa če kukaš 1cm izza drevesa, buče pač.

4. Dejansko celoten špil konsistira iz 90% teh voženj do cilja/misija kjer vmes pokuriš slaboi uro da na vedno istih placih pobijaš folk kar postane ULTRA FUCKIN BORING. Ajde vmes maš še neke stranske misije kao assasinatione ki so pa itak isti kurac pel se tja pa ubij unga, isto ko delaš misije za Weapon dealerje ki kao večajo ponudbo orožja za vsako opravlljeno misijo sam da tam se furaš nekam da nek konvoj razstreliš. Pa orožja ko sem bral neki pred je izšel špil da boš lahk upgrejdu in nevem kaj to lahk sam nek manual nabavš pa ti zviša accuracy pa manj se ti jama, nč da bi kak silencer lahk dal na puško al pa kak scope, brezveze uglavnem, orožja ki jih pobereš pa od nasprotnikov so pa itak smeh ker ustreliš 1 rafal in se ti že jama, sred fajta ko si obkoljen ker AI v temu špilu pa čist vehemntno flanka in te v trenutku obkolijo da ti ni jasn od kje te kdo strela, na začetku mi je špil še na normal bil noro zajeban sej ne da neb znau merit sam te folk čist 360 stopinj obrkoži in ti takoj lajf pobere, vmes ti pa še puška zašteka, sej je kul mal vzdušno na začetku ampak zej mi gr epa na kurac že. Če pa snajpaš folk je patak brezveze vsi stojijo kot majmuni, te pa nikakor ne najdejo, dolgcajt.

Sej nevem kva naj napišem, misije so pač vse pejt tja nared to dolgcajt čisti res, zgodba je pač da po pol ure gameplaya te pač špil vrže v sandbox in deli kar hočeš tvoj cilj je pač najdit tega Jackala arms dealerja to pa seveda tko da več misij nardiš bližje si njegovemu odkritju, aja pa vmes maš skoz malarijo in moreš vsake tuk časa tablete iskat in parkrat se mi je zgodil da sem v 30 minutah pokuru cel pak tablet in sem pol spet 1 uro nuco da sem še l do enga k mi je poveu kej jih najdeš in pol tja šou unmu sm mogu uslugo nardit pa it nekam drugam pol pa še nazaj itd in se 95% časa v špilu sam furaš sem pa tja po najbolj dosadnem zaprtem terenu, kjer nemoreš direktivo po kao kaki savani ker ta savana je manjša kot kak fakin mercator.

Anyway zafukal so špil vsaj kar se mene tiče, kr mi je res dosadno ratal vse skup, živ dolgcajt, aja pa uni buddiji ki so pač nevem rešiš jih če jih najdeš pol ti pa sam misije devajo katere pol upgrejdajo tvoje safehouse pa če ti lajf zbijejo v fajtu padeš skup pa je pol pač sekvenca ko te prie en buddy rešit in te soravi v cover pol se pa jovo na novo strelaš.

AJa pa sej neki tiholazenja je, z silenced mp5ko mi je ratal potih koknat folk sam ko učas kr magično ve fol kda si ti na drugi strani gore enga ubiu in pridejo z jeepi in nevem vsem čem, pizda ja tud ti jeepi ki jih majo zlo morijo al se fajtaš prot nekim navadnim vojakom al pa vojakom na jeepu ki itak znajo te sam pofurat al pa parkirat pred tabo da jih ti popokaš medtem ko se izkrcavajo. Bullshit res

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

Igra razočara, kot je schoelace reku zato ker je preveč furanja, uni vmesni checkpointi in najbol te razpizdi, ko crkneš zato ker se ti orožje zatakne in morš spet jovo na novo furanje vse do ke pa un kurc vmes. Sicer tak ni slaba, samo so pa take stvari, ki te totalno razpizdijo in tut naveličaš se da morš skos avto popravlat pa, da se orožja kvarjo.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment

Zdej ko sem ga probal lahk recem, da so bli uni trailerji bullshit in da sm mel prav, ko sem govoril, da tako sploh ne bo. Spil mi je bedn, ze zarad lokacije, nigrov, ter da ni to Far cry (men je pac sedl, da so bli mutantni in da je bla taka zgodba). Jebes ta hypovski spil, sploh se ne bom spravu v podrobnejši opis, ga ni vredn. Pa to ne pomen, da je spil cista katastrofa, samo meni ne ugaja, dostim bo igra pac zelo dobra z majhnimi problemi, men pac to ni to, raje bi dal ime tej igri Rumble in the Jungle (ne pa far cry 2 s katerim nima nobene veze, razen imena).

DejchSLO.png
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.