Skoči na vsebino

XBOX LIVE - novosti !!


Samotar

Priporočene objave

Jaz se z veseljem pridružim :)

P.S. : Nova xbox live novost, Samotar ima 105 000 pik :amazed: :beer:

Če pa špila cele noči. Ti bi ga mogel videti podnevi, ko je totalno zblužen in sploh ne ve ka se dogaja okrog njega, ker skoraj nič ne spi :doh: . Zadnjič mi je njegova pravla ka sta se spravla k stvari in si je šla oblečt nekšno super čipko on pa je v teh 5 minutah ka jo je čako zaspal. Še malo je rekla in ga bo vrgla ven. Najhuje pa je bilo ko so šli v trgovino po neke hlače za njega in si jih je šel pomerjat v kabino pa so ga našli šele za pol ure v kabini v spodnjicah, hlače pa je mel za vzglavnik in je smrčal :D

Link to comment
Jaz se z veseljem pridružim :)

P.S. : Nova xbox live novost, Samotar ima 105 000 pik :amazed: :beer:

Če pa špila cele noči. Ti bi ga mogel videti podnevi, ko je totalno zblužen in sploh ne ve ka se dogaja okrog njega, ker skoraj nič ne spi :doh: . Zadnjič mi je njegova pravla ka sta se spravla k stvari in si je šla oblečt nekšno super čipko on pa je v teh 5 minutah ka jo je čako zaspal. Še malo je rekla in ga bo vrgla ven. Najhuje pa je bilo ko so šli v trgovino po neke hlače za njega in si jih je šel pomerjat v kabino pa so ga našli šele za pol ure v kabini v spodnjicah, hlače pa je mel za vzglavnik in je smrčal :D

Ja valda! Ahaha :lol:

Link to comment
Jaz se z veseljem pridružim :)

P.S. : Nova xbox live novost, Samotar ima 105 000 pik :amazed: :beer:

Če pa špila cele noči. Ti bi ga mogel videti podnevi, ko je totalno zblužen in sploh ne ve ka se dogaja okrog njega, ker skoraj nič ne spi :doh: . Zadnjič mi je njegova pravla ka sta se spravla k stvari in si je šla oblečt nekšno super čipko on pa je v teh 5 minutah ka jo je čako zaspal. Še malo je rekla in ga bo vrgla ven. Najhuje pa je bilo ko so šli v trgovino po neke hlače za njega in si jih je šel pomerjat v kabino pa so ga našli šele za pol ure v kabini v spodnjicah, hlače pa je mel za vzglavnik in je smrčal :D

Fak! Temu se pa reče zasvojenost :ihih:

demongame.jpg
Link to comment
Jaz se z veseljem pridružim :)

P.S. : Nova xbox live novost, Samotar ima 105 000 pik :amazed: :beer:

Če pa špila cele noči. Ti bi ga mogel videti podnevi, ko je totalno zblužen in sploh ne ve ka se dogaja okrog njega, ker skoraj nič ne spi :doh: . Zadnjič mi je njegova pravla ka sta se spravla k stvari in si je šla oblečt nekšno super čipko on pa je v teh 5 minutah ka jo je čako zaspal. Še malo je rekla in ga bo vrgla ven. Najhuje pa je bilo ko so šli v trgovino po neke hlače za njega in si jih je šel pomerjat v kabino pa so ga našli šele za pol ure v kabini v spodnjicah, hlače pa je mel za vzglavnik in je smrčal :D

Da ne bo pomote to je Alexs pisal o sebi kaj se mu je dogajalo ko je pozno v noč igral :lol:

Xbox

Link to comment
Še malo pa dobiva z Alexs-om slin,slin...

Upam da bo tudi co-op varijanta , da bo Alexs-a v rit strelu :lol:

Saj se že od Resident evil 5 bojim co-op s teboj igrat. Sicer sem tam bil baba ampak glede na tvoje komentarje tam (daj stani malo kako lepo rit imaš, daj da jo primem - in zaradi takih izjav sem vedno bežal naprej in seveda tudi prvi crkno ) bom toktat jaz odzadaj in ti naprej da ti ne bodo spet oslarije po glavi hodile :D .

Link to comment
Še malo pa dobiva z Alexs-om slin,slin...

Upam da bo tudi co-op varijanta , da bo Alexs-a v rit strelu :lol:

Saj se že od Resident evil 5 bojim co-op s teboj igrat. Sicer sem tam bil baba ampak glede na tvoje komentarje tam (daj stani malo kako lepo rit imaš, daj da jo primem - in zaradi takih izjav sem vedno bežal naprej in seveda tudi prvi crkno ) bom toktat jaz odzadaj in ti naprej da ti ne bodo spet oslarije po glavi hodile :D .

Ej, Random Gay Pr0n amaterčki :fiufiu: , dejte probat bit Sirenka pri Borderlandsih.

Morbid-Yoseep-Relix pa zaporedno Mordekai-Brick-Roland. :?

Izkušnja za prave moške... :D:D:D:D:beer: TRUE STORY

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment
...vidim da se zastopmo... :beer:

:lol::D zgleda da si bom spet moral nabavit nazaj GoW2 da bi mal Morbida jeb_al z motorko :fiufiu:

a Morbid še zmeraj kempa in snajpa ali se tudi premika tu pa tam kaj , ker ko smo igrali GoW1 drugo ni delal :D

samo kaj ko dobim zdaj Bad Company 2 in spet nebom mogel vstran od MP, nato pa spet Halo:Reach beta :innocent: in Cod 7 :innocent: .... da ne omenjam špilov ki me še čakajo ME1-2,B2,L4D2,.... moram na bolniško kak mesec :D

Xbox

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.