Skoči na vsebino

XBOX LIVE - novosti !!


Samotar

Priporočene objave

kva pravte na now demo Universe at war ?

men se zdi cool un način premikanja enot,

če stisneš RT se to poveča minimap pol pa z LS premikaš kamero z RS pa kruzor po minimap-u.

Dobre kontrole majo za moje pojme!

Pa MP majo full zanimiv narjen xD

Zelo bi bil hvaležen, če glasujete za mojo 'First Aid Help' aplikacijo na Mobitelovem tehniku. Hvala

Link: http://tehnik.mobitel.si/wp7-glasovanje/?aplikacija=11

Link to comment

XBOX LIVE GOING DOWN FOR MAINTENANCE - Just a friendly reminder that Xbox Live will be down for eight hours this coming Monday, April 21, for "routine maintenance". The outage will run from 2am to 10am Pacific Time. Dashboard fans should know that this is just maintenance, so don't log in at 10:01 to expect a spring update, or you'll be crushingly disappointed.

Link to comment

To so izboljšave katere je prinesel update:

New Features

HD 1080p video mode support over VGA and component cables.

Xbox 360™ HD DVD Player support.

Stream WMV video from a Windows PC running Windows Media Player 11, Zune software, or Windows Media Connect.

Play video from storage devices such as USB flash drives, Xbox 360 Memory Units, etc.

Play video from CD or DVD data discs.

Xbox 360 Wireless Headset support, including battery level indicator in the Xbox Guide.

Video support for 50 Hz HDTV modes (DVD and HD DVD only).

Xbox 360 Wireless Racing Wheel support.

Set up automatic downloads of newly released Xbox Live Arcade trial games.

Support for upcoming release of XNA Game Studio Express (separate download and subscription required.)

Stream music, pictures and video from a Zune device.

Xbox Live Arcade

Lightning-fast enumeration and listing of all Xbox Live® Arcade games on the console.

Link to comment

Nop, meni se normalno prijavi, čez nekaj časa (minuto, dve) se pa mi odjavi... Če kaj želim na liveu pogledat mi občasno cel xbox zašteka (npr. sem prej probal si gold podaljšat pa mi je cel xbox zmrzno).

EDIT: Zdaj se mi sploh ni hotel konektat na live, ko sem dal tam test connection mi pa je vse lepo confirmed kazalo...

EDIT2: Zdaj mi trenutno dela, sem uspel celo message poslat...

geparduss.png
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.