Skoči na vsebino

XBOX LIVE - novosti !!


Samotar

Priporočene objave

Sicer imam pa tudi 6 "pravih" iger zaenkrat (Gearsi, Mass Defekt,...) samo jih ne igram, ker mi je skoda casa za take bedarije...

Jih ne igas pa vseeno bashas po njih... Kaj naj recem?

Achievement unlocked?

Ahaha, kakšna legenda. Carnage je s tem tauntom uradni certified SC4 & Sandi trashtalk universe fan. Zaslužiš si elitni "pretepač" badge.

UUU... sele zdaj sem opazil ta prelepi badge :innocent:

XBL: qDING DONGp

PSN: DoodlyDingDong

Link to comment
za chillat definitivno UNO

Nism vedu, da se kdo to od slovencev igra. :) Ce hocs zabit par ur je tale spil se zmer bomba. :)

Kar se pa tiče tega GWja, imam 2ko in morm rect, da je kr hardcore in ima dosti globine. Treba nastudirat vzorce, multiplyerje, valove itd. da celo prids do neke spodobne cifre. Kurc vsaj relixa kje dol pustim. :) Skoda, da sm ni vec cajta za tale spil, ker res vlece.

Se pa strinjam z juniorjem, vsaj kar se tiče hollywood boom tresk hud shit gameov v stilu cod4 in halo3. Pametnih FPSjev po CS 1.3 in Battlefield 1ki tko al tko vec ni.

DejchSLO.png
Link to comment

Sicer imam pa tudi 6 "pravih" iger zaenkrat (Gearsi, Mass Defekt,...) samo jih ne igram, ker mi je skoda casa za take bedarije...

Jih ne igas pa vseeno bashas po njih... Kaj naj recem?

Saj ravno zato jih ne igram, ker mi niso vsec (to, da mi niso vsec, pa vem zato, ker sem jih sprobal). Je ze iger, ki so mi super duper, cisto prevec. Res ne vem, zakaj bi potem izgubljal cas z igranjem iger, ki mi ne dogajajo.

Od takih bolj lahkotnih Live Arkadic pa Cloning Clyde priporocam.

Potegaman.jpg
Link to comment
Ravnokar mi je naložilo nov update. A kdo ve what is it good for? oz. kakšne so kaj spremembe?

System Update Prepares Us for Future Growth of Xbox Live

I'm sure many of you were wondering how come we have such an update? This recent System Update for our Xbox 360's over Xbox Live contains codes to "prepare for the growth of the service".

There are no other changes or enhancements in this update…in other words no new features.

So no need to get excited yet, as the new Xbox experience will come in Fall.

Vir: http://majornelson.com/

Nič resnega v glavnem.

RELIX28.png
Link to comment
XBL GOLD:

12+1 mes. za 32€

3 mes za 15.5 €

http://www.jasper1675.com/europeanxbox12gold.html

Preverjeno dobiš še isti dan.

lp

Da, res je. Koda dela vredu. Sem nabavil 13 mesečno, in dela super. res drobiž za 32€ :bowdown:

pa še ena stran kjer je še bolj poceni, za tiste res uber škrte:

http://boxeddeal.com/cart.php?target=pr ... gory_id=53

pošljejo po emailu ja. pa saj tak lahko samo prej sprobajo kodo če dela ali ne, tako, da dobiš vredu, in ne krneko na blef

x360.jpg

Davodax.jpg

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.