Skoči na vsebino

XBOX LIVE - novosti !!


Samotar

Priporočene objave

Niti ne. Call of Duty: World at War nima številke, saj je na istem grafičnem pogonu kot Call of Duty: Modern Warfare, kar pomeni da ni 5. Za primer lahko vzamete serijo GTA, ki si sledi: GTA, GTA II, GTA III, GTA: Vice City, GTA: San Andreas in GTA IV. Vice City in San Andreas nimata številke ker sta na istem grafičnem pogonu kot GTA III. Hitra in lahko razumljiva razlaga :beer:

Torej bo Call of Duty: Modern Warfare 2 uradna petica. :thumbup:

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
Niti ne. Call of Duty: World at War nima številke, saj je na istem grafičnem pogonu kot Call of Duty: Modern Warfare, kar pomeni da ni 5. Za primer lahko vzamete serijo GTA, ki si sledi: GTA, GTA II, GTA III, GTA: Vice City, GTA: San Andreas in GTA IV. Vice City in San Andreas nimata številke ker sta na istem grafičnem pogonu kot GTA III. Hitra in lahko razumljiva razlaga :beer:

Torej bo Call of Duty: Modern Warfare 2 uradna petica. :thumbup:

tale post sem prebral, pa sem se spravu pisat odgovor, sam sem se premislu, ka se mi ne da kregat, sam pol me je pa tok pogrel da sem se mogu oglast !

Ti si povhn protislovij ! Govoriš neki, pol pa sam sebe zaje*** !

Zakaj bi bla CoD4: MW2 uradna petica ? če bi sam prebral ko si primerjal z GTA serijo, bi pol sejt lahko svojo teorijo navezal na CoD !

Po tvoji teoriji bi bil Call of Duty 4: Moder Warfare 2 pač Call of Duty 4: Moder Warfare 2 in ne Call of Duty 5 !!

za nas g33ke, ki se nam ne da izgovarjati Call of Duty 4: Moder Warfare 2 ali pa CoD4:MW2 je pa in bo Cod 6 !! in vsak ve za kaj se gre in kje smo :thumbup:

Zelo bi bil hvaležen, če glasujete za mojo 'First Aid Help' aplikacijo na Mobitelovem tehniku. Hvala

Link: http://tehnik.mobitel.si/wp7-glasovanje/?aplikacija=11

Link to comment
Niti ne. Call of Duty: World at War nima številke, saj je na istem grafičnem pogonu kot Call of Duty: Modern Warfare, kar pomeni da ni 5. Za primer lahko vzamete serijo GTA, ki si sledi: GTA, GTA II, GTA III, GTA: Vice City, GTA: San Andreas in GTA IV. Vice City in San Andreas nimata številke ker sta na istem grafičnem pogonu kot GTA III. Hitra in lahko razumljiva razlaga :beer:

Torej bo Call of Duty: Modern Warfare 2 uradna petica. :thumbup:

tale post sem prebral, pa sem se spravu pisat odgovor, sam sem se premislu, ka se mi ne da kregat, sam pol me je pa tok pogrel da sem se mogu oglast !

Ti si povhn protislovij ! Govoriš neki, pol pa sam sebe zaje*** !

Zakaj bi bla CoD4: MW2 uradna petica ? če bi sam prebral ko si primerjal z GTA serijo, bi pol sejt lahko svojo teorijo navezal na CoD !

Po tvoji teoriji bi bil Call of Duty 4: Moder Warfare 2 pač Call of Duty 4: Moder Warfare 2 in ne Call of Duty 5 !!

za nas g33ke, ki se nam ne da izgovarjati Call of Duty 4: Moder Warfare 2 ali pa CoD4:MW2 je pa in bo Cod 6 !! in vsak ve za kaj se gre in kje smo :thumbup:

No mojster. Mi lahko razložiš kje sem omenil CALL OF DUTY 4: Modern Warfare 2. Poleg tega pa bo Modern Warfare 2 tekel na novem grafičnem pogonu, vsaj glede na to, da nam niso pokazali nobenih novih slik or what so ever.

Cloud, če štejemo vse dodatke in igre za konzole jih je res 9.

Link to comment

dobesedno nič.

nek minoren popravek

A few minutes ago, the team released a system update for the Xbox 360 over Xbox LIVE. Sometime over the next few hours when you sign in to Xbox LIVE you’ll receive a prompt to accept this mandatory update. This update addresses interruption issues that some Xbox LIVE users may have experienced when playing a limited number of Xbox 360 games.

There are no other changes or enhancements in this update…in other words no new features.

This update will be rolled out to all Xbox LIVE members around the world over the space of a few hours, so you may not get prompted for the update immediately.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.