Skoči na vsebino

XBOX LIVE - novosti !!


Samotar

Priporočene objave

Točno, battlefield... Dobra ideja. Outrun sem zaenkrat nabavo, ostalo mi je še okol 3.5k točk.

ikaruga kot je rekel že kekken je fajn... pa metal slug 3 tut... pa pacman championshipedition je kul... pa gunstar heroes za samo 400 pik je super odličen... pa trigerheart excelica je v redu... pa virtual on tut ni švoh (ni pa poceni)... pa lumines live so zabavni, razen če si jih sit s kake druge konzole... tut omega 5 ni za odmet... bomberman če ga maš s kom špilat, samo na lajvu ga šopat proti random nasprotnikom je nekako duhamorno i guess... pa superstreetfighter2turbo hd remix je ta teden 800pik... no nekaj naslovov je :razzy:

itak lahko vse sprobaš trial pred nakupom :beer:

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Bom kar tukaj vprašal, da ne odpiram nove teme.

A ve kdo, kje bi lahko si naredil VPN račun za 1 mesec in omenjen račun plačal z PayPal-om, povdarjam z PayPal-om !

Zanima me še, če lahko potem z programom, ki je na tej strani http://www.purevpn.com/, dostopam na net z plačanim računom drugje (upam, da sem bil jasen in nisem zakompliciral) :bowdown:

Rad bi si MP1 dolpotegno. :bowdown:

SKALEC.jpg
Link to comment

Kako se vam je zdel 1 VS 100?

Komaj čakam, da se zaključi beta in bodo prave nagrade ^^

Voditelj pa zna držati pravo vzdušje in se zna ob pravem času malo pošaliti....

Ne kot naši voditelji, kateri hočejo pod prisilo vsiliti šalo v čisto vsako zadevo -.-

(Vzemi ali pusti npr.)

A je kateri od vas prišel v mob?

Sam sem bil le v crowd....

Sem pa v različnih igraj zasledil nekaj znanih obrazov od prej.

Link to comment

Men je zakon ta prve par rund sm use odogovore meu prou pol sm pa mal zasustru sam sm biu od moje skupine se kr ta pru je zelo fajna tale zadevca ce bni blo zares bi dubu 2 arkadne igre:)

Link to comment

Rad bi igral BF 1943 ampak trenutno nimam pik zato me zanima če mi kdo posodi njihov gamertag.

Rabil bi

gamertag

email

password (password lahko spremenite pred tem, ko mi ga date tak da originalnega passworda ne bom vedel).

Tistemu ki mi posodi, bom jaz posodil svoj gamertag. Tam pa mam map pack 1,2 za cod, castle crashers + king pack, fifa ultimate team key, pa še eno arcade igro.

Če kdo ne razume kako to deluje je nekako tako:

oseba1: kupi naprimer 1 arcade igro za 1200 pik. Njegov gamertag si bo to zapomnil.

oseba1: posodi svoj gamertag osebi2.

oseba2: gre pod recover gamertag in tam izpolni podatke(gamertag,email,password). Zdaj se ti gamertag od osebe1 shrani med tvoje obstoječe. Zdaj pa gre oseba2 na marketplace, poišče tisto igro(tisto katero je oseba1 kupila) in jo downloada zastonj(tam piše 'download again').

Preciznost.png
Link to comment

To ne gre !!!

Špil ki kupiš se veže na gamertag s katerim kupiš in na konzolo na kateri je bil prvič kupljen in zlodan.

to pomeni da na tisto konzolo lahko igra tisti špil bilo keri gt ki ni kupil špila !!!

če pa ti greš s tem gamertagom zlodat ponovno na drugo konzolo bo samo delovalo za ta gamertag in ne za ostale, za ostale gt. bo vedno trial.

In vedno ko daš recoveri gamertag je stari neveljaven !!!

Upam da sem jasen ?? :headscratch:

Xbox

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.