Skoči na vsebino

PS3, URADNA PETICIJA ZA PSN STORE SLOVENIJA (oddaj podpis!)


bumbi

Priporočene objave

Pozdravljeni!

Veliko PS3 uporabnikov se je nabralo v Sloveniji kateri bi radi uporabljali PSN Store (v celoti!) ki je lokalizirana v SLO.

Zastopnik za SLO je "Obljubil" da se bo lokaliziralo do septembra lani...še vedno nič.

Predlagam peticijo da se zadeva pohitri, kajti nismo kupovali PS3 za uporabo 70%...če smo že dali dobre pare žalimo tudi dobro muziko.

Kaj vse nam nudi in nam še bo PSN store dobro vsi vemo...zakaj ga začeti uporabljati šele čez leta, če smo že lastniki...

Res da se piše in verjetnu je tudi bilo res da se da preko US acc, visa gor, mastercard dol,...Probal sem varianto za Wirecard https://www.wirecard.com/wirecard/#, naredil acc, poskušal narediti acc na us, ang,...vendar brezuspešno.

Če ima kdo kakšno rešitev, se priporočam (pa verjetno nisem edini), drugače pa peticija.

lp

Link to comment
  • Odgovorov 82
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Precej slabo gre tole: http://www.petitiononline.com/ps333/petition.html

Iz SLO nas je zelo malo vpisanih.

Očitno Sony raje kasira z navitimi cenami svojih produktov v SLO, kot da bi se ubadal s tem :headscratch: .

Verjetno imajo nek limit koliko konzol mora biti prodanih, da zadevo lokalizirajo. Nas je pa verjetno kar nekaj, ki smo iz takega ali drugega razloga konzolo kupili prek meje. Sam sem recimo konzolo vzel z nekaj popusta predvsem za potrebe DVD - Blu-raj, ko sem kupil (Sonyjev :thumbup: ) LCD. Kako plačljivo igrico bi pa vsekakor tudi naložil, če nebi bilo komplikacij...

Upam, da se le zmigajo. Prevedejo le splošne pogoje, ostalo pa vežejo na UK saj na USA zagotovo ne bodo zaradi politike firme. Če jim pa paše, da imamo vsak 5+ računov pa tudi prav. Dodatnih € pa večinoma nebo.

Link to comment

In pol v peticiji vidis Country: Romunia :ihih: :mwahaha:

Bi zlo rad vido vsaj to ce bi lahk pod slo racun uporabljali magari UK store ... sam da ni treba uporabljat 20 razlicnih racunov ...

Hell is where the police are German, the chefs British, mechanics French, lovers Swiss and it's all organized by Italians.

Link to comment
ma tudi če ne lokalizirajo v slovenski jezik in bi pustili angleškega bi najbrž bili vsi zadovoljni. samo da imamo nek store, kjer bi lahko "uradno" kupovali

ma ja, stvar je v tem da vsi želimo koristiti ps v celoti...brez komplikacij seveda

Link to comment

Vem da smo premale ribe za njih pa da jim je vseeno za lokalizacijo manjšine, vendar se mi zdi da bi moglo biti v interesi zastopniku za SLO in ostale države. Zastopnik že dostavi konzole na trg, vendar je potrebno pomisliti na to da nam prodajajo konzole v celoti, katere NE moremo korisiti.

Prodati PS3 na trg in ne poskrbeti za funkcijo v celoti je isto kot če bi kupil bmw z vgrajeno tehnologijo, recimo senzorji za "dojče autoban" katere ne moreš koristiti v na slo autoban. Zakaj potem doplačati par tisočakov € za neki kar ne moreš koristiti pri ebi doma. Tako je isto z PS3 v primeru PSN store. Pa bi nam zaračunali konzole 50 ali 100€ manj! Logično bi bilo ampak glede na to kako stvari potekajo pri nas, bodi zadovoljen s tistim kar imaš.

Je pa zadeva taka da če se ne "pobunimo" bo vedno tako, z vsakim artiklom z vsakim nakupom.

Jaz vseeno mislim da bi bilo potrebno "težiti", kajti prihaja PS TV in ostale zadeve. Glede na situacijo tudi tv ne bomo mogli uporabljati! PS3 mi ne predstavlja samo igralno konzolo, zato želim koristiti tudi ostale funkcije.

Link to comment

Je pa zadeva taka da če se ne "pobunimo" bo vedno tako, z vsakim artiklom z vsakim nakupom.

Jaz vseeno mislim da bi bilo potrebno "težiti", kajti prihaja PS TV in ostale zadeve. Glede na situacijo tudi tv ne bomo mogli uporabljati! PS3 mi ne predstavlja samo igralno konzolo, zato želim koristiti tudi ostale funkcije.

Stvar je fulllll preprosta. Nimaš se kej bunit.

Veš, prodaja/nakup nekega izdelka je na las podobna volitvam... Voliš za ali proti... z denarnico. To je edini glas in možnost odločanja, ki jo dobiš.

In ti si očitno svoj glas že oddal. In to je vse kar je Sony potreboval.

Če pa nisi zadovoljen z nakupom, potem si se po domače "zajebal". Bo vsaj dobra šola za drugič.

In če boš drugič spet podprl proizvajalca, bo spet poslal glas, da si zadovoljen. Edini način, da sporočiš proizvajhalcu svoje nezadovoljstvo je da ne kupiš.

Ali v tvojem primeru enkrat ko plačaš BWV-ja je tovarni totalno vseeno ali ti uporabljaš super deutche auto ban system ali ne.

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Je pa zadeva taka da če se ne "pobunimo" bo vedno tako, z vsakim artiklom z vsakim nakupom.

Jaz vseeno mislim da bi bilo potrebno "težiti", kajti prihaja PS TV in ostale zadeve. Glede na situacijo tudi tv ne bomo mogli uporabljati! PS3 mi ne predstavlja samo igralno konzolo, zato želim koristiti tudi ostale funkcije.

Stvar je fulllll preprosta. Nimaš se kej bunit.

Veš, prodaja/nakup nekega izdelka je na las podobna volitvam... Voliš za ali proti... z denarnico. To je edini glas in možnost odločanja, ki jo dobiš.

In ti si očitno svoj glas že oddal. In to je vse kar je Sony potreboval.

Če pa nisi zadovoljen z nakupom, potem si se po domače "zajebal". Bo vsaj dobra šola za drugič.

In če boš drugič spet podprl proizvajalca, bo spet poslal glas, da si zadovoljen. Edini način, da sporočiš proizvajhalcu svoje nezadovoljstvo je da ne kupiš.

Ali v tvojem primeru enkrat ko plačaš BWV-ja je tovarni totalno vseeno ali ti uporabljaš super deutche auto ban system ali ne.

Popolnoma te zastopim in vem kako poteka sistem vendar je še vedno potrebno "poskrbeti" za stranko kateri prodajaš artikel, kaj ne?

Zdi se mi neresno in neprofesionalno iz strani dobaviteljev, zastopnikov,...še posebej ko se gre za artikel "nove generacije".

Mislim da je čas da se prične zavzemanje za tehnološki razvoj in spremljanje ne pa jemanje ostankov in iskanja "ugodja"med takimi situacijami kot je recimo ta.

Res je da smo mali in "nezanimivi" ampak govorimo o "globalni komponenti (konzoli)" - just like nokia, allso connecting people... :eye:

Z nakupom sem drugač zadovoljen, predstavlja mi multimedijsko komponento in ne samo igralno konzolo.

Kar se tiče BMWja se mi zdi da bi kupil "prilagojeno" verzijo za SLO...se pravi brez dragih dodatkov...saj se jih ne da koristiti...

Tako bi bilo najbolje tudi za PS da se "prilagaja" glede na trg...brez PSN podpore...50-100€ ceneje :headscratch:

...upajmo na boljš...

...do takrat pa kot sem zdaj skužil bomo kupovali preko nemškega stora.

Ipak je ratalo z wirecardom :ihih:

HVALA rolihandre :thumbup:

Link to comment

Tudi če bodo "sčarali štacuno", se bojim, da bodo cene navite podobno kot so pri uradni verigi vsi Sony artikli.

PS3 je sicer kar nekako izjema saj so cene po celotni EU dokaj podobne. Morda bo tudi za online SW tako. Skoraj zagotovo je Sony določil kvoto prodanih konzol, da postavijo lokalni store. Kot sem pa že zgoraj rekel je pa kar nekaj konzol kupljenih "prek meje". Sicer pa lahko vidijo koliko prometa je iz določenih IP naslovov, če se se komu ljubi s tem ubadat. Upgrade za F@H clienta bo kot kaže trajal kar nekaj tednov, čeprav je zadeva zaradi client strani skoraj v celoti dol padla pred nekaj dnevi. Le Stanford se trudi zadevo čimhitreje porihtat na svoji strani. Sony pa kar nekaj zagovarjajao...

Velika firma kjer se stvari le počasi sučejo.

Če ne morem kupit iz naslonjača z obstoječo kartico lokalne banke pač ne bom. Da bi zaradi enih igrc šel dodatno kartico naročat :a_a: ...

Link to comment

roCkY spet kompliciras za bv ... res tezko si zrihtat Viso ... res ...

Gres na banko, podpises 5 papirjev pocakas malo pa je ... jao! Pac smo premali da bi meli svojo trgovino ker bi blo vec zgube ko profita ... je treba prevest v nas jezik vse itd.

Lahk bi tut UK store lokaliziral za slo magari ... jebiga ...

Hell is where the police are German, the chefs British, mechanics French, lovers Swiss and it's all organized by Italians.

Link to comment

Mah nevem, sej te igre na PSN so cool, ampak za neko futuristično konzolo hočem futuristične igre, ne pa take ki jih lahko igram al na PSP al pa na kaki drugi ročni konzoli ranga 100euro :) hočem igre ki jih delajo 2 leti, v katere vložijo par mio dolarjev zato da dobim občutek tak da je par ljudi res švicalo zraven trdega dela da lahko zahtevne stranke uživamo... tako da če imam teh par igric (itak jih mam prek nemškega psnja), al pa ne, ni neka huda stvar... GT5 pa pride tut na BR, boš pač dal tiste 3eur več za disk pa je...

no biggy iz moje strani a bo kdaj slo psn al ne

Link to comment
Gost
Debata je zaprta za nadaljnje komentarje.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.