Skoči na vsebino

This item is not avaiable from your current location


xseno

Priporočene objave

Uh končno, ampak tole je malo drago, če bi se kak share naredil bi verjetno glih bilo ene 15 folka zainteresiranih in bi blo to pol ene 5 evrov na leto po posamezniku, kar je ok.

Sam vseeno naj še nekdo prej proba z Simobilom, ker sem se spomnil, da takrat, ko sem se jaz to igral sem imel od cimra telefon in ima simobil in mi je šlo downloadat iz Ameriškega računa, pač, da se vse izključi.

Ja če se dogovorimo sploh ni problem !

Sem sprobal še nekaj .

Ti si omenil da si prvo začel lodat z mobitelom in si nato šel na navadno Adsl linijo in si zlodal do konca.

Sam to ne drži sem prvo začel zlodat s ta novim UK IPjem do 3%, prekinil povezavo in hotel s Adsl zlodat do konca finta je v tem da NE GRE , mi spet napiše, da nemorem do te vsebine .

Tako, da mobitel tudi odpade ostane edino menjava IP s plačilom ;)

Xbox

Link to comment
Uh potem pa res ne dela ja nimaš kaj, če potem spet prekine, ko greš na ADSL.

Ja če grem na svoj IP oz. mojega ponudnika adsla ne gre , ko sem pa povezan na net preko mojega ponudnika adsla (TuŠ) in imam vključeno preusmeritev IP na secureneticsov strežnik v UK in mi s tem zamenja IP pa gre vse brez problema.! :beer:

Xbox

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

2 dni nazaj sem za štos naredil nemški account za live in po mojem velikem presenečenju sem lahko brez problemov pobral Ninja gaiden 2 in drugi mappack za GoW.

Danes pa še večje presenečenje isto sem lahko nareil, kar z mojim glavnim accountom, ki je registriran kot italjanski, čeprav prejšnji dan mi tega ni omogočal.

Zdej nevem ali sem imel le izredno srečo ali se jim je sistem sfuzlal ali pa so omilili vse skupaj.

Anyway na net sem povezan preko T2 optike.

xseno.gif
Link to comment
  • Pred 7 meseci ...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.