Skoči na vsebino

TEKKEN 6


break

si želite igro  

47 glasov

  1. 1. si želite igro



Priporočene objave

Tekken je zakon in zdaj ko bo online boste komaj vidli, kaj bojo ti japončki delali z nami, če bomo seveda lahko igrali proti njim.

Sem pa tudi zelo navdušen nad Soul Calibor, še posebej zaradi Darth Vader and co.

...o to pa ne... :a_a: jaz imam tekken 5 online pobran iz HK štacune...pa so me japončki kiknili iz sobe, ko sem jih preveč mlatil...LOL...niso neki hudi...sej se najde kak ampak tako je povsod... ;):beer:

Link to comment
Tekken je zakon in zdaj ko bo online boste komaj vidli, kaj bojo ti japončki delali z nami, če bomo seveda lahko igrali proti njim.

Sem pa tudi zelo navdušen nad Soul Calibor, še posebej zaradi Darth Vader and co.

hahha kura ko bo 1 mali japoncek tam z 3 ps3 igral da bo tak g33k da ti para nebo ko bo ti v 1 udarcu nardil kombo ko bo te takoj ubil. japoncki vs slovencki to bo dober ! lol :lol::lol:

Link to comment
goku nismo na forumu da žalimo igrce ce ti igra ne pase ne pisi tu v tti temi :doh: :doh: res mislim morte zmerom se noter vtikat in odvračat ljudi od nakupa iger :x:x:x :annoyed: :annoyed:

igrica != igra

drugo ne žalim igre ampak sem podal moje MNENJE o njej kajti balancirana borba ima velik upliv na igranje fighting iger

Link to comment
In kje tuki igra ni balansirana in povej v kateri fight igri ni combotov.

Tud u street fighter ce si obvladal si nasprotnika sesu v trenu oka da se tip se zavedal ni. Tko da ce ne obvladas igrat se prosim zadrz takih komentrarjev kot so nebalansirana borba, ker tisti ki obvladajo tekken vejo v cem govorim.

*zeh*

v Street Fighter 3 3rd strike lako CEL kombo parrijaš (res da rabš skil sam vseen) in se ne da sovraga na začetku rasut z 3mi udarci

drugač pa whatever če se bosta usajal zarad enga komentarja *rolleyes*

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.