Skoči na vsebino

[Uradna Tema] Gears of War II


RIDDICK

Priporočene objave

  • Odgovorov 522
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

mojga ma že 4 dni Slovenska carina na Brniku !! Pa 3/4 sveta je prepotoval v enmu dnevu pol se pa na naš carin ustavi ....

Tako blizu a tako daleč !!

Kaj misliš da z njim delajo :D Sigurno ima kdo doma boxa pa se je pač zataknilo pri formalnostih, odprt je pa zato, da so notri pogledaj če so slučajno droge :D

anc165.pngDeathNoteUserbar.png
Link to comment
mojga ma že 4 dni Slovenska carina na Brniku !! Pa 3/4 sveta je prepotoval v enmu dnevu pol se pa na naš carin ustavi ....

Tako blizu a tako daleč !!

Kaj misliš da z njim delajo :D Sigurno ima kdo doma boxa pa se je pač zataknilo pri formalnostih, odprt je pa zato, da so notri pogledaj če so slučajno droge :D

lololololo

sej jutr pa naj bi blo...

g33ki eni, cih so 4-je mojga CoDa obračal

Zelo bi bil hvaležen, če glasujete za mojo 'First Aid Help' aplikacijo na Mobitelovem tehniku. Hvala

Link: http://tehnik.mobitel.si/wp7-glasovanje/?aplikacija=11

Link to comment

Nasa carina... Narocil sem vzorce Burr Brown DACov, ki jih Texas Instruments poslje zastonj. Deklarirana vrednost za carino je 180 $, vse nadalnje stroske krije TI, a modeli meni posljejo faks, naj jim dam fakturo?!?!?! Stuff pride iz Nevade v dnevu in pol, na carini pa je ze 5 dan. Kaj modeli delajo, mi ni jasno. Absurdno, zraven prilozi pisker se kurcevi Fedex, ki je najbolj gnila in smrdljiva hitropostna firma na svetu. Modeli za skladiscenje in prijavo carini hocejo 25 EUR?!?! Itak nasi debili Speed d.o.o., ki so pomoje fransiza, nimajo pojma, da ima TI s Fedex skelnjeno pogodbo, kjer Fedex nadalnje stroske racuna posiljatelju in ne prejemniku. Za dokaz potrebujem 15 klicev in 2 faksa skozi 4 dni. Danes so zadevo sprostili iz carine, a od ovih, ne mu, ne bu. Ce se mi jutri naslika in hoce od mene kesh, ga samo v pizdu ruknem pa posljem nazaj. Potem pa kontaktiram TI in Fedex USA, pa povem, kaj se ti kekci gredo.

Sploh mi ni jasno kak lahko USPS, DHL in UPS zadevo iz Amerike do mene spravijo brez stroskov in komplikacij. Zakaj zaboga folk uporablja se ta kurcev Fagass. Se opravicujem za pizdakanje, a na GoW2 se tudi cakam. :( Zapletov ne pricakujem, ker Kanadcani najprej zadevo samo ufurajo in mi jo nato iz Nemcije posljejo. Vsaj eni.

(:

Link to comment
  • vrhovni
Absurdno, zraven prilozi pisker se kurcevi Fedex, ki je najbolj gnila in smrdljiva hitropostna firma na svetu. Modeli za skladiscenje in prijavo carini hocejo 25 EUR?!?! Itak nasi debili Speed d.o.o., ki so pomoje fransiza, nimajo pojma [...]

Haha, se opravičujem za čisti offtopic, ampak si moram spucat dušo - tudi jaz imam ravnokar zabave s Speed-In d.o.o. al kaj so in s Fedexom. Ne da bi vedel, so mi iz ZDA eni preko Fedexa poslali nek gift z deklarirano vrednostjo 40$, carina se je očitno v to zataknila, sedaj bi moral pa plačati skoraj 40€ (še več kot raveer, ker sploh vem ne, kaj so mi poslali in bi moral plačati še za poizvedbo, da bi pogledali, kaj je notri, LOL), da bi mi ga dostavili. 40$ vredno darilo, ki bi ga moral dobiti brezplačno, oni hočejo od mene pa 40€. Zmaga. :cough:

Link to comment

Za popizdt! Najbol me zjeza pr carini da nucajo 5 let da ti sporočijo: "imamo vašo pošiljko". Pa oni morjo pismo poslat da še dodatno traja 2 dni, bog ve zakaj sem pri naročanju dodal tel. št. Sm pa mislu, da pri hitri pošti (ne uradni državni pošti) ne preverjajo ciriniki, za UPS, FedEx npr.. YesAsia enako nima teh problemov k pošlejo u nemčijo pa iz nemčije u slo(within EU). sry for offtopic, sam k me notr razjeda k nemorem gow igrat xD

Link to comment

Haha, se opravičujem za čisti offtopic, ampak si moram spucat dušo - tudi jaz imam ravnokar zabave s Speed-In d.o.o. al kaj so in s Fedexom. Ne da bi vedel, so mi iz ZDA eni preko Fedexa poslali nek gift z deklarirano vrednostjo 40$, carina se je očitno v to zataknila, sedaj bi moral pa plačati skoraj 40€ (še več kot raveer, ker sploh vem ne, kaj so mi poslali in bi moral plačati še za poizvedbo, da bi pogledali, kaj je notri, LOL), da bi mi ga dostavili. 40$ vredno darilo, ki bi ga moral dobiti brezplačno, oni hočejo od mene pa 40€. Zmaga. :cough:

Neeeee, no... To je neverjetno. Sem ze razmisljal, da sprozim class-action tozbo proti Carinski upravi in tem pod alpskim fedexom. Zdaj me boli kurac, ce tega paketa ne dvignem, bom pa druge stvari semplal. PA zadevo imam namen javiti na gosporadsko in znastveno ministrstvo, da drzava vidno omejuje raziskave, kar je v nasprotju z neko direktivo o gospodarskem in znanstvenem napredku nase ljube dezele.

Pred casom sem s temi hitrimi ze imel probleme, ko sem dobil Nine Inch Nails - Ghosts Ultra Deluxe Limited Edition. Doplacati sem moral 46 eur za neke prijave, skladiscenje, carino in davek na vse skupaj - tudi postnino, ki je bila zastonj, oziroma jo je castil Trent Reznor. Ker je bilo osebno darilo, sem sprejel, deklarirana vrednost pa je bila 300 USD. Modeli so k temu pristeli kar 70 USD za postnino in vse skupaj zacinili s poprej omenjenimi jajci. Da je zadeva iz Memphisa prisla v dveh dneh in lezala 6 dni v Kranju, sploh ni treba poudarjat. Zdaj pa bom res nehal z off-topicom. Skratka, ce iz USA narocate, ne izbrat fedexa. :)

EDIT: Ravnokar tajnica prejela paket brez placila. :D Ce ne bi gnjavil cez teden, bi pa bilo za placat okoli 70 EUR. :(

(:

Link to comment

2x GOW2 + 1x COD 5 ... vrednost naj bi bla 21€, dau sm 120€ + carina --> 26€ <--- OMFG! A so normaln? Če to misljo delat za vsak paket sam še naročam za 3 ludi skp pa se deli z 3 carina pa je... k sreč sm zej za dva naročov. No vikend mam pa za 100% zbolšan k se za 3 dni nam odmaknu od boxa :)

again, sorry for offtopic!

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.