Skoči na vsebino

rabim pomoc pri nakupu WII


senator

Priporočene objave

  • Odgovorov 74
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Glede cen je seveda tudi odvisna starost (izida) same igre. Npr. Need for Speed Carbon dobiš za 20 EUR... Far Cry pravtako za 20 €, Alien Syndrome za 25 €, Donkey Kong Jet Race je okoli 40 EUR (eBay), Tomb Raider je okoli 45 €, Prince of Persion (najcenejšo sem našel za 25 €) Sonic & Mario na olimpiji pa še vedno okoli 55-60 EUR.

Cene se dokaj različne. The Legend Of Zelda:Twilight Princess je okoli 40-45 €, če imaš srečo se dobi za 20 € :rock: (avkcija)

Link to comment

Živjo!Jaz sem novi na forumu in nameravam kupiti Nintendo Wii.Zdaj me pa zanima kaj vse potrebujem da bi zaenkrat jaz solo igral wii play in druge igre, in če potrebujem kaj več kot še en Wii remote&nunchuck??

Potem ali v te remote daš baterije noter ali kaj?(Če se da katere baterije(AA,AAA))??

Pa kaj so tele Wii Points?

Hvala za vso pomoč! :bowdown:

Lp

Dodajte me na PS3: Zoran_The_Great

Link to comment

Ko si nabaviš Wii Pointse (2000 Pointsov = 20 eur v Muellerju, v BB je 5 eur dražje), dobiš kodo. Vklopiš Wii in greš pod channel imenovan Wii Shop. Malo počakaš, da naloži in že si v raju starih iger. Vse kar je potrebno sedaj storiti je samo še pobrskati med naslovi in si ga/jih izbrati. Cena ene igre je od 500 pa do 1000 točk (N64).

wii-shop-channel-2006111.jpg

- Wii Shop Channel v osnovnem meniju (se opravičujem za grdo pisanje, nimam dosti časa)

shopmenu.jpg

- Wii Shop Channel

Link to comment

Potrebuješ Classic Controller, ki stane mislim da 30 eur. Mislim, da se save-i shranjujejo na Wiijeve "memory blocke", torej to pomeni, da ne rabiš memory carda. Lahko pa tut nabaviš Gamecube joypad, ki mislim da podpira vse VC igre, problem je, da so slabo prirejene zatorej so tiske čisto zanič postavljene pri določenih igrah. Za igranje GC iger potrebuješ GC joypad + GC memory card.

Link to comment
imamo 3 racunalnike ki jih povezuje router, a se lahko wii poveze na njega ?

Če gre skozi računalnik ne vem, jaz ga imam preko WLAN Routerja nastavljenega. Pojdi v nastavitve, vpiši geslo (saj to ti veš kako imaš zadeve nastavljene - AES, PSK ipd. protokoli) in bi moralo delovati. Za nastavitve poglej v vmesnik tvoje routerja.

a treba kaj dodatnega kupit da bo internet delal ??

Ker imaš WLAN router je brez zveze kaj dokupit. Lahko pa za 20 € kupiš tisto škatlico za priklop s standarnim ethernet priključkom. Ampak po mojem bi moral WLAN delovati

aja pa kako dolgo drzijo baterije

V primeru, da izklopiš vibriranje (rumble), ti bodo baterije karseda dolgo zdržale.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.