Skoči na vsebino

Star Wars: Force Unleashed gameplay trailer


oTo

Priporočene objave

Grafika je lepa.

Sam igra ne bo med mojimi :no_no:

Sj ok.Ampak takšen g33k pa že nism da bi Star Vars igral.

Če bo igra ko filem bo bil uber boring .

( Zarad politike u filmu pa ljubezenskih zgodb).

Perfekt game je igra kjer so explosije,akcija in some PoP jumping (Undarchen: Darke fortune ) je perfect spil.

Večinoma posta je offtopica- :sweat:

Špil sem pogledal mal boljš .

Guess what i like it. :D

Sam če bi blo majn vesolcov. :tepen:

Link to comment
Grafika je lepa.

Sam igra ne bo med mojimi :no_no:

Sj ok.Ampak takšen g33k pa že nism da bi Star Vars igral.

Če bo igra ko filem bo bil uber boring .

( Zarad politike u filmu pa ljubezenskih zgodb).

Perfekt game je igra kjer so explosije,akcija in some PoP jumping (Undarchen: Darke fortune ) je perfect spil.

Večinoma posta je offtopica- :sweat:

Špil sem pogledal mal boljš .

Guess what i like it. :D

Sam če bi blo majn vesolcov. :tepen:

Zgodba se bo odvijala med 3 in 4 epizodo!

Razen ce obstaja film Star wars ep. 3 + 1/2 (po tvoje star vars).

Sorry... ampak ti ne ves kaj je dober spil!

p.s. Kater spil je to: Undarchen: Darke fortune?

XBL: qDING DONGp

PSN: DoodlyDingDong

Link to comment
Grafika je lepa.

Sam igra ne bo med mojimi :no_no:

Sj ok.Ampak takšen g33k pa že nism da bi Star Vars igral.

Če bo igra ko filem bo bil uber boring .

( Zarad politike u filmu pa ljubezenskih zgodb).

Perfekt game je igra kjer so explosije,akcija in some PoP jumping (Undarchen: Darke fortune ) je perfect spil.

Večinoma posta je offtopica- :sweat:

Špil sem pogledal mal boljš .

Guess what i like it. :D

Sam če bi blo majn vesolcov. :tepen:

Zgodba se bo odvijala med 3 in 4 epizodo!

Razen ce obstaja film Star wars ep. 3 + 1/2 (po tvoje star vars).

Sorry... ampak ti ne ves kaj je dober spil!

p.s. Kater spil je to: Undarchen: Darke fortune?

:doh:

Sorry ne znam ime šila pisat :S

Vedno pozabim ime al pa ne znam ga napisat .

@Sawyear : :rock: Ja na Jedi Academi je mega :D

Drugač če bo ko Academi bom tud jaz kupu.

@break :

4 Words :

Google is your friends.

http://media.ps3.ign.com/media/823/823668/vids_1.html

Link to comment

Skater nisi ti tisti, ki je skrajno resno razmišljal o tem, da bi ustvaril cajtung za konzole?

Če bi celotna revija imela tvoj stil pisanja ala "Undarchen: Darke fortune" ali pa "Google is your friends. " prisežem, da bi se nanjo naročil.

Pa ko sem si v mislih ravno predstavljal Danteja na rdečem kolesu s pomožnimi kolesci, ki se zaradi njegove teže naslednji trenutek zlomijo, kot najbolj absurdnega človeka na tem forumu, priletiš ti in mu ukradeš krono.

Pa prosim da se opravičiš Sawyear-u. :doh:

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

supak, rakitac, nici, break ali pač drug random drek, ki si ga boš izmislil naslednjič. SAMO ZATE:

Očitno nisi skapiral, da ima tvoj način pisanja kratko življensko dobo na tem forumu. Si oseba, ki se je pravkar zapisala z največ bananami na KSi in samo hvalim dan, ko bomo vzpostavili posodobitev, ki bo preprečila smetenje z zmazki iz strani osebkov kot si ti.

Link to comment
ka je stabo supak narobe

a si prizadet al kuga ?

a mi lahka kdo pove kdaj pride Staw wars : force unleshed ven.

hvala

Glede na to, da sam sebe sprašuješ je mogoče res (kaj misliš, da admini ne vidimo tvojega IPja)! Dej umir se kdorkoli si že in nehaj pisat/spraševat bedarij.

Aja, tudi ta nick ti gre papa.

PS: če boš že ustvaril nov drekast nick, vdihni in počakaj par dni ter spiši vsaj en dostojen post.

ADIJO :bringiton:

Link to comment
woo... fuj :x

Okolje zgleda preveč žwigli... pa ko tistega tipa vrže v škatle zgleda brutalno ogabno :x Škatlo odnese proti tebi, bi jo pa moralo stran od tebe :crazy:

hmm tam zgleda tko, kot da vojaka z veliko silo zabije v tisto škatlo potem pa pride do odbijanja med tremi predmeti, verjtno je finta v prvem sunku s katerim vojak prileti v predmet, kolk je to realno hmm bi se dal debtirat, verjetno pa modeli fizike niso ravno čudo v tem svetu in so precej uveljavljeno orodje, ki ga ni potrebno vsakič znova odkrivat, dvomim, da gre za napako...

Link to comment
woo... fuj :x

Okolje zgleda preveč žwigli... pa ko tistega tipa vrže v škatle zgleda brutalno ogabno :x Škatlo odnese proti tebi, bi jo pa moralo stran od tebe :crazy:

hmm tam zgleda tko, kot da vojaka z veliko silo zabije v tisto škatlo potem pa pride do odbijanja med tremi predmeti, verjtno je finta v prvem sunku s katerim vojak prileti v predmet, kolk je to realno hmm bi se dal debtirat, verjetno pa modeli fizike niso ravno čudo v tem svetu in so precej uveljavljeno orodje, ki ga ni potrebno vsakič znova odkrivat, dvomim, da gre za napako...

Link to comment
woo... fuj :x

Okolje zgleda preveč žwigli... pa ko tistega tipa vrže v škatle zgleda brutalno ogabno :x Škatlo odnese proti tebi, bi jo pa moralo stran od tebe :crazy:

hmm tam zgleda tko, kot da vojaka z veliko silo zabije v tisto škatlo potem pa pride do odbijanja med tremi predmeti, verjtno je finta v prvem sunku s katerim vojak prileti v predmet, kolk je to realno hmm bi se dal debtirat, verjetno pa modeli fizike niso ravno čudo v tem svetu in so precej uveljavljeno orodje, ki ga ni potrebno vsakič znova odkrivat, dvomim, da gre za napako...

Se 1x si dobro oglej trailer!

http://www.gametrailers.com/player/30050.html

0:35

XBL: qDING DONGp

PSN: DoodlyDingDong

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.