Skoči na vsebino

Halo 3 Hidden Master


kekken3

Priporočene objave

Ajjoj, ne moreš, jaz sem umrl ob gledanu tega.

Saj, sigurno ta ni bil prvi, ki se je kdaj skril in pustil, da čas teče, medtem ko ga nasprotnik išče ko en kreten po mapi. Stvar pride instinktivno in je pač strategija kot vse druge. Nedavno sem jo še jaz naredil, ko sem ostal brez soigralca v 2 vs 2 in imel vodstvo. Ko se nam tak "hidden ninja" pač pojavi, ga navadno prekovnemo in zmerjamo. Kriv pa itak ni on, temveč igra, ki mu to ponuja. In seveda mi sami, ker ne vemo to, kar on ve - konkretno skrivališča. A spet, če je tak en sam, potem je kar je. Če se skrivata dva, je to že kar pošten dosežek, saj zahteva koordinacijo. A ko se skrivajo vsi štirje, e, potem pa dam kapo dol za uigranost teama. Da ne govorim, kako smešno je vse montirano. Noro. :bowdown:

Valhalla + Fatboy Slim je zakon, pa Snowbound je tudi ajt čau. Višek pa je tip, ki se skrije za kišto v Constructu. :lol:

http://www.youtube.com/user/HiddenMasters

Link to comment
  • Pred 2 meseci ...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.