Skoči na vsebino

TV za WIi


Mesko

Priporočene objave

Sj Wii ima dobro grafiko a ne?

Hja, to je zdaj relativno. Če gledaš ločljivost, je ta za EDTV oz. 480p okoli 852x480 pik (za primerjavo: stari XGA monitorji zmorejo 1024x768 pik, oz. to je nativna ločljivost za 15" LCD-je).

Ločljivost 800x600 pik, poimenovano tudi kot SVGA, se uporablja od leta 1989. Torej primerjaj zgornjo ločljivost od EDTV-ja s tem.

Xbox 360 in PS3 uporabljat 1080i oz. 1080p HD-standard, kar pomeni, da prikazujejo igre v 1920x1080 pik ločljivosti.

HDTV ločljivosti in oznake.

Ampak kot sem že zgoraj omenil, meni je Wiijeva grafika všečna. Sploh če uporabljaš kakšen LCD ali Plasma ekran in kompozitni kabel.

Meni je pri Wiiju najbolj pomembna sama igralnost.

Sam maš pa fejst boličine pol.

Če mahaš kot kmečka deklica fantu preden gre k vojakom, verjetno.

Če pa igraš sproščeno in živiš v duhu Budhe boš z Wiijem dosegel očiščenje telesa in duha. Ne, saj ne. :china:

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
Kaj pa če maš računalniški ekran kot tv, ker si lahko vgradiš v komp tv kartico, kaj pol lahko wiija špilaš?

Ravno danes so mi na moje veliko presenečenje starši kupili Samsung LCD TV/Monitor. Imam ga v sobi in imam nanj priključen Wii. Za zdaj sem več kot zadovoljen :) .

Za informacijo, imam: Samsung SyncMaster 941 MP LCD TV/Monitor.

Link to comment
DSmadfan, ta LCD uporabljaš kot televizijo ? Na kako razdaljo gledaš ? Ker meni je moj LCD 24" NovitA skoraj premajhen na 2m. :DPa slika Wiija sploh ni ostra gor (tv in dvd mata fajn ostro sliko). Saj nameravam X360 kupit. :)

BTW: Se že dobi X360 za 270€ (bila je novica na KSi) ?

LCD je 19' palcni, gledam pa ga z 1 metra, kar je ravno prav. Jutri bom naložil moje slike v temo Vasa igro sobica.

Pa da slika ni ostra se kar strinjam. Če pogledaš od blizu je slika malo spacana, ampak se ne sekiram saj se z 1 metra skorajda ne opazi.

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.