Skoči na vsebino

Blu-Ray


Sasuke

Priporočene objave

A potem bodo od sedaj naprej tudi vse igre na blu-ray al kaj je sedaj s tem.

Mal sm zmeden glede tega. :rockbrow:

Format za spile ostane enak. To bo isti shit kot HD-DVD, torej add-on.

Hell is where the police are German, the chefs British, mechanics French, lovers Swiss and it's all organized by Italians.

Link to comment
  • vrhovni

lukidd: naslednjič, ko boš izven tegale kupa gnoja začel srati po x360, bo zadnjič za kak mesec.

shoelace: naslednjič, ko boš izven tegale kupa gnoja jebal v glavo lukidda, bo zadnjič za kak mesec.

Pomoje bom začel kar kenslati možnost postanja določenih userjev v specifičnih forumih, pa bo zadeva rešena. :doh:

Edit: Cancel that. Glede na to, da sem šele po napisanem opazu, da je lukidd sral po vseh možnih topicih, bo kar sedaj to onemogočeno za kak mesec.

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...
Gost gamer123

Zasledil sem da eni pravijo da bi dali B.R. v xbox 720.Zakaj bi to delali, takrat bo že vsak mel BR pekača in piratizirat bo šlo z lahkoto.Če majo malo pameti v glavi bodo dali v naslednjo njihovo konzolo svoj hd-dvd.Tako bodo manjse možnosti za kopije iger.

Link to comment

Fantje verjemite, da "Mali mehki" ve kaj dela, "gambling" z HD DVD se mu pač ni posrečil. Let's move on si mislijo in svet se še vedno vrti. BR bo po moje čisto realna zadeva pri X nasledniku. Obstaja pa tudi čisto majcena možnost da ga "faše" Xbox360, saj bi bili pri MS malce "čudni" če zmagovalnega formata v vojni formatov ne vgradijo oz. ne ponudijo kot dodatek k multimedijski konzoli. :beer::beer:

Xsiluro.jpg

Link to comment
Zasledil sem da eni pravijo da bi dali B.R. v xbox 720.Zakaj bi to delali, takrat bo že vsak mel BR pekača in piratizirat bo šlo z lahkoto.Če majo malo pameti v glavi bodo dali v naslednjo njihovo konzolo svoj hd-dvd.Tako bodo manjse možnosti za kopije iger.

tvoje izjave pa so res malo smešne, ker nimaš pojma. ko pride ven naslednik xboxa360 bo verjetno vsa prodaja iger potekala preko hitropasovnih povezav interneta, ki se bodo do tedaj že dovolj razširile. in bomo verjetno igre kupovali preko neta, ne pa v fizični obliki. to govorim recimo za prihodnost čez recimo 5 do 10 let.

seveda je možno, da MS izda svoj blu-ray predvajalnik, zakaj pa ne. Če bodo v tem videli dobiček in se jim bo to izplačalo bodo to storili. Čeprav so rekli, da se bodo bolj osredotočili na distribucijo preko neta.

HD-DVD je prodapel in tega ne bodo dali nikamor. Najmanj pa zaradi razloga piratiziranja. Valda je logično, da če bi obstajal hd-dvd bi obstajali tudi pekači.. Kot obstajajo za blu-ray. To nima neke veze s piratstvom. S tem se borijo z bani, ki so kar pogosti in unčinkoviti. :lol:

Link to comment

1. tvoje izjave pa so res malo smešne, ker nimaš pojma. ko pride ven naslednik xboxa360 bo verjetno vsa prodaja iger potekala preko hitropasovnih povezav interneta, ki se bodo do tedaj že dovolj razširile. in bomo verjetno igre kupovali preko neta, ne pa v fizični obliki. to govorim recimo za prihodnost čez recimo 5 do 10 let.

2. HD-DVD je prodapel in tega ne bodo dali nikamor. Najmanj pa zaradi razloga piratiziranja. Valda je logično, da če bi obstajal hd-dvd bi obstajali tudi pekači.. Kot obstajajo za blu-ray. To nima neke veze s piratstvom. S tem se borijo z bani, ki so kar pogosti in unčinkoviti. :lol:

1. Razsirilo se seveda bo downloadanje preko spleta, kot to obstaja in se prakticira ze danes, ker je obcutno cenejse, vendar ljudje se vedno radi kupijo igro v skatljici in z vso prilogo, ker to da igri tudi nek car. Tako, da popolnoma prevzelo fizicni medij tudi ne bo.

2. Not.... :plan:

Link to comment

Ne da se mi brat cele teme o blu rayu, ampak povem samo eno dokler bo blu-ray igra za ps3 velika 4gb, me res boli kurac za blu ray, jest sm kupil konzolo za igre in ko bo blu ray standard, ko bodo dvdji popolnoma zamenjali vhs in dvdje blu ray, si bom pa že omislil blu ray predvajalnik za tistih 100€

Zaenkrat sem kupil xbox za igre in HD-dvd ni od microsofta tako da se ni vezal na nič.

Xbox je imo daleč primarno za igranje iger in sploh ne rabim kar koli v zvezi predrago novo tehnologijo, ki bo šele ratala mainstream.

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...

izgleda da XBOX dobiva še eno različico z vgrajenim Blue Ray pogonom;

...to dejstvo me malce jezi, saj sem pred kratkim nabavil ELITE model :x :doh:

...upam vsaj, če bodo v prihodnje špili na modrem ploščku...da se bo dalo dobiti externo BR enoto ki bo poganjala filme ter špile...

Morphea.gif
Link to comment
izgleda da XBOX dobiva še eno različico z vgrajenim Blue Ray pogonom;

...to dejstvo me malce jezi, saj sem pred kratkim nabavil ELITE model :x :doh:

...upam vsaj, če bodo v prihodnje špili na modrem ploščku...da se bo dalo dobiti externo BR enoto ki bo poganjala filme ter špile...

Šlo bo za dodatek kakor vem. Samo za filme I think.

Link to comment

pač eni mamo pa tudi za filme. tu mislim na dvd. ker čeprav so tako cheap nimam še samostojnega dvd predvajalnika. :lol:

bo kar kul da se bo dalo dokupit blu-ray player. upam le, da ne bo predrag. filme bom pa itak na ebayu kupoval pa potem menjal s folkom. sem gledal že bluraye na ps3ju in sekkkaa slika!! ;)

Link to comment

Pomoje letos 360ki ne bo nič padla cena, samo na koncu leta bodo v nove modele kao zastonj vgrajeval Blu Ray player. Bolje zanje, da ne bo špilov na Blu Rayu, oz. če že bodo, da bodo tudi na DL DVDji in z isto vsebino. No sej po vsej vrjetnosti sploh ne bo špilov na Blu Rayu, bi bil premajhen user base.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.