Skoči na vsebino

PROBLEM !!!


D.Tidus

Priporočene objave

Ewo problem je sledeč. Pred nekaj dnevi je v bajti zmanjkalo štroma in router se je očitno resetiral. In od takrat mi povzroča hude hude preglavice glede PSN. Sploh se noče vpisat v PSN . Ni teorije ! Dam Internet connection settings itd , pa mi IP dobi , Internet connection pa čakam čakam in čakam in lahko tako cel dan gledam v zaslon. Nekaj ga je sprcalo, tako router kot PS3! Xbox 360 se z lahkoto vpiše v Live tako da router ni vse zabarikadiral !!!!! Kaj mi je storiti ???

Owner of :

Xbox 360 + PS3...

Link to comment
al pa das tam sam normalno sing up nad playstation store :doh: :doh: :mirror::mirror::lol:

moje ime je RAKITAS in si želim da me nebi vec benali in da bi pe pustili trgovati.prisežem da se bom obnašal lepo in kar gre narobe pri menjavi z mano je to NIČ. OTO vam lahko pove da nama je menjava cisto lepo uspela in sma lepo zamenjala igrico . hvala in lep pozdrav.

Eno so želje, POVSEM drugo je realnost. Daj vzemi se v roke

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.