Skoči na vsebino

paypal


Priporočene objave

torej, odprl sem si račun na paypal in ko hočem dodati kreditno kartico mi napiše tole:

This credit card has been denied by the bank that issued your credit card. For details on why your card was denied, please contact your credit card issuer's customer service department. Or, you may want to try adding a different credit card.

kartica je mastercard, banka celje.

je komu to nagajalo? ker skoraj ne morem verjet da moram it j**at mater vsem na banko. človek bi se najraje fental v kakšni vukojebini živimo.

ratt-logo.gif
Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...

kaj vam pa je.... navadne Maestro kartice vam na teh internetnih straneh ne bodo delale :crazy:

Pri banki moraš zaprositi za kreditno Mastercard ali Visa ali Visa Electron.... potem pa lahko normalno kupuješ iz tujine stvari.

Banke niso nič krive za nedelovanje vaših kartic, problem je v kompatibilnosti naših kartic z svetovnim standardom.

BTW, če si mlajši od 18. let in nimaš stalnega dohodka, lahko kar odpišeš kreditno kartico, ker ti je ne dajo. Men so jo dal pod izjemnimi pogoji, ker sem imel že več mesečni izpisek z stalnim (študentskim) dohodkom.

good luck

sa2-banner180x50.gif
Link to comment

DJuvan, jaz sem star 15 let, če mam na letu prometa 700€ je to velik, pa so mi dal kreditno kartico VISA. ne electron, tapravo VISO. jap. nimam šihta, trenutno sem še v OŠ (še en mesec...) in so mi dal VISO. abanka drgač ja. pa nism mel starih zram k sm šel rečt zanjo. mesečni limit mam pa 300€

ps3_forum2c.jpg

lukidd,0,ffffff,000000,0.png

pspmode fanclub prezident

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
  • vrhovni

Sej ti piše .. 'Check your card statement', torej bančni izpisek za tvojo kreditno kartico. Če imaš Klik ali kaj podobnega lahko kar tam, drugače pa počakaj, da dobiš tiskani izpisek.

Verjetno so ti trgali kakšen cent, kot namen pa vpisali kaj v smislu 'Paypal xxxx', kjer je xxxx koda, ki jo moraš potem tu vpisati.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.