Skoči na vsebino

[Uradna tema] Wii Fit


Bessie

Priporočene objave

  • Odgovorov 137
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

mi je sploh žal da sem načel to temo. ampak če pogledate prvo stran teme, je govora o hujšanju za poletje itd. sem pač hotel samo nekako lepo povedat da ne bo šlo s tem gadgetom :razzy: da prihranim razočaranje :objem:

drugače pa kapo dol nintendu, prodaja šiša Zeldo,Maria, Metroid, Brawl, Kart... unbelievable. potenciala vsekakor ima ogromno.

teta ima kratkem rojstni dan, pa bi bilo to fino darilo zanjo. začela se je pred kratkim ukvarat z jogo in je ful padla v to. a obstaja kak bundle paket s tem?

ratt-logo.gif
Link to comment

Mislim, da bo najboljša ocena sprememba BMI-ja moje punce, se strinjate?

Vam čez en mesec poročam, kakšno bo stanje. Trenutno kaže zelo dobro, po načrtih, ki si jih je zadala v Wii Fit-u.

Prezgodaj je, da kdorkoli daje kakršnokoli oceno.

TheMAN: če se že delaš norca iz 50 sklec, pa 15 let treninga; lepo te prosim, da se z mobilnim telefonom posnameš, da narediš 50 sklec, 3 sekunde spuščanja in 3 sekunde dvigovanja za vsako brez predaha, pa daš na privat na Youtube.

Pa da te vidim.

P.S.: Par ponovitev (koliko je sploh to? 2, 3, 4?) 100kg bencha ni nič posebnega. Naredi 5 zaporednih serij po 10 ponovitev, teža bencha naj bo enaka tvoji teži.

wii_forum2.jpg
Link to comment

Jaz zdaj tečem že najdaljši tek. Ja, te kar zmatra, vendar vsakič manj, kar pomeni, da napredujem. Napredek dejansko vidim na pasu.

Na fitnessu bolj poredko delam kaj za rebušne in pasne mišice, ker me matra križ in si pri trebušnjakih kaj hitro lahko nakopljem bolečine v križi. Zato na fitnessu, vedno pred vadbo, za ogrevanje in za trebušne mišice, grem na 20 minut hoje s pasom za merjenje pulza in si nastavim konstanti pulz za topljenje maščob.

Po enem tednu in pol Wii Fit-a, kjer delam intenzivne vaje Super Stepa, dolgega teka, in Super Hoola, si moram pas zategovati za 1 luknjo bolj. :ihih:

wii_forum2.jpg
Link to comment

meni se zdi da je daljša, predvsem pa bolj zanimiva, drugačna, krajša zagotovo ni, sam sem tekel že po ene štirih, petih različnih.

Zdajle sem našel tole razlago:

Jogging alternate courses

There are three (and possibly more in Free Jogging) alternate courses to take in the Jogging mini-game, one for each length of course (Short, Long, and Island Lap). To access these, enter the Jogging mini-game as normal, and start jogging. When you see a single dog overtake your character, run past your guide so that the "Oh! You've passed your guide!" message appears. It will then read "Now follow the dog" and take you on an alternate course. The dogs appear as follows:

Short Course: As you run towards the single house with a Mii outside.

Long Course : Immediately at the start.

Island Lap: Immediately at the start.

The following alternate courses are on Island Lap:

Follow the yellow dog at the start. Soon a black dog will appear. This is the first new alternate course.

Follow as above, but after following the black dog for a while, a white dog will appear. This is the second new alternate course.

Follow the Mii guide at the beginning until you get to the bridge, and a brown dog will appear. This is the third new alternate course.

Follow as above, but after following the brown dog for awhile, another brown dog will appear. This is the fourth new alternate course.

BessieSABU.png

Link to comment

Sem preveril tudi v Mullerju pa ga nimajo. Tu v KP ga niti niso imeli.

Mogoce je pa bolse tako, da ga ne kupim :)

zdaj me je to prijelo da bi to nabavil, da bi z druzbo se malo to igrali in se zabavali.

Drugace pa veckrat sam igram pri wii sports oni wii test al kaj je.

Bomo videli ce bo kje kaksna moznost to nabavit.

Mogoce ko bom kaj na stajerskem nabavim.

Link to comment
  • 4 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.