Skoči na vsebino

Xbox 360 in različni PROBLEMI !!


Samotar

Priporočene objave

Mam porte čisto vse odprte, ko sem pisal mail microsoftu so mi poslali mail s koraki, kako bi lahko problem popravil, vse kar sem pisalo sem naredil vključno z odpiranjem portov, enabled uPnP pa vse to na router in še vedno nedela. Problem se je pojavil, ko je kolega zamenjau internetnega ponudnika in sicer iz arnesa na telemach. Sepravi da je po vsej verjetnosti problem pri njemu. (On je poskusil narediti vse isto kot jaz, torej odpreti porte itd.)

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Ola,

včeraj je po 4 letih služenja končno prvič RRODal moja bela kišta, tako da me zanima če kdo pozna koga kje na obali, ki se ukvarja s temi popravili in koliko ponavadi stanejo.

LP

P.S. Reč sem nekako odpravil tako da sem belčka priključu na drugem koncu stanovanja. Ugibam, da je nevihtica pred dvemi dnevi malo svizlala električno napeljavo :)

Urejano od xseno
xseno.gif
Link to comment
  • 4 tednov kasneje...

No jest mislm, da sem fasal RROD! Včeraj sem še igral ampak je bilo na zaslonu veliko rdečih pikic. Sem ga ugasnil in ga nisem prižgal do zdele. Zdej ga pa prižgem in mi lepo začne utripat rdeča lučka v desnem kotu spodaj in na zaslonu piše Error E74. Mal sem prečekeru še na wikipideji in zasledil, da nej bi blo to Hardware failure. Zdej kaj nej naredim? Stran vržem in kupm novga? Ali se sploh še da kej naredit?! danke schon! :)

Vito2323.png

 

"Always turn a negative situation into a positive situation."

 

 

 

 

 

Link to comment

Ja sj to razmišlam. Probal bom še tole tazadnje potem bomo pa vidl. Ubistvu je konzola kar lep čas delala od leta 2008. Pa morm rečt, da ma veliiiiko igralnih ur za sabo. :) Po en stran se bom še rešil, ker je benana ta konzola in mi je spet zasedl online igranje! :) Tako, da naslednja ne bo odklenjena!

Zurbum hvala za pomoč!

Vito2323.png

 

"Always turn a negative situation into a positive situation."

 

 

 

 

 

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

A bi mi prosm lahko kdo povedu zakaj se mi xbox 360 noče posodobit potegnu sm jih z microsoftove strani naložu sm na usb točn tko kokr piše v navodulih.Potem ko vstavm usb v xbox in ga resetiram začne lepo nalagat posodobitev pol pa ke je že skor na koncu pa kr zamrzne pa neha z nalaganjem.

snc00420.jpg

snc00421.jpg

Link to comment
A bi mi prosm lahko kdo povedu zakaj se mi xbox 360 noče posodobit potegnu sm jih z microsoftove strani naložu sm na usb točn tko kokr piše v navodulih.Potem ko vstavm usb v xbox in ga resetiram začne lepo nalagat posodobitev pol pa ke je že skor na koncu pa kr zamrzne pa neha z nalaganjem.

snc00420.jpg

snc00421.jpg

Pol smola, lahko ga prineseš k nam na servis in bomo porihtali. Tudi brez iXtreme-a se da.

http://www.Goblin.si - trgovina z igralnimi konzolami, igrami in servisom v Ljubljani, Mariboru in Celju.
Link to comment
Alex, googlam in tisto kodo dobivajo tisti, ki imajo zamenjan pogon v xbox-u. A si kupil novega ali 2nd hand?

Tisti, ki imate zamenjan pogon na drugi model (npr pogosto LiteOn nadomeščen s Samsungom), ne morete izvesti sistemske nadgradnje (vseeno če je iXtreme naložen ali ne). K sreči lahko to uredimo.

http://www.Goblin.si - trgovina z igralnimi konzolami, igrami in servisom v Ljubljani, Mariboru in Celju.
Link to comment
  • 3 tednov kasneje...

Juhuhu!

Od včeraj smo tudi mi ponosni lastniki Xbox360 SLim z iXtreme 1.9...želeli smo igrati Kinect Adventures....toda sedaj je nastopila težava.....če želimo igro igrati moramo posodobiti Kinect...ali to lahko varno storimo ali s tem tvegamo ban ali kakšne druge težave, ker imamo odklenjen Xbox....Hvala za Pomoč..... ((o:

Što Bager Ne Može, Ja Lopatom......

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.