Skoči na vsebino

Xbox 360 in različni PROBLEMI !!


Samotar

Priporočene objave

Eni pa imamo to srečo, da lahko do vsega contenta dostopamo preko slovenskih ipjev, sam verjetno mora bit kaj povezano, da imam jaz live že 5 let in kreditno not, ko še niso preverjali kreditnih. To je edina razlaga, ki se je spomnim, zakaj lahko jaz iz vseh ipjev dostopam. Jaz bom verjetno probal netflix naštimat si, ko pride, vsaj za par mesecev, ker je dokaj drago.

Link to comment
Eni pa imamo to srečo, da lahko do vsega contenta dostopamo preko slovenskih ipjev, sam verjetno mora bit kaj povezano, da imam jaz live že 5 let in kreditno not, ko še niso preverjali kreditnih. To je edina razlaga, ki se je spomnim, zakaj lahko jaz iz vseh ipjev dostopam. Jaz bom verjetno probal netflix naštimat si, ko pride, vsaj za par mesecev, ker je dokaj drago.

Kako drago, sej je sam 50€ na leto a ni? Kerga ponudnika interneta maš?

lundenberg.png
Link to comment
fakin miler!

Mam garancijski list s štemplom + dva podpisa pa nocjo menat boxa :eviltongue:

... nimam racuna :red:

p.s. Kwa je to --->

In ti ga tudi ne bojo, če se ne prikažeš z računom. Tudi meni so požrli živce, pol sem pa odkorakal domov se zdru na vse :bringiton: , ki so bili v moji bližini in glej ga zlomka RAČUN. Probaj ;)

Link to comment
A se ti je pokvaru, a je zarad update-a, ki pride nasledn tedn?

Mah crkuje ze kakih 5 mesecev.

Ni kriv ta nov dash... DVD pogon

Bum probu cim pej zrihtat.

Cis sm mokr ko gledam GoW2 filmcke na youtubu :bleh:

p.s. Ce ma kdo racun pa list za dati v najem ($)... ZS me

XBL: qDING DONGp

PSN: DoodlyDingDong

Link to comment
]Razen tega, da je bil dolar silno poceni (kar sedaj počasi niti ni več tako), obstaja še kak tehten razlog, da človek deklarira svoj Xbox live account iz USA namesto iz npr. UK (Europe)?

Jaz mam UK pa recimo Duke 3D ne morem potegnit dol, ker kao "not available in my region". Vidim pa ga v marketplacu.

Pomoje je kar nekaj takih reči, sam marketplace tako redko koristim in nepoznam.

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Ustaviti te ne more nihče, da se zlažeš. Vprašanje je seveda, če ti bo laž uspela in če bo, kako bo to (če bo) nadalno vplivalo na postopek uveljavljanja garancije za vse, v Mullerju. Drugo vprašanje je seveda, kaj se zgodi, če te ujamejo na laži. :P

Ne vem kako urejajo flashane pokvarjene konzole, ki jih sprejmejo, ampak sklepam da jim jih na koncu Microsoft vseeno menja, če ne že sedaj en bi več tako lahkomiselno sprejemali vsega nazaj, saj bi bila potem vsaka taka vrnjena konzola njim direktni strošek, česar pa ne bi IMHO dolgo prebavljali. Razen če je tovrstnih vrnjenih konzol v praksi res majhno število in se ne sekirajo preveč.

Kaj pa če bi si natočil čistega vina, pa zadevo prodal tako kot je in pokril svoje izgube sam, ki si jih naredil s flashanjem? Tovrstna vprašanja so počasi že rahlo smešna in žalostna.

Link to comment
]Ustaviti te ne more nihče, da se zlažeš. Vprašanje je seveda, če ti bo laž uspela in če bo, kako bo to (če bo) nadalno vplivalo na postopek uveljavljanja garancije za vse, v Mullerju. Drugo vprašanje je seveda, kaj se zgodi, če te ujamejo na laži. :P

Ne vem kako urejajo flashane pokvarjene konzole, ki jih sprejmejo, ampak sklepam da jim jih na koncu Microsoft vseeno menja, če ne že sedaj en bi več tako lahkomiselno sprejemali vsega nazaj, saj bi bila potem vsaka taka vrnjena konzola njim direktni strošek, česar pa ne bi IMHO dolgo prebavljali. Razen če je tovrstnih vrnjenih konzol v praksi res majhno število in se ne sekirajo preveč.

Kaj pa če bi si natočil čistega vina, pa zadevo prodal tako kot je in pokril svoje izgube sam, ki si jih naredil s flashanjem? Tovrstna vprašanja so počasi že rahlo smešna in žalostna.

Eh, če te dobijo rečeš: "Aha... zdej pač dela, ker je očitno hladen" al pa kej tazga... Mislim, da ti za Xboxu nihče ne upa rečt v faco, da se zmišljuješ in ti ziher dela. Sploh glede na vse precedense.

Microsoft pa verjetno Mullerju ne reče nič... Muller kot velik trgovec grdo pogleda Microsoft in Microsoft s sklonjeno glavo vzame zjebane xboxe in jih direkt zamenja za enako število novih. Enkrat, ko zaserješ tako kot je M$ z RROD nisi v položaju, da boš kerga kol trgovca jebal v glavo. M$ je lahko srečen, da mu v EU še niso prepovedali prodajat Xboxa (oziroma, če se nebi stanje premaknilo iz 30% pokvarjenih navzdol bi jih že prepovedali).

@lundenberg: Glede na to, da ti bodo tudi opeko zamenjali za Xbox, ti bodo verjetno tudi bannan xbox zamenjali. Čisto matematično je bannan Xbox>opeka...

Natočimo si čistega vina in si povejmo, da RROD ali bannana konzola kupljena v Mullerju v naši lepi Sloveniji nista problem! :beer:

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Ko sem dva tedna nazaj menjal xbox arcade za premiuma, ker mi je arcade nakaj sral, sem se s poslovodjo v Mullerju zmenil, da sem tam pustil osebno izkaznico, vzel memory card, doma skopiral na disk in jo naslednji dan prinesel nazaj.

Problem je samo tvoja vest in morebitne komplikacije za bodoče kupce, ki bodo dejansko imeli probleme...

I want to ride my bicycle...

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

tak, načeloma mi je že crknil drugi xbox. oziroma hdmi izhod (tv sploh ne zazna izhoda - računalnik-hdmi pa dela). plus nekaj šrota ko se vklopi zadeva. nesem ga nazaj v graz, ima mogoče kdo izkušnje tam z menjavanjem zadev? ali ti pošljejo zadevo na popravilo ali ne komplicirajo in ti dajo novega takoj?

če jim recimo povem, da sem auslander in da ne morem pogosto zahajat tja.

prasica

Link to comment

Nevem kak je v grazu (mediamarkt), ampak v Libroju so meni takoj menjali. Glede na to da imajo v mediamarktu 100x večjo zalogo kot v libroju, bi ti skorajda morali menjat konzolo takoj. Glede auslenderov, pa njih to en drekec briga. Probaj poklicat...

glede tvojega posta, pa se mogoče lahko kdaj zadržiš ali pa v Word napišeš pa shraniš pod my documents :no_no:

BuffaloMih.png
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.