Skoči na vsebino

Xbox 360 in različni PROBLEMI !!


Samotar

Priporočene objave

Ja itak da sm sprobal cheap-ass Ksi trick :beer: ...sam zgleda da pride do reseta ker

xbox ni prepričan če furat standard ali HD :doh: ... tko da z vso ljubeznjo FAIL

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
Imam še en problem, ki vam je mogoče znan. Konzolo sem probal na CRT 100hz tvju in mi nedela na PAL60, kar pomoni, da nemorm igrati nekaterih iger. Kakšna je rešitev za ta problem. Če dam na pal60 mi slika migeta in je povsem nemogoče igrt.

Predvidevam, da ti nagaja na PAL60?

http://www.Goblin.si - trgovina z igralnimi konzolami, igrami in servisom v Ljubljani, Mariboru in Celju.
Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Zdravo jst mam pa en problem in sicer kar naenkrt mi napiše tole ko hočm igrat igre iz diska

"This game can only be played on the console and hard drive it was originally installed on"

"To play on this console, delete and reinstall the game"

In zdej mene zanima če zbrišem igro in jo še enkrat naložim na disk bom zgubil vse shranjene igre in te zadeve ali ne? Hvala za odgovor

Link to comment

Moja konzola ne predvaja divx oz xvid datotek. Piše mi da je potreben media update in naj se povežem na xbox live. Ampak jaz bi rad konzolo posodobil offline. Kje na netu je ta posodobitev, da bi jo naložil na usb ključek in potem preko ključka posodobil.

Sem posodobil konzolo preko ključka s posodobitvijo jesen 09 in se je verzija dashboarda posodobila, ampak divx datotek še vedno ne predvaja.

Hvala

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

V bistvu imam podobno vprašanje, igro Assasins Crred 2 vstavim v xbox, mi napiše, da je potreben update, dam update mi ga kao naloži restarta konzole in mi spet zateži za isti update!? A ma to kaj veze s tem, da se ne morm na live povezat??

Še kar vprašanje glede tega xbox ni zaklenjen star 1 mesec in se ne da na live povezat?? A je potrebno kakšne ipje spremenit??

Link to comment
meni pa se na konzoli ko jo vklopim in stisnem gumb za vklop xbox konzole in ko bi se morala prižgati zelena luč se namesto zelene lučke prižgejo tri rdeče lučke.

kaj to pomeni da je xbox še vedno pod garancijo?

Če gorijo tri lučke pomeni da je umrl... :(

Če je pod garancijo ga nesi zamenjat.

Pod garancijo je 2 do 3 leta od nakupa, z računom.

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment

ja itak - naslednji tedn mu bodo še nov custom made avto po hitri pošti poslali... :doh: a se vam ne zdi da se ta tip zajebava :doh: zgleda da vas je uspel nascat...jao :headscratch:

prodajalec mu je zihr star arcade (po možnosti 3 leta star) zamenjal kar za nov elite :no_no: pa niti sprobal ni če je govora res o 3RROD...mater ste naivni :crazy:

Link to comment

zdravo ;)

Mam problem na xboxu, da ko stisnem open tray, se mi le ta noče odpret. To poskusim najman 10-krat, šele takrat se mi odpre. Igre, filmi in ostalo mi potem deluje vse normalno. Je pa finta, da ko je dvd noter, pa ga želim dati ven, se mi pa normalno odpre, pa sama enkrat stisnem.

Je pa problem moteč. Te pa hočem igrat, pa rabim 5 min al pa še več, da dam dvd noter :doh:

Vnaprej hvala za odgovore :beer:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.