Skoči na vsebino

Xbox 360 in različni PROBLEMI !!


Samotar

Priporočene objave

problem imam z vsemi kinect igrami razen sports 2, ki mi dela

ustvarila sem ze 2 nova profila brez live-a in za vsak slučaj izklopila internet....

in napise mi vsakic ko se hocem v katerokol igrco prjavt s kermu kol profilom al je na live ali ni:

Your console can't connect to XBOX Live. Do you want to exit this session and test your network connection? If you are playing a game, you will lose any unsaved progress.

In če dam no, me da v igrco kot guest in se nič ne shranjuej, če pa dam yes pa itak jav napako ker ne more na net....

kakšna ideja, je še komu to počelo?

hvala!

zelo pozn odgovor, ampak useen ce slucajsno se ni gdo tega ugotovil in tako dalje

vedno te da v spil kot guesst ampak lahko zamenjas ce na kontrolerju pritisnes X home button (un shinny na sredini) in izbers sign in izberes profil (ce ne gres preko neta das da se ti ne poveze) ta dah

Link to comment

Zanima me, če je kdo imel kdo kakšne izkušnje s tem LCDjom...

http://www.e-commerce366.com/Philips-32PFL7862D-32-in-LCD-TV-p-325.html

Tazga imam jest ampak ga ŠE NE uporabljam za igrat. Problem je pa kle zdej sm na CRTju in ko kdaj pa kdaj prešaltam na ta LCD se mi zdi, da je težko igrat Battlefield kot, da bi štekal. Težko je namerit in vse je čudno. Najprej sm mislu, da je kriv internet, ker mi wireless ne lovi dobro tam kjer mam ta tv. Potem sem pa danes probal single player in se mi je zdelo isto. In ni mi dalo miru sem šel mal na strica googla in ugotovil tole.

http://forums.guru3d.com/showthread.php?t=248501

Moj je 7862D model... in kokr vidim, da je tale model med tistimi, ki ima lag pri gamingu! ARrrrrrRR!! Zdej kako bi se dalo to odpravit?

In potem najdem še en forum k pa gor en piše, da mi isti model in PS3 gor in vse lepo dela... :o

"I have this LCD and I am happy with it. I wanted to buy Philips 32PFL9632 but that was way more expensive and I dont need ambilight.

With PS3 the PQ quality is excellent and SD picture is also fine."

Urejano od Rafko

Vito2323.png

 

"Always turn a negative situation into a positive situation."

 

 

 

 

 

Link to comment

Ja ampak tale input lag nima veze s TV-jem... morda je pa en drug problem, ti si igral v nizki ločljivosti na navadnem TV-ju in je morda odzivnost zato tam večja..., na večjem TV-ju je lepša HD slika ampak zato pade odzivnost... poskusi nastavit na Xboxu nižjo ločljivost 480p al neki pa poskusi...

Tukaj je ena primerjava laga med X360 in PS3, kar so se mi zdi že popatchal... ampak nima veze s TV-jem

>http://www.youtube.com/watch?v=4PGOrqQtKSw

BessieSABU.png

Link to comment

Bessie veš kaj je men čudn...da tv ni FULL HD ampak mi kr sam vrže na 1080p. Je HD ready. Bom pa še probal na 720p in tako naprej... mogoče so pa krive moji oči? :) Je pa res, da sem probal na Johhnyevem LCDju je blo pa vse vredu. Nevem no... :)

Tako hudo kot je na PS3 sigurno ni, ker tist vidim da rabi par sekund da se premakne :puppy:

Vito2323.png

 

"Always turn a negative situation into a positive situation."

 

 

 

 

 

Link to comment

Zate je pomemben podatek za tvoj TV ta:

Broadcast Format Displayed 480i (SDTV), 480p (EDTV), 720p (HDTV)

Vse ostalo kar naredi je, da če pride not 1080p/1080i... ga downscala na 720p, zato, da ga lahko predvaja in to lahko povzroči zamik/lag... podpira pač vse formate ampak jih ne prikazuje, pač pa jih pretvori v nekaj kar lahko. Po moje je to to, nastavi na 720p pa sporoči.

1080p je resolucija 1920×1080 pixels tvoj Tv pa zmore "le" 1366 x 768 pixels...

BessieSABU.png

Link to comment

imam pač flashan xbox in imam nekaj orginalnih igric, te igram prek live.

Igram, pa tudi nekaj neorginalnih in vedno ko igram odštekam internetni kabel,

ali me vseeno lahko benajo?

pa sedaj je novi updeta vn prišel, to ne smem updetat? ( če updetam bom lahko igral samo orginalne?)

pa še to..

Želim si kupit MoH W.. pa je Limited edition, pa me zanima kaj je razlika med tem in navadnim..

hvala vam za odgovore :)

Gogi%20SLO.png
Link to comment

Ne vemo kako in kaj MS zbira o konzoli, predvidevam pa, da če ima način, da nekaj zbere to anredi tudi če konzola ni na netu, takoj, ko se pa priklopiš na Live te podatki letijo naokoli oz. k MS-u. Verejtno pa bi ti kak Goblin, ki se ukvarja z odklepanje znal povedati kaj več.

kar se mene tiče ne moreš sedeti na dveh stolčkih...oz. a ni nesmiselno igrati originalov na odklenjeni konzoli?

LE verzija ima dostop do BF4 bete, ko bo in neke dodatke oz. v naprej odklenjene zadeve za MP... kolikor vem.

BessieSABU.png

Link to comment

Xbox nikoli ni podpiral in nikoli ni izkoristil vseh 1080p-jev, ker je to nemogoce saj uporabla za igre dual layer dvd, pri ps3 pa uporabla vse saj so spili zapeceni na blu ray in lahko vse izkoristijo zato pa so spili velki po 20 giga plus *(vem ker sem prebrala fuŁ forumov glede tega pa kar marsikej znam zrihtat na xboxu kar je nekomu zelo tuje)

Bessie veš kaj je men čudn...da tv ni FULL HD ampak mi kr sam vrže na 1080p. Je HD ready. Bom pa še probal na 720p in tako naprej... mogoče so pa krive moji oči? :) Je pa res, da sem probal na Johhnyevem LCDju je blo pa vse vredu. Nevem no... :)

Tako hudo kot je na PS3 sigurno ni, ker tist vidim da rabi par sekund da se premakne :puppy:

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.