Skoči na vsebino

Gran Turismo 5 Prologue


rsvalto

Priporočene objave

  • Odgovorov 299
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Am... Alkor napisal sem oceno, ki jo je zastavil gs in pri tem nisem dodal nobenega svojega mnenja.. ps3ke ne želim, glede wiija ga pa ravnokar prodajam.... ker mi konzole ne disijo vec tako kot so mi nekoc... Tako, da zej spilam sam se team fortress 2 in counter strike source (mp seveda) ;)

Alkhor ti pa špili svoj ps3 pa gt5 prolugie in se zabavi v minjaturni igri, ki je najslabse ocenjena gt igra ever... ;)

Moj psn id--> Jure00

Link to comment

ne delaj se nedolžnega zdaj ;) :ihih:

tvoj post je brezvezen, če si kdo hoče ogledat koliko mu je dal gamespot, lahko to mirno naredi brez da tuki postaš oceno

zakaj pa nisi zraven postal še ocen IGNja, ki so višje? ;)

vsak prologue je bil slabo ocenjen (in btw, 75% sploh ni slaba ocena), če bi dali prologu npr. 9.0, koliko bi potem dali končni verziji? 15.0?

nisi komentiral, si pa dodal par smeškov, ki kao nakažejo tvoje "mnenje"

ne boj se, jaz v prologu neizmerno uživam, nikoli se nisem obremenjeval z ocenami (sploh pa od gamespota) ;):beer:

Link to comment
Am... Alkor napisal sem oceno, ki jo je zastavil gs in pri tem nisem dodal nobenega svojega mnenja.. ps3ke ne želim, glede wiija ga pa ravnokar prodajam.... ker mi konzole ne disijo vec tako kot so mi nekoc... Tako, da zej spilam sam se team fortress 2 in counter strike source (mp seveda) ;)

Alkhor ti pa špili svoj ps3 pa gt5 prolugie in se zabavi v minjaturni igri, ki je najslabse ocenjena gt igra ever... ;)

Ma ja valda ... ne bi reko ko bi mel ps3 in hudo prisotn v vseh debatah na ps3 forumu ne pa da prides 1x na mesec in zaspamas s svojimi bednimi komentarji ...

Hell is where the police are German, the chefs British, mechanics French, lovers Swiss and it's all organized by Italians.

Link to comment
Ocene se mi zdijo fer. Nadležna neprisotnost AA, lame online ter le pet prog..

To pa ne pomeni, da igra ni awesome. Vsekakor mi ni žal za tistih 28€.

Kak to kod vas košta igra 28€,jaz sem jo platil na Hrvaškem 32 €,pljačkajo nas,ampak ne dopada mi se kaj nema privatnih dirki na onlajno,pozz iz Hrvaške.
MASTER+X+84.png
Link to comment

A ima kdo od vas na kateri progi s katerim avtom najboljsi cas tudi na internetu? Hecno je namrec, ker ce imas malo srece, dolocenih prog z dolocenim avtomobilom se sploh ni noben vozil in si kojci prvi. :)

Sem zadnjic za hec z Hondo Integra 06 al kolk ze, vozil nekaj krogov po London progi in se kojci zavihtel na 2. mesto. Seveda me boste takoj prehiteli, ce me se niste, a vseeno je hec, ko vidis svoje ime tako zgoraj.

Link to comment

Odlično!

To je preprosto super igra! Danes igral kar nekaj časa samo problem je igrati na gamepad (ki je ogaben) saj je vse preveč natlačeno. Pa jaz se moram naučit normalno uporabljat menjalnik na manual :D . Problem je tudi, da imam na projektroju veliko sliko in je treba malo glavno premaknit, da vidiš kdaj prešaltati :D .

Bi pa volan pri tej igri res zelo prav prišel. Moj prastari Saitek Impact nažalost ne deluje (nek 3 v 1 jajc (USB, PS2,XBOX)). PS3 ga zazna kot unknown USB device! Bljak!

Link to comment
A ima kdo od vas na kateri progi s katerim avtom najboljsi cas tudi na internetu? Hecno je namrec, ker ce imas malo srece, dolocenih prog z dolocenim avtomobilom se sploh ni noben vozil in si kojci prvi. :)

Sem zadnjic za hec z Hondo Integra 06 al kolk ze, vozil nekaj krogov po London progi in se kojci zavihtel na 2. mesto. Seveda me boste takoj prehiteli, ce me se niste, a vseeno je hec, ko vidis svoje ime tako zgoraj.

Matiček mi mal čase tvoje najboljše javiš, jaz pa tebi kontra... :cough:

http://www.playgame.biz VSE ZA IGRALNE KONZOLE, ODKUP, PRODAJA,MENJAVA,SERVIS!

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.