Skoči na vsebino

Gran Turismo 5 Prologue


rsvalto

Priporočene objave

To bo ziher update, ker ni logično če bi zaračunali ;)

:cough: Zadnje slavne besede?

EA bo kmalu zaračunaval dodatna orožja v online multiplayer FPSju. Kje bo potem problem zaračunati karkoli komurkoli? :bleh:

Se mal pa bojo oni metke zacel zaracunavat. EA bo pokvaro gaming.

Hell is where the police are German, the chefs British, mechanics French, lovers Swiss and it's all organized by Italians.

Link to comment
  • Odgovorov 299
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

To bo ziher update, ker ni logično če bi zaračunali ;)

:cough: Zadnje slavne besede?

EA bo kmalu zaračunaval dodatna orožja v online multiplayer FPSju. Kje bo potem problem zaračunati karkoli komurkoli? :bleh:

Se mal pa bojo oni metke zacel zaracunavat. EA bo pokvaro gaming.

Zaračunavajo se updati, celotni paki in ne orožja posebej, isto velja za GT5 P...Govorilo se je sicer da bi izšel GT5 "serial pack" in bi se naknadno kupovala vozila, vendar so prišli do zaključka da bi igra košta 960€, kar je apsurdno in neizvedljivo...tako da brez skrbi, za :beer: bo

Link to comment
Pa nikol več ne naročam v svet-iger... dobim klic u ponedeljek, me vprašajo če še zmer hočm igro, potrdim pa prašam če bo že do naslednga dneva prišlo (včeraj), in še dons ni u nabiralniku... :annoyed:

Jaz pa sem danes dobil :thumbup:

zdaj pa adijo moje socialno življenje.

Ni nam lahko!

Link to comment
Pa nikol več ne naročam v svet-iger... dobim klic u ponedeljek, me vprašajo če še zmer hočm igro, potrdim pa prašam če bo že do naslednga dneva prišlo (včeraj), in še dons ni u nabiralniku... :annoyed:

Ja pol bo pa mogoc ju3 prislo ane? Ce te je klico pa ti reko da bo poslana pol je bla poslana in so na posti neki zmutli ...

Hell is where the police are German, the chefs British, mechanics French, lovers Swiss and it's all organized by Italians.

Link to comment
Ne štekam zakaj imate težave z vzpostavitvijo interneta na guzmu, poslji pm ce rabis HELPPPPPPPP :beer:

da se nmo narobe razumel: trenutno ga še nimam prkloplenga na internet :a_a:, in me zanimajo kake druge alternativne rešitve, kako se dokopati do updejtov!

To zanima tudi mene ker nikakor ne morem vzpostavit povezave. :bleh:

Link to comment

Neki me zanima, tisti k mate G25, mal berm po forumih in piše folk, da ima GT5 Prologue podporo sklopke, če v dirki pritisneš trikotnik (na menjalniku) in naj bi zadeva delovala... js sm dans sprobavu pa se zadeva ni vključila. A je to zard tega, k še nimam update-a al...?

EDIT: aja pa update-at se ne da špila... po 30-40% izpiše nek error.

ksi1.jpg

ksi2.jpg

nhl08.jpg

Link to comment
ali je to možno da je igra tako kratka, ko opraviš tiste A,B,C je konec igre nato samo še MP in arcade.

LP

Ko opraviš A,B,C,S se špil šele začne! brezveze da nabaviš špil, če misliš samo te klase obrnt.

kako se šele začne, sje ko s klaso anrediš,sm še avte kupuješ al je še kej, hudiča?? :mirror: , mi sm še 2 tekme falita al sm 1 za s klaso...kmal boo :ihih: :bringiton:

http://www.playgame.biz VSE ZA IGRALNE KONZOLE, ODKUP, PRODAJA,MENJAVA,SERVIS!

Link to comment

Pol si počasi šele dober ja, ko obrneš vse klase na pro in vse off :bowdown:

Bom rekel da ni tk na easy vse se men zdi. Tist ko zvozi en dva tri z Elise 111R tuned pa pro in skor brez pomoči - kapo dol :rock:.

BTW: a se je še kdo težko navadil volana oz. pedalk, sicer pa vaja dela mojstra in čez kako leto bom opasen :plan:

Link to comment
Pol si počasi šele dober ja, ko obrneš vse klase na pro in vse off :bowdown:

Bom rekel da ni tk na easy vse se men zdi. Tist ko zvozi en dva tri z Elise 111R tuned pa pro in skor brez pomoči - kapo dol :rock:.

BTW: a se je še kdo težko navadil volana oz. pedalk, sicer pa vaja dela mojstra in čez kako leto bom opasen :plan:

odvisno, vsakdo je za nekaj "nadarjen"...nekaterim bolje ustreza pad kot volan in obratno. osebno nimam problema ne z padom ne volanom. volana sicer za ps še nimam je pa definitivno na nabavni listi.

GT je lahko igra in simulacija...razlika je očitna iz normal v simulation.

Če se želiš igrati si namesti normal, če pa želiš pretakanje adrenalina po krvi pa vemo...

Link to comment

kako se šele začne, sje ko s klaso anrediš,sm še avte kupuješ al je še kej, hudiča?? :mirror: , mi sm še 2 tekme falita al sm 1 za s klaso...kmal boo :ihih: :bringiton:

Ja takrat se šele zares začne piljenje idealne linije ter lovljenje bolših dirkačev, ter spoznavanje težavnosti vsakega 4 kolesnika :cool:

Link to comment
Igro sem narocila na gameplayu in je prisla v treh dneh. Vceraj sva jo z mozem uspesno update-ala (ocitno, da je najbolje, ce to pocnes zvecer).

Imava pa se vedno problem z uro in datumom. Kako za vraga se to nastavi?

ura in datum se nastavita v nastavitvah samega PS3 sistema:

- SETTINGS

- DATE AND TIME SETTINGS

in to je to...

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.