Skoči na vsebino

Assasin's Creed


Frlic

Priporočene objave

LP

Zanima me če je ze kdo to špilo igral, in kaksni so vasi feedbacki??

...potem me pa še zanima če se kje da kupit to špilo, gledal se mimovrste in bigbang online trgovino, in nikjer je ni, verjetno zato ker je ze nekaj casa zunaj...jo kdo slučajno ima in jo je pripravljen prodati? :roll:

258923125.png
Link to comment
  • N7

sem obrni špil in res se ti po nekaj urah zdi butastvo odklepat vse dosežke, ker je vse eno ter isto. rdeča nit so pravzaprav sekvence med dejanskim memoriziranjem...

skratka. ni da dol padeš, čeprav je s tehničnega vidika špil za moje pojme izredno lep. premikanje, etc je božansko. tudi štihanje je zelo em... nazorno.

in ni res, da ti špil ne bi bil lahko všeč bolj kot ostalim tule.

preberi si še kakšno recenzijo. meni denarja ni žal, sem pa vseeno pričakoval več. pravzaprav ti špil lahko mirno priporočim, če ga fašeš kot rabljenega za dobro ceno.

:beer:

ozi_SLO.png

Link to comment

če imaš PC si ga rajši downloadaj za pc in odšpilaj.

1. igra ima dober grafični pogon

2. kot vsi sem istega mnenja okrog zabavnega in nezabavnega časa igranja

3. se ne izplača kupiti novo oziroma odšteti 60,70€

kot je bilo gor omenjeno, bolje nabaviti uncharted...imam...zadovoljen :rock:

Link to comment

kot je bilo gor omenjeno, bolje nabaviti uncharted...imam...zadovoljen :rock:

no, sicer malo offtopic, samo pretirano hvaljenje drejka mi gre malo na nerve. mene je špil pustil bolj hladnega kot sem upal. množična evforija okoli špila mene ni ravno navdušila.

jaz tukaj ne vidim pretiravanega hvaljenja drejka...samo potrdil sem gor navedeno. Vse odvisno od ukusa, osebno mi je drejko boljši od AC, drugim spet obratno...sem pa mnenja da so obe vredne igranja :fiufiu:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.