Skoči na vsebino

[Uradna tema] Assassins Creed


Priporočene objave

  • Odgovorov 252
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Hehe. Meni se pa še vedno zdi izjemno obetavna igra, samo da zlikajo te očitne napake. Bi mi prav sedla mešanica med Splinter Cellom in Prince of Persia. :beer:

Spil bo dober tako ali pa tako saj je nekaj novega ampak zaradi takih napak (boh jim pomagej ce jih ne bodo odstranili) bo spil dobil slabo oceno.

XBL: qDING DONGp

PSN: DoodlyDingDong

Link to comment

Lebdeča trupla so prisotna v marsikaterem špilu in so bolj kot ne kozmetična napaka, ki me ne moti če je igralnost na nivoju. Kot tudi lonci, za katere bi moral poskrbeti, za današnje pojme, osnoven fizični pogon. Sicer pa so to po moje malenkosti s katerimi se jim ne da ubadati do pre-release lova za žužki. :)

Sicer pa je Montrealski oddelek Ubisofta (vsaj po mojem mnenju) en izmed najzanesljivejših založnikov/developerjev - nenazadnje po do konca izpiljenih SC-jih.

Link to comment

Mene bolj skrbi, da bo vse monotono. V vseh pokazanih videih se vedno šetajo mimo menihi in če bodo obstajale le tri različne poti (menihi, po strehah, diverzija) bo kmalu postalo dolgčas. Sicer izgledajo vsi filmčki fantastično, ampak nekaj mi pravi, da bo imel špil par hudih napak ...

[__<(^.^<)_____ascii_userbar_user_]

Link to comment
  • Pred 3 meseci ...

Eh meni so tile dosežki brezvezni. Ajde v MP streljačinah že pašejo, ampak v ostalih igre ala Assassin's Creed so totalno nepotrebni (npr. "Go through every dialog with Lucy":doh: ).

Sem pa že prednaročil, za PS3 seveda! :ihih: (360ka bo pa dobila Mass Effect).

Aja po dosežkih sklepam, da bodo sledeča mesta: Masyaf, Jerusalem, Damascus in Acre? :headscratch:

Link to comment
Eh meni so tile dosežki brezvezni.

kak komu :lol: men so čist kul

Geometry Wars sem igral samo zaradi dosežko sam 1 mi še manjka Survive 1.000.000

Ko sem nabavil Wii mi je blo bedno igrati, ker sem zmeraj pogrešal achivmente :(

Naj boljši primer dosežka je v HL2:T.O.Box

Little Rocket Man

30 točk

Send the garden gnome into space.

In Episode Two, find the Gnome in the communications shack in the begining of the game. He is hidden under a shelf. Keep the gnome with you until you get to the White Forrest Base and place it in the rocket with Lamarr. You must close the door after you place the Gnome inside the Rocket with Lamarr. The achievement will unlock once the door is closed.

:ihih: da igri čisto drug namen

Xbox

Link to comment

Tudi meni so dosežki zelo fina reč - dodajo novo dimenzijo igri. :D

E2 bom še enkrat preigral ravno zaradi palčka (kako ga pa v avtu prevažaš?). :D

MaDrung: Kak ponos? Seveda razumem, če špile piratiziraš - ampak jaz če, dam 80 € za špil, ga hočem do konca izkoristiti in Achievementi so kot neke vrste cilji, s katerimi špil šele končaš, ter veš, da si izkoristil vsak potencial. :china:

[__<(^.^<)_____ascii_userbar_user_]

Link to comment

ja nisi me razumel, nisem mislil dosledno.

tudi meni so achievementi vsec.

amapk njega je zanimalo ce so to microsoft points. Sem pac mal joke obarval odgovor.

Ja achievementi so res qul, ker vcasih, ko igro dokončaš te se nekak vlece nazaj.

In ravno achievementi, kot si ze povedal so zanimivi, ko se po igranju odpravis v Achievement page pa si v miru s skodelico vročega čaja ogledas kaj vse si dosegel in kaj so dosegli tvoji prijatelji.

Sam NinjKlan je pa res GrandMaster v achievementih trenutno 48.000 pik!

Jaz sem jih nabral skopih 3.000 v 4 mesecih :sweat:

Link to comment

Jah taki k majo 30k pik je mislm da vsem jasno, da iz piratskih spilov. :) Zakaj to nebi blo fer? Sej pac clovk od tega nc nima. Fora je v tem, da se s takimi lahko primerjas pac v posameznih spilih ki jih ti imas, ne pa v celoti. :doh: Drgac pa itak mas dost folka gor kateri so preigral tok spilov kot ti prblizn in se s temi primerjas.

Drgac pa jz ne tripam kej prevec na te Achievmentse. Je lep dodatk in prow sede, ko neki naredis in ti napise 50G unlocked, ampak ni neki kar bi me vlekl, da morm vse dobit.

DejchSLO.png
Link to comment

Mja, v redu, kolikor se za telefonski špil sploh lahko reče. Kljub temu, da moj fon tiktaka pri solidnih 400 mhz, se zadeva grdo zatika ob vklopljenem zvoku. Bolj me je zanimala zgodba, pa ne razkrije nič posebnega (razen morda na koncu - ne ljubi se mi igrat :tepen: ) razen tarč, ki so iste tem v polni različici. Prav tako potrjuje tezo, da se igra dejansko dogaja v preteklosti in gre le za genetski spomin (kot je producentka povedala, bo izšlo še vsaj eno nadaljevanje, ki se dogaja v prihodnosti :) ). Ali nekaj pač.

Komaj čakam 13. november, skratka. :D

[__<(^.^<)_____ascii_userbar_user_]

Link to comment
Jah taki k majo 30k pik je mislm da vsem jasno, da iz piratskih spilov. :) Zakaj to nebi blo fer? Sej pac clovk od tega nc nima. Fora je v tem, da se s takimi lahko primerjas pac v posameznih spilih ki jih ti imas, ne pa v celoti. :doh: Drgac pa itak mas dost folka gor kateri so preigral tok spilov kot ti prblizn in se s temi primerjas.

Drgac pa jz ne tripam kej prevec na te Achievmentse. Je lep dodatk in prow sede, ko neki naredis in ti napise 50G unlocked, ampak ni neki kar bi me vlekl, da morm vse dobit.

Jz imam okol 37k pik, večino sem jih nabral ko sva oz. sem tekmoval z Svajgerjem kdo jih bo imel več. Zdej se mi nekako ne da it, tu pa tam greva z Relixom kak multiplayer, da mal nabereva achievmente nima pa to nekega življenskega pomena.

Je a res, da achievmenti dodajo ogromno k replayu. Včasih si mogoče želim, da jih sploh nebi bilo, da bi lahko miru odigral kak špil, ne pada vedn pazim recimo v Orange box, da en level preigram samo z gravity gunom itd...

Assassins creed bo pa itak sekal, že vidim kak bo ves folk kampiru pr men u lj. Cimer je že cel moker :ihih:

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.