Skoči na vsebino

[Uradna tema] Assassins Creed


Priporočene objave

  • Odgovorov 252
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Tale primerjava na GT res malo sumljiva zgleda, zdaj ali so imeli pri PS3 zamazan zaslon ali pa je bil brightness/contrast previsoko nastavljen. Dejstvo je, da je primerjava nepotrebna, nezanesljiva, ter izliva čustvene debilizme na obeh straneh (ponosen sem da imam x-škatlo :roll: )

Lepo se vidi, da nastavitev kontrasta pod nobenim pogojem ni enaka, ker so pri PS3 vse barve bolj bele.

Pravtako ne bi trdil, da ima 360ka bolj podrobne teksture, meni delujejo robovi bolj zamazani in teksture bolj mastne (tisti 300% zoom).

Glede muhastega framerate-a, težava naj bi bila tudi hroščati 2.0 upade.

Pa še nekaj, tukaj trdijo, da je PS3 verzija lepša (filmček dokazuje), zdaj pa se stepite (*gre igrat R&C: ToD*)

http://www.computerandvideogames.com/article.php?id=175647

Link to comment
A ti ni zadost tista slika gor? A ne vidis da so cist ok barve? :roll:

Mislim da za to ne rabis met dve konzole doma.

P.s. zdele sm se z enmu pogovarju na msnju, obrno spil in je reko da je 2x mel frame drop v celem spilu ...

Sm a si ti pr Sonyju slucajn zaposlen? Tud ocitnega dokaza ne bos priznal in lupaš gluposti v nedogled, ter delaš iz sebe še večjo budalo kokr je potrebno. Lej clovk, 360 verzija JE bols optimizirana, zdej ZAKAJ je pa tko, pa me ne zanima... Tko kokr me ne zanima, zakaj Oblivion dela lepš in bolš na PS3. Jebem ti fanboye glupe!

DejchSLO.png
Link to comment

No pol mi pa povej kake gluposti. Edini ko gluposti trosi tule si ti.

Ka ma veze to ce sm js pri Sonyju zaposlen? lol se ena tvoja debilna.

Nikol nism reko da ps3 verzija zgleda bols ko 360, dejstvo pa je kot je hazer povedal da pod mikroskopom je ps3 verzija lepsa. Me cist boli kurac ce je za kak procent bolsa.

Link to comment
No pol mi pa povej kake gluposti. Edini ko gluposti trosi tule si ti.

Ka ma veze to ce sm js pri Sonyju zaposlen? lol se ena tvoja debilna.

Nikol nism reko da ps3 verzija zgleda bols ko 360, dejstvo pa je kot je hazer povedal da pod mikroskopom je ps3 verzija lepsa. Me cist boli kurac ce je za kak procent bolsa.

Tebe ma verjetno sam tvoja mt rada, pa še to dvomm. Tezko je najdt clovka, ki je tak kekc, da niti ne ve da tros ekstremne neumnosti in to vsak dan. :)

In ne ni samo za procent, ampak kr dost, posebi je zanimivo to, da je AC bil delan na zacetku kot ekskluziva za PS3, potem pa je na 360 bolsi. :)

Plus od tega, tuki se nimamo kej za pomirt, ker ni nobene vroce krvi, sam zivci cloveku pocjo ob takih neumnostih kokr jih tale model zadne cajte tros.

DejchSLO.png
Link to comment

P.s. zdele sm se z enmu pogovarju na msnju, obrno spil in je reko da je 2x mel frame drop v celem spilu ...

Pa veš zakaj?

Ker je dvakrat gledal mesto z visoke točke. :ihih:

Sam sem pri XBOX verziji imel le enkrat framedrop (pa ni dolgo trajal, k sreči), in to med bojem, ne med ogledovanjem mest. To je presentljivo gladko.

[__<(^.^<)_____ascii_userbar_user_]

Link to comment
Sam tok mal za info AC je bil na zacetku delan na xbox360 kot project assasins sele na to je hotu sony kupt AC kot exclusivo a vendarle je nakoncu ostal multiplatform, tko da originalno je bil delan na 360ki in NE pa ps3ju.

Spet neumnost.

Zgodovina novičk o Assassin's Creed :cough:

Že od začetka je bil multiplatform, ne pa XBOX ekskluziva. Res pa je, da je primarni razvoj tekel na 360 iz sila preprostega razloga - portanje s Cell na XBjev CPU je neprimerno težje, kot obratno. Pa nehajte že s tem, ker je resnično utrujajoče ...

[__<(^.^<)_____ascii_userbar_user_]

Link to comment

Se moje mnenje =)

Igra je super, prve dve, tri misije, potem pa zacne pocasi najedat. Stvari so dobesedno enake in se ponavljajo 300 na uro. Pri vsaki nalogi, delas eno in isto. Na zacetku je se zabavno, sploh plezanje po mestu pa grafika & co, ampak s casom se vse zacne utapljati v monotonosti vsega skupaj.

Zgodba mi je osebno bedna, sploh nevem zakaj je treba mešat sedanjost in preteklost. Bolj bi mi blo vsec ce bi se vse skupaj preprosto dogajalo v preteklosti.

Res nevem kako so lahko tako zajebali vse skupaj. A bi blo res tako tezko, bit malo bolj izviren pri nalogah ??

Lp

:)

crype.gif
Link to comment

Al pa če bi se recimo ne hvalili, da je to flowerbox game (kar je ogaben primer lastne hvale in hkrati nizke pameti programerjev, ki pojma nimajo, kako mora pravi SANDbox game izgledati - go go go GTA!). Igra je prav absurdno prelahka, tako da bolj kot nek assassin se nepopravljivo počutiš kot Terminator od prvega trenutka do zadnjega - še posebej zadnjega, ko ti kralj osebno naroči, da potamani celo njegovo vojsko (tako se namreč on obrača na boga)!

LOL

Največje razočaranje igričarske industrije!!!!

No, grafika pa boji so res lepi ... Either way, škoda, škoda, škoda ... Kaj vse bi ta špil lahko bil, pa je eno navadno :crazy:

Link to comment

No ja upejmo da so se na teh napakah kej navadli in da bo drugi del poskrbel za bolj zanimive naloge in predvsem bolj raznoliko pot do njihove izvršitve, ako je res tako monotono... Sam igre še nisem imel možnost igrat, ker sem se zajebal in jo naročil pri yesasia, od katerih sem dobil mail da pošlejo šele 30.12.2007 tole (PS3 verzijo ofc)....

Link to comment

Meni je pa eden boljših špilov definitivno na 360, ampak najbolj me razjezi to, da bi špil lahko bil klasik, tako pa je samo nadpovprečen. Zgodba mi zelo kul, eden močnejših elementov v igri, potem mesta in pokrajina, kapo dol, lahko bi celo prave rpg elemente vklučili v igro. Predstavljajte si Chaos Theory meets Gothic igro.

Najbolj me pa moti to, da naj bila to stealth igra, a je najlažje če igraš po Rambo sistemu. Potem občasna lesenost lika, pa tiste 'hide points' tut najedajo. Kadar te lovi 10 stražarjev ziher ne bo nobenga objekta v bližini, da bi se lahko skril(če ga pa najdeš je pa zihr kakšen teplar v bližini in se spet ne moreš skrit), in potem se zgodi da letaš 10 minut po celem mestu, nakar ti dosadi in pokoleš vse. Pa smo spet pri Rambu.

Overall je pa zame dobr špil to, vreden nakupa.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.