Skoči na vsebino

Serious Sam 3


Priporočene objave

Jah Ilichu... Kaj bi ti brez taksnih izpadov. Mislis, da ti bomo mi po mailu poslali tak hack, da bo tvoj PC delal s trojno učinkovitostjo?

Vcasih (vedno znova) se mi zdi, da bi sicer imel zelo velike mozgane, a kaj, ko je tvoja lobanja premajhna.

Ce bi sel brat in sem lepit vse tvoje poste bi ti bilo jasno kaj mislim povedat.

A ker si ze eden starejsih tule pa sam poisci ta sporocila in se zamisli, kaj hoces od nas, ko podajas vprasanja za katera ves (vsaj upam) kaksen bo odgovor in tudi ves, da so popolnoma neumna.

Jaz ti recem ce mogoce nisi razumel slednjega: Kupi nov PC ali pa bolj priporocljivo navij tega, ki si ga lastis.

Peace! :)

Link to comment
Jah Ilichu... Kaj bi ti brez taksnih izpadov. Mislis, da ti bomo mi po mailu poslali tak hack, da bo tvoj PC delal s trojno učinkovitostjo?

Vcasih (vedno znova) se mi zdi, da bi sicer imel zelo velike mozgane, a kaj, ko je tvoja lobanja premajhna.

Ce bi sel brat in sem lepit vse tvoje poste bi ti bilo jasno kaj mislim povedat.

A ker si ze eden starejsih tule pa sam poisci ta sporocila in se zamisli, kaj hoces od nas, ko podajas vprasanja za katera ves (vsaj upam) kaksen bo odgovor in tudi ves, da so popolnoma neumna.

Jaz ti recem ce mogoce nisi razumel slednjega: Kupi nov PC ali pa bolj priporocljivo navij tega, ki si ga lastis.

Peace! :)

kaj je pa tvoj problem,in kaj si mislil s tem da imam izpade ??? pac sm mislil da boste kj svetoval glede zatikanja,recunalnik ne morm met slab za to igro,kr poglej sliko ...

markolepisig1.png
Link to comment

Tista stran je zasnovana zgolj informativno in informacije, ki jih zbere so zelo povrsne. Ne bom sedaj nasteval, kaj vse bi lahko se vkljucilo v info, ker nima pomena tukaj. Poglej, ce se ti malo zatika, ko navalijo zvadi na ekran je GPU (graficni procesor) malo bolj obremenjen. In med graficna, kot mozno tudi procesor in ostale komponente niso zmozne obdelati toliko podatkov. Najverjetneje zaradi simulacije toliko likov hkrati. (AI), kot se ponavadi vidi v strategijah, ko hitrost slik zacne bremzati. To je nekaj povsem navadnega.

In kolikor vem ATI tezje predeluje ta programski jezik (knjiznico) v kateri je napisan za graficni output.

Take it easy in znizaj graficno detailnost ali pa navij racunalnik.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.