Skoči na vsebino

Pokemon Pearl & Diamond


MaHe

Priporočene objave

Prosim pomagajte :)

Mulc deobil nintendo DS, blazno si želi pokeon diamond... nikjer v slo je ne dobim

iskal: bof, muller (samo v neščini), harvy norman, v spletnih trgovinah je razprodana.

Ima kdo še idejo kje bi vprašal, ali če kdo ve za koga ki jo prodaja,.

Hvala

lp,

A

Link to comment
  • Odgovorov 539
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Prosim pomagajte :)

Mulc deobil nintendo DS, blazno si želi pokeon diamond... nikjer v slo je ne dobim

iskal: bof, muller (samo v neščini), harvy norman, v spletnih trgovinah je razprodana.

Ima kdo še idejo kje bi vprašal, ali če kdo ve za koga ki jo prodaja,.

Hvala

lp,

A

Kot si že napisal Mueller. Vsaj kakor jaz vem je samo škatlica od Pokemon Diamond v nemščini ampak vsebuje pet jezikov(vključena angleščina).

Naj me kdo popravi če se motim.

Link to comment
Prosim pomagajte :)

Mulc deobil nintendo DS, blazno si želi pokeon diamond... nikjer v slo je ne dobim

iskal: bof, muller (samo v neščini), harvy norman, v spletnih trgovinah je razprodana.

Ima kdo še idejo kje bi vprašal, ali če kdo ve za koga ki jo prodaja,.

Hvala

lp,

A

Kot si že napisal Mueller. Vsaj kakor jaz vem je samo škatlica od Pokemon Diamond v nemščini ampak vsebuje pet jezikov(vključena angleščina).

Naj me kdo popravi če se motim.

Prodajalec trdi da je igrica v nemščini! Ali so na škatlici oznake v katerih jezikih je?

Link to comment
Prosim pomagajte :)

Mulc deobil nintendo DS, blazno si želi pokeon diamond... nikjer v slo je ne dobim

iskal: bof, muller (samo v neščini), harvy norman, v spletnih trgovinah je razprodana.

Ima kdo še idejo kje bi vprašal, ali če kdo ve za koga ki jo prodaja,.

Hvala

lp,

A

Kot si že napisal Mueller. Vsaj kakor jaz vem je samo škatlica od Pokemon Diamond v nemščini ampak vsebuje pet jezikov(vključena angleščina).

Naj me kdo popravi če se motim.

Prodajalec trdi da je igrica v nemščini! Ali so na škatlici oznake v katerih jezikih je?

Verjetno da. Sem kupil že par DS iger tam, škatlice v nemščini igre pa so imele tudi angleški jezik.

Link to comment
mogoče če menjaš jezik v sistemu ds-a ali pa kje v igri. Evropski izidi MORAJO imeti več jezikov ;) Ker placa je na kartici itak še precej in tale text je še najmanj kar zavzame

problem je kr pokemoni nimajo tega ! sn sau gledat po romih (oprostite za uporabo primera iz tega) in imajo (E) (it) (de) (fr) (sp) tako da ne nemors nastimat drugega jezika

82640-JR97UNR.gif
Link to comment

upam da nisem preveč tečen :)

v poke centru pri računalniku imaš samo možnosti

- mailbox

- ball capsules

- log off

Če v meniju izbereš "pokemon" ti jih pokaže 6. Ali je možno zamenjati teh 6 pokemonov z nekimi drugimi.

Link to comment

V pokecentru greš na računalnik, tam izbereš "BEBE'S PC" - prva izbira (lahko da piše kaj drugega, če še nisi srečal Bebe, verjetno "someone's pc"). Pol pa lahko:

dajaš pokemone v box (pc)

jemlješ z boxa

jih premikaš po boxih in ekipi

premikaš predmete po pokemonih

in primerjaš pokemone

3DS FC: 5284-2745-9963

Link to comment
  • Pred 2 meseci ...
  • 4 tednov kasneje...
  • Pred 2 meseci ...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.