Skoči na vsebino

Igre za punce


Buffalo

Priporočene objave

Zanima me katere igre priporočate, da bi igrale naše punce :)

Moja trenutno igra Vivo Pinato in bi še rada probala kakšno igro, mogoče podobni Vivi Pinati. Kaj priporočate?

GTA 4!!!! jk

Viva Pinata party animals (to je 50 minigamov za 4 igralce z pinjatami), bomberman, vse špile po risankah (Bee movie, Open season, Ice age...), snes9x emulator na PS3 (super mario ftw)...

Vsaj to moja igra kokr igra.

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Beautiful katamari je way to go! Pa verjetno kaka Dead or Alive serija, se posebej volleyball...se je ze zgodilo, da so bejbo fascinirali Gearsi hehe.

Pa Bioshock varijanta: "Wow...kako prizadeti ljudje. Wow...kera br00tal bejba. Wow...kr ma me da bi jo ubila..."

Drugac pa vse moje kolegice pwnajo v Ikaguri!! :rock:

fs.pngMorbidMagic.png
Link to comment

Xbox 360 ni glih najbolj puncam prijazen (Wii je precej bolj primeren), a nekaj izjem vseeno je - Viva Pinata, Kameo: Elements of Power, Eternal Sonata, Beautiful Katamari, Puzzle Quest, Rayman Raving Rabbids

Seveda pa je možno, da obstaja interes tudi za bolj "moške" špile :>

Link to comment
Zmeraj moja fukačica pa jaz igrava na Gearsi. Jebote rad kerbstompa ona!!! Ampak kdaj delam mojo domačo nalogo igra GTAVI...pa kupuje veliko kurbe od jaz! :(

bwahaha!!??! Res, da si irec, ampak.... :fiufiu:

But what? Considering that he learned most slovenian from us on xbox live he's doing pretty good. Better than some of the users here ... like khm skater

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.