Skoči na vsebino

Travmatični center


samus987

Priporočene objave

Meni se ni zdela nič posebnega. Prav besen sem bil, ko opraviš neko posebno zagamano operacijo in nato to še 3x ponavljaš, ker si edini sposoben zdravnik ... :x

Vzami raje Brain Training, carsko do amena. :car:

pa se brain traininga nič ne naveličasš? ozirom kako hito se ga naveličaš ? kako je pa kaj s težavnostjo nalog pri brainu?

Link to comment

Hja, odvisno je od okusa, igram od začetka maja redno (veliko prispevajo sudokuji, hehe), ampak ti mora biti zadeva všeč, naloge so sicer lahke (računanje, kratkotrajni spomin, vse so matematične), ampak so mi ravno zato všečne. Znanje angleščine je skoraj obvezno. Malo bom zadevo marketinško pohvalil in povedal, da odkar uporabljam, dosti lepše pišem števke in boljše izgovarjam barve. :P

Big Brain Academy je po drugi stran po mojem mnenju en drek vreden, zato vestno čakam na Brain Age II. Pa na Lego Star Wars II. Pa Zeldo. Pa Phoenixa. Nič - jesen bo še dobra. :D

[__<(^.^<)_____ascii_userbar_user_]

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
  • Pred 2 meseci ...
  • Pred 1 mesecem ...
  • 1 year later...

Kako to mislite, da je slab nadzor?? :disbelief:

Meni se zdi super najjaci nadzor...

Sem pa trenutno obstal v misiji malo potem, ko dobis svoje super healin zadeve al kaj je ze.

No uglavnem je neka misija, ko mors zafilane zile cistit pa skup stukat.

Enostavno ni casovno izvedljivo, ali pa jaz delam kaj narobe. Samo ppumpanje injekcij vn pa not vzame vec casa, kaj sele da bi spucal pa zasil in tako naprej...

Drugace se mi pa zdi (poleg te misije) igra zelo zanimiva.

Zgodba je tudi qul. Pa tista second nurse je šekšy (sj ne recem, da prva mogoce ni bla). :P

Link to comment

ah, tista operacija? tam je glavno, da [pod vplivom healing touch-a] pač ono stvar vbrizgaš v žile zaporedoma ... pač ne vse naenkrat v eno, ampak v eno za drugo ... in takoj, ko dobiš šanso, da urežeš s skalpelom, tudi narediš ... ampak potem, ko boš imel vse pripravljeno, da one 'mehurčke' odstraniš s pinceto, NIKAKOR ne odstrani vseh naenkrat, ampak pač vsako žilo posebej oskrbi in to je to ...

pa vsake toliko cajta ono zeleno tekočino vbrizgaj, da se ti ne bi zgodilo kaj takšnega, kot se je meni najmanj 5x >_>

upam, da sem razumljivo napisala ... v glavnem ... NE SMEŠ PUSTITI, DA KATERI OD MEHURČKOV POČI! ker to zna biti hudo. pa pomembno je, da pri tistih zadnjih petih mehurčkih tako nastaviš povečavo, da jih imaš po možnosti vse v pregledu in da imaš šanso, da lahko vbrizgavaš zdravilo v vse, ker to spreminjanje pogleda in vse ... vzame kar nekaj cajta, verjemi mi.

drugače sem jaz pri primeru Amy Chase ... to je tečno, sem poskusila že najmanj 20x ... samo sem vsakič bližje rešitvi. [Deftere ...]

Link to comment

Ah, hvala Tifa! :objem: Jutri bom sprobal.

Jaz sem se pa na en mehurcek vrgel in ga popolnoma zrihtal, potem pa na drugega in medtem je use skupaj pokalo.

Pa se to me zanima. A je vecji efekt tistga healing toucha ce lepso zvezdo narises?

Ker meni risanje, oziroma tudi pisanje ne gre od rok ze nasplosno in vedno nardim cloveskemu ocesu nerazpoznavno zvezdo. K sreci jo igra prepozna. :bowdown:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.