Skoči na vsebino

Enemy Territory: QUAKE WARS


Bessie

Priporočene objave

Sicer je tole PS3 tema, ampak špil sem probal na PCju in mi ni bil prav nič všeč. Moram pa še povedat, da sem Enemy Territory hater :>

O začetku se strinjam...Res igra je v k****(vsaj za PC).

Drugače men se zdi da je nekakšna kopija BF 2 ko izbereš class in odideš in se bojuješ za točke in zastave in to pač...Samo da tukaj manka pridih dobrega gameplya in še mnogih stvari...

Joke:Prekliči naročbo dokler še lahko :beer:

Dodajte me na PS3: Zoran_The_Great

Link to comment
  • vrhovni

Igro sem probal in se mi zdi preveč zakomplicirana napram predhodniku: Wolfenstein: Enemy Territory, katerega sem resnično nažigal vsaj eno leto, dan za dnem, najmanj 2h na dan. Najverjeneje igra, ki sem jo res vsepovprek preigral. Da sploh ne omenim, da je popolnoma zastonj. :beer:

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Škoda da ne naredujo špila, kjer bi igrali PS3 proti XBOX fanom, to bi bila najbolj igrana mp igra ever.

Jaz bom Quake wars igral, če ne zaradi drugega zaradi imena, je pa povsod bolj slabo ocenjen in PS3 verzija naj bi bila še slabša kot XB360, ker so jo prirejali različni studiji.

BessieSABU.png

Link to comment

Mah če neb BF BC prišel zddle zdle bi mogoče celo povohal tole ampak ko sem pogledal review na GT me je čist minil, ker so baje konzolno verzijo popolnoma stripal in še nekaj map ven nzel pa še gameplay oz. laufanje soldatov je waaay prehitro, dfa bi sploh koga lahk trofu.

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.