Skoči na vsebino

Rock Band


Lunco

Priporočene objave

  • Odgovorov 84
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Pogledal sem že nekaj posnetkov in slik, vendar nevem katero je za bobne.

Lahko morda kdo prosim poslika kako izgleda ui za bobne?(Mislim tiste "note" ki dol letijo :D)

In če z istim loadoutom igras na pravih bobnih ter "mlatis" iste dele kot bi z game bobni, a se prav slisi? Ker baje ce ves zabobnat stvar v igri bi jo naj tudi na resničnem setu.

Lp

Link to comment

Jaz sem bobne vceraj nabavo v Avstriji in so mi pune zakon. Spilam na easy in mi je blo od zacetka dokaj tesko(tezje kot prvic z kitaro), ampak ko se navadis je totalna zmaga.Fender kitaro bom verjetno tudi nabavil, ampak ne se zdaj, ker imam dve GH kitari in delata odlicno, tak da bomo zdaj lahko zaspilali kot pravi rock band :lol::rock: .Edino mikrofona nebom nabavil, ker noben noce pet.Pri bobnih pa ze na easy mas tak dober filing, kot da bi prave bobne igral :bowdown: :beer:

P.S. Za bobne sem placal 89.99€, cel komplet pa je stal 169.99 v GameStop, Graz :D

Glava666.jpg
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.