Skoči na vsebino

Finger skate


Priporočene objave

No mislm da še ni bilo teme o tem pa sm si reku da jo nardim ;) .Rečmo na naši šoli je tole zadnje cajte tok popularen postal da mi para živce :doh: sam ajde mam tud jst jih 5 :D no pa me zanima ,kje kej kopujete,kaj si mislte o tem

kr en dobr video še o tem no sej kukr sm reku kje kej kopujete,kaj si mislte o tem,če se kdo ukvarja s tem :beer: MEJTE SE LP

JESENICE,JESENICE OLE OLE OLE

Link to comment

Ma pol pa nismo bli tok razlike kot kaže je to tako obdobje :D sam drugač so pa kr dragi sam so fulllll različne cene recimo v obsešnu je 10 eur v toyletu u btc pa 4.99 drgač je pa kr kul za med poukom sam a se kdo kej ukvarja s tem na forumu?? :china:

JESENICE,JESENICE OLE OLE OLE

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
Fingerskate je za pussy mana, ki se ne upa soočiti s tapravim skatom za katerega moras uloziti veliko truda, da kaj znaš.Pa še sosedi morjo bit strpni :D

glej, jast mam to igračo in tudi skejtam rad, to sem mel tako da sem loh skejtal tudi tkrat k v resničnosti nism upu npr. prjatu tud rd skejta, si j zlomu roko in pol se je špilou s tem. loh so z pussy mane sam pa ne nujno sam za njih.

Wiiha!

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.