Skoči na vsebino

[Uradna tema]Sonic Unleashed


Priporočene objave

Že omenjeno, je ta igra zadnja Segina priložnost, da izda dobro Sonicovo igro, po kar velikem številu neuspehov. Če ji ne uspe...bye Sonic :crybaby:. Kakorkoli, igra bo izšla za vse TV konzole. Grafika malce spominja na Super Mario Galaxy :amazed:, gameplay pa je sodeč po trailerju, ki smo ga videli, močno podoben Sonic Rushu za Nintendo DS.

Kar me je nekako navdušilo, pa je trailer (za katerega nisem čisto prepričan če je pristen). Oglejte si ga, jaz sem ostal brez besed :drool: : http://youtube.com/watch?v=5Q6va8d-ifo.

Tema naj služi vsemu razpravljanju o igri, gameplayu, novicah in seveda vsemu drugemu kar sodi k igri.

:love:super_sonic_unleashed.jpg:love:

Link to comment

Sonic imo ni prestal prehoda v 3D tako dobro kot Mario. 2D Sonici za Mega Drive (Genesis čez lužo) so bili fajni, vse 3D variante pa bodisi nič posebnega bodisi apn. Tale nova verzija vliva malo upanja, ker bo obdržala 2D gameplay, značilen za prve Sonice. A preveč si ne bi obetal, vprašanje, če lahko modri jež še preseneti (v pozitivnem smislu, seveda).

Link to comment
Sonic imo ni prestal prehoda v 3D tako dobro kot Mario. 2D Sonici za Mega Drive (Genesis čez lužo) so bili fajni, vse 3D variante pa bodisi nič posebnega bodisi apn. Tale nova verzija vliva malo upanja, ker bo obdržala 2D gameplay, značilen za prve Sonice. A preveč si ne bi obetal, vprašanje, če lahko modri jež še preseneti (v pozitivnem smislu, seveda).

:thumbup: . O tem sem govoril, ampak so mi pac nekateri zbrisali post še sam ne vem zakaj, zelel sem samo povedati kar je napisal zyzyx . ;) Iz tega sonica ne bo nic obetavnega tako kot ni biv obetaven Sonic the Hedgehog. :cough:

Edit:anduril hvala za podporo

Moj psn id--> Jure00

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
  • Pred 3 meseci ...

Mal bom oživel ta topikker špil kmalu pride, kokr sm vidu, celo prvo v Evropi nato pa v ZDA/na Japonskem. Mam dost velka upanja na špil in upam, da ne bo spet kak fail. Sicer pa glede na to, da imam samo Wii od teh 4 konzol, ki bo mel ta špil, bom zgleda, da tega tud kupu ^^

Morm pa rečt, da ima dost dobr soundtrack. http://www.youtube.com/watch?v=Z_S0J8yTrKs ta komad mi je epic.

Pa kokr sm vidu gameplay footage mi je bil dost dobr :)

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.