Skoči na vsebino

Rabim pomoč pri izbiri novega TVja !


Priporočene objave

Se ne strinjam. Grafika na wiiju je res slabša kot na xbox360 ali ps3 ampak to ne pomeni, da wii ni za 16:9 in LCDje ali plazme. Wii podira 480p in preko komponentnega kabla je dobra slika in igranje na velikem lcdju ali plazmi je veliko bolj zabavno kot na nekem crtju pa naj bol mali ali velik. govorim iz prve roke, sem imel wii na 42 inčni plazmi.

glede tvja preveri še kake druge forume ali preišči le tega. maš pa debate o TVjih recimo na Slotechu, Mnenjalniku itd...

Link to comment
Se ne strinjam. Grafika na wiiju je res slabša kot na xbox360 ali ps3 ampak to ne pomeni, da wii ni za 16:9 in LCDje ali plazme. Wii podira 480p in preko komponentnega kabla je dobra slika in igranje na velikem lcdju ali plazmi je veliko bolj zabavno kot na nekem crtju pa naj bol mali ali velik. govorim iz prve roke, sem imel wii na 42 inčni plazmi.

No ja, na kaki "EDTV" ( http://en.wikipedia.org/wiki/Enhanced-d ... television ) plazmi bi bila slika najbrž lepa, na HD ready pa ne, razen če ti je všeč nažagana, motna slika. To govorim iz prve roke, ker mene moti celo malenkost sprana slika 360-ke v 720p (1280x720) na HD ready LCD-ju (1366x768). Razen, če ima HD zaslon zelo dobro sliko v 480i/p, kar pa povečini ne drži.

Link to comment

zyzyx, na moji plazmi je bil čisto solidna slika wiija. tako da ne vem. ;)

sentaor, kaj maš ti sploh v mislih kupit - plazmo/lcd in kakšno velikost? prvo moreš to vedet pol pa dalje razmišljat...

Prezioso, ne vem nč o teh LCDjih sm po moje ne more bit slab, ker je Samsung in ker itak je slika super ko priklopiš gor xbox360.. ;)

Link to comment

Prezioso:

brat ima ta model, kupljen par mesecev nazaj za 480 v mediamarketu. Za povezavo s PCjem se obnese odlično (natančnost na piksel v resoluciji 1360x768 preko DVI->HDMI kabla), pa tudi za konzole je čisto gut (priključil x360 in ne PS3). Malo mi je šlo v nos, da ni prebavila X360 VGA kabla (a nisem se preveč igračkal s tem), a itak, če uporabljaš komponentne kable/HDMi povezavo, je tako in tako vseeno, ker to dela. No ja, za to ceno se mi je sploh zdel zelo dober nakup. :thumbup:

Link to comment
večji TV za 400€ ? To se ne strinjam popolnoma, saj že 24 pridejo lahko okrog 400€

http://www.ceneje.si/lcd-tv-30-do-39-incev

Cene se začnejo pri 435€ za 32" in več. Predlagam ti da krepko razmisliš preden se recimo spustiš v nakup monitorja ali malega tvja za recimo 100€ manj.

Moraš se zavedat, da si boš tv kupil za kar nekaj let...

32" sicer ni televizija velikanka, samo proti 24" monitorju je 32" tv dobesedno velikan. Vsak inch se pozna full. Če greš računat površino recimo ugotoviš, da je 50" zaslon dobesedno 2x večji od 42" zaslona (po površini).

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
Prezioso:

brat ima ta model, kupljen par mesecev nazaj za 480 v mediamarketu. Za povezavo s PCjem se obnese odlično (natančnost na piksel v resoluciji 1360x768 preko DVI->HDMI kabla), pa tudi za konzole je čisto gut (priključil x360 in ne PS3). Malo mi je šlo v nos, da ni prebavila X360 VGA kabla (a nisem se preveč igračkal s tem), a itak, če uporabljaš komponentne kable/HDMi povezavo, je tako in tako vseeno, ker to dela. No ja, za to ceno se mi je sploh zdel zelo dober nakup. :thumbup:

Hvala za odgovor, sem pogledal pri mediamarketu in za 480 eu imajo samo ta model SAMSUNG LE32S62B HD ready. Si se zmotil pri modelu mogoče, ker tistega ki sem omenil nimajo.

LP

re.jpg
Link to comment

Ni problema. Glad to help. :cool:

Ne ne, je bil točno LE 32S81 (vidim tudi iz slike na linku), samo očitno nimajo več v mediamarketu. Dejansko sem že tedaj vzel enega izmed zadnjih dveh modelov, ki jih je imel na zalogi v kopru. Verjetno jih ni več, pa imajo zdaj samo podobno alternativo. No, sicer pa če kupiš od mimovrste za ne dosti več, še vedno ni konec sveta. ;)

---

Glede TVja za 400+ pa... ja, what travar said! Posebno, če kupuješ za gaming, je LCD TV 32 še vedno veliko boljši od 22 ali tudi 24/26 monitorja. Plus razmere stranic je pravo (16:9 in ne 16:10) in več priključkov boš imel, pa zvok. Edino za morebitne lan-partyje in pa za situacije, kjer ni dosti placa pa monitor s svojo prenosnostjo jasno zmaga. :ninja:

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...

Spet prebujam tole temo saj sem danes (da komaj danes) po pošti dobil LG-jev 32" lcd. woohoo....

Vse dela lepo in prav, zanima pa me če bi naj raje kupil komponentni kabel ali pa hdmi (za wii)

Po tem videu sklepam da je hdmi boljši, vseeno me pa zanima (nevem če ima wii kake probleme z hdmi ali karkoli...)

Preciznost.png
Link to comment
Spet prebujam tole temo saj sem danes (da komaj danes) po pošti dobil LG-jev 32" lcd. woohoo....

Vse dela lepo in prav, zanima pa me če bi naj raje kupil komponentni kabel ali pa hdmi (za wii)

Po tem videu sklepam da je hdmi boljši, vseeno me pa zanima (nevem če ima wii kake probleme z hdmi ali karkoli...)

Wii ima velike probleme z hdmijem... namreč nima hdmi izhoda.

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.