Skoči na vsebino

Airsoft


Priporočene objave

  • Odgovorov 55
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

  • Pred 2 meseci ...
  • Pred 1 mesecem ...
  • Pred 2 meseci ...
  • 3 tednov kasneje...
  • Pred 4 meseci ...

Bjoč kak red tiger camo, to si fugovci k COD prevč nažigajo farbajo tole ti je d ril Magpul Noveske custom M4 built from scratch, tud airsoft/gunz je umetnost. Tuk kokr sm v tole prasico zdevu bi že zdavni loh Killzone2 nabiju na 1080p, but it still shoots only 6mm bbs :crybaby:

D ril Chris Costa ghan

iz take grdobe sm skp spravu bjuti :love:

ptw.jpg

p5073576.jpg

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

A se mi sam zdi al si dejansko zamenjal 80% cele puške? Pol bi rajš kupo nekaj kar v osnovi stane over 9000$, recimo tole (sem slučajno našo na redwolfovi strani, zgleda dost podobna)

rwc-aeg-9t4fg-l.jpg

Sicer pa bi tud jaz probal tole, nekak se spravlam že kr lep cajt, pa mi ne uspeva. Zdaj so celo trgovino odprli tule par minut stran od mene, mogoče grem kaj pogledat. Daj mi še povej, a tale kitajski Jing Gong šit je za kaj, al ni niti za začetek?

NitroBlast90.jpg

Link to comment

9000$ ? Tuk ravno ne :lol: Za ta denar dobiš 10 M4k tapravih. Je nekaj podobnega, menjanih je like 95% delov, original je samo še en del zunanje cevi pa 2-3 malenkosti v notranjosti, vse ostalo je pa menjano oz. novo od fire selectorja, do šraufov pa vse do gearboxa. Lahko bi vzel kaj podobnega sam sem hotel more or less točno tak system, pa tud če bi vzel to ki si jo ti pokazu je znotraj gearbox dokaj average i nbi še tam mogel navreš nekaj 100$ za boljše delovanje.

Jing Jong za prvič je ok in poceni, kaj točno in kje kupit pa povprašaj na MSN, načeloma jaz v Slo. ne kupujem nič, vse je iz tujine ker je mnogo ceneje.

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

Bloody hell. Ninja i LOVE your gun! Koliko si vse skupaj zapravil denarja za dele in časa za sestavljanje te zveri?

Se moram tudi sam počasi spraviti v airsoft. Imamo v naši občini svoj klub in poligone, pa še vedno nisem našel časa oz. denarja zanj. Mogoče te počitnice, ko bom z delom zaslužil kaj denarja. Mi lahko kdo priporoči čim boljšo avtomastko puško za prvi nakup(vendar ne predrago)?

Link to comment
  • 5 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.